Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема битката продължава:)  
АвторБЪHИ (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 12:10



Здравейте всички.
Това е тама за споделяне на това кой как отслабва или поддържа фигурата си.
Продължение на старата тема - Заповядайте в новата темичка....
Успех на всички



Тема Re: битката продължава:) [re: БЪHИ]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано01.10.07 12:47



Ех, записвам се с удоволствие и с надеждата, че скоро ще мръдне кантарчето!

На тея килограми съм вече повече от двайсет дни! Стискайте палци скоро да мръдна, че се обезверявам вече!



Тема Re: битката продължава:) [re: Dorchester]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 13:44



хей хей хей.как така се обезверяваш вече? спокойно. нали знаеш че след сваляне на килца винаги настъпва момент на застой. тогава тр за де промени нещо- било то да се включи спорт, да се промени малко диетката... нещо такова.
имай вяра и не се откацвая. пък дори и да прегрешяваш от време на време.



Тема Re: битката продължава:) [re: БЪHИ]  
Авторroлямa мaмa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 16:00



хеи може ли и аз да се присъединя! отслабвам бавно, кантара не е мраднал от повече от 20 дни сащо! сеа сам 60.7, уж исках да сваля 2кг през септември, но 0.7 не ми стигнаха до целта.... дано октомври да е по добър. В моменета пробвам Jason Vale. Прясно изцеден сок от плодове и зеленчуци за закуска днес например. На обяд риба тон с авокадо. Вечеря сьонга със зеленчуци на скара! Само дето диетата изкючва кафе и това ми е трудно маи!



Тема Re: битката продължава:) [re: roлямa мaмa]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано01.10.07 19:40



Здрасти, голяма мама!
Странна е тази диета, защо пък точно без кафе!


Без плодове мога спокойно, туй авокадо и сьомга не са от нашия клас, ама без КАФЕ?!! Сигурно ще пукна с мойто ниско кръвно...

Щом си го избрала тоз режим, дано действа! Може ли безкофеиново поне?



Тема Re: битката продължава:) [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 20:54



Кафето има способността да покачва рязко инсулина и след това го нижава, а както знаем това затруднява процеса на изгаряне на мазнини и е причина за вълчия апетит.



Тема Re: битката продължава:) [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Tиkвичka ()
Публикувано02.10.07 09:26



все още 52 кг......


---------СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ

За да разсмееш Бог, разкажи му за плановете си!!![


Тема Re: битката продължава:) [re: Tиkвичka]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 09:47



дам. и аз съм все още 60 кг.
целта ми да стигна 55 кг до нова година май ще е трудничка....
ще видим де не се отказвам



Тема Re: битката продължава:) [re: бъни]  
Авторroлямa мaмa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 10:36



дорчестър в диетата има плодове, само в сутрешния сок има 4 ябалки и половин ананас, също краставица и спанак но е вкусно чесно!

а на обяд може и зеленчукова супа, или салата с консерва риба /прясна още по добре/, а вечер може и бяло пилешко месо със много зеленчуци на пара /без картофи/ и прясна салата, риба на скара или печена също, каквато и да е! Това е само парвите 5 дни, втората седмица се влючват и кафяв ориз, пълнозърнест хляб и т.н. абе не искам още да я хваля, като мине парвата седмица и се притегля ще докладвам! Днес ми е по добре и си пиивам билков чаи. Аз отслабнах около 12 кг откакто родих /това без да смятаме сина ми които беше още 3.38кг и 5кг които си отслабнах двете седмици след раждане/. Това за 6 месеца тъка че си знам че не става барзо!

Вие какви принципи на хранене си пазите дами?



Тема Re: битката продължава:) [re: roлямa мaмa]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 13:02



аз лично съм си направила моя си диета- зеленчуци, пилешко месо и риба, яйца, чат пат сирене и кашкавал, кисело мляко под формата на айрян, и до обед малко плодове.
гледам да избягвам напълно тестеното и пърженото и почти напълно сладките неща които са ми слабост.
и спорт, спорт, спорт.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.