Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема д-р Л.Емилов  
Автор melinda_mel (непознат )
Публикувано28.10.07 17:09



Лечебно гладуване в клиниката на д-р Л.Емилова, моля за повече информация.



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: melinda_mel]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано28.10.07 17:46



Тая Емилова е също като оная бабичка - Ковачева. Едната умря здрава и другата ще умре здрава. Само дето Емилова ще е по-богата. А така е заради такива като тебе.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: Изyмeн]  
АвторЛopи (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 11:41



аман от простотии

,дано никога не ти се слу4и да попаднеш там...В смисьл 4е там е супер,хубава обстановка,постоянно внимание от персонала,развле4ения и време само за релакс.



Тема Ти искаш изобщо да не умират ли?нови [re: Изyмeн]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано10.01.08 12:22



Аз съм по-скромна и ми е достатъчно да умра здрава поне на годините на бабичката (те колко бяха?).





Тема всички ще умрем, така или иначенови [re: Изyмeн]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 21:56



въпросността се образува от това да изживеем животите си в здраве и съглашателство между дух и тяло:)



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: melinda_mel]  
Автор Cмexopaнa ()
Публикувано23.01.08 11:17



Не се лъжи да ходиш при нея. Сваляш много, но ги качваш двойно, та даже и тройно. Ако не вярваш пусни си предаването на Мартина Вачкова. Виж я сега как изглежда след като е отслабвала при Емилова



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: Cмexopaнa]  
АвторДoли (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 11:49



и Мартина,и Стефан Данаилов....и аз....,но ние сме си виновни,не тя.



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: Дoли]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 18:49



Можи би пък и тя да има вина. Колко му трябва на дебелия човек да се подведе? Обещай му бързо отслабване, пък ако е придружено и с лечебен ефект и глей к`во става. Та ние поддържаме цяла индустрия - колко от нас не са опитвали разни чайове, хапчета и тем подобни чудодейни средства?



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано24.01.08 00:15



Е да ама Глория,Тони Димитрова и още доста от поп-фолка дето ходиха при нея,с години успяха да се задържат килата. А бе всичко е до воля.А за Вачкова ,е разочаровахте ме,мислех ,че е по влева.По екрана все пак я дават.



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: melinda_mel]  
Авторcмexopaнa1 (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 08:12



Моя колежка ходи всяка година по два пъти годишно,но като я видях какви количества и какъв апепит поема след приключване на терапията при нея направо се ужасих.Благодарение на резовните си посещения-януари и лятото,все пак изглежда доста добре имайки предвид апетита си



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: yoanence]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 10:30



Няма спор, че който гладува и продължава да гладува ще е слаб. Лично мнение, че такова гладуване не е толкова лековито колкото го пишат. Поне сега има толкова информация в нета та човек може да сравни различни теории и да извлече правилните изводи за себе си. В началото като се появи и аз съм гладувала, но не съм и познавала други теории и изследвания за това как се отразява на организма даден режим. Но всеки решава сам, най-важното е наистина да си информиран, човек не бива да е фанатик и да отхвърля категорично други мнения без да се е запознал с фактите и най-вече да е непредубеден. А иначе Емилова си е роден лидер, точно по учебник (завършила съм мениджмънт).



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторЛopи (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 16:39



ех,ако имах вьзможност да ходя и аз 2 пьти в годината би било супер,но .....



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: melinda_mel]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано01.02.08 23:15



Уважаема melinda_mel !
Не е необходимо да ходите в клиниката на д-р. Емилова!
С успех можете да си правите диетата и у дома. Без да прекъдвате работа дори.


Докато Лидия Ковачева (мир на праха и) , препоръчваше по половин к.г. плодове на ден , Емилова препоръчва по килограм. Така слабеенето и лечението вървят по-бавно , което има изразен финансов ефект за нея. Така и самото гладуване се понася значително по-комфортно от пациента.
По повод последващото напълняване - организма се пречиства , храносмилателната система се подмладява и повишава своята асимилационна способност. Абсорбира в много по-голям % храната.
Има поговорка - до 30 години човек може да си позволи почти всичко.след това - почти нищо!
Наистина ли си мислите , че има вариант хем да се тъпчете с храна , хем да слабеете , хем да сте здрави?
Тази диета на Дюкан изглежда позволява известно време хем да се яде здраво , хем да се слабее , но гарантирам , че е убийствена за здравето в дългосрочен план!!!

Моят домашен арест -

Тема Re: д-р Л.Емилова не може да ви залепи устите,нови [re: Cмexopaнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 22:01



нали?

След който и да е хранителен режим, ако се отпуснеш, ще се върнеш обратно, че и с повече дори.
Не бъдете деца.

Толкова ми писна вече, ще пиша друг път, когато мога да ви убедя, че да се наведеш и хвърлиш камък срещу някого можеш да си поздволиш само, ако нямаш нищо, което да провокира останалите да хвърлят същия и по теб!

В крайна сметка всичко опира до разум, воля и надежда.



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: melinda_mel]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.02.08 11:01



Ще стана банална за по-често четящите в клуба, но ще ти кажа и на теб, че миналата година отслабнах 24 кг за 5 месеца, и то - далеч по-евтино и по-приятно, отколкото в дебелариумите на Емилова. Така, че...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: д-р Л.Емилова не може да ви залепи устите,нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.02.08 11:03



Че то ако имаш достатъчно разум, воля и надежда - ще хукнеш ли да трошиш пари при Емилова? Ако ги имаш - първо - НИКОГА няма да напълнееш, и второ - ако все пак се изпуснеш - ще съумееш да се върнеш в нормите - НАИСТИНА само разум, воля и надежда - никаква Емилова не трябва.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: д-р Л.Емилова не може да ви залепи устите,нови [re: yниKaлнa]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано04.02.08 12:06



Ако "познаваше" Обнадеждена /т.е. ако беше прочела някой от постовете и/ нямаше и да помислиш да и отговориш така. Защото униКална заядливке, в този клуб Обнадеждена е човекът който не само, че е изпълнен с разум, воля и надежда, и нееднократно ги е проявявала, но винаги е успявала да подкрепи и обнадежди всички.



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: kiko64]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано04.02.08 12:21



"...храносмилателната система се подмладява и повишава своята асимилационна способност. Абсорбира в много по-голям % храната"
Кико, Смехораната говори за апетит и количества, не за напълняване от сравнително по-малко количество. Това как го обясняваш, или няма връзка с глада?
А лафът за 30-те години ми хареса.





Тема Re: д-р Л.Емилова не може да ви залепи устите,нови [re: тopтичka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.02.08 17:53



Не разбирам защо се раздразни. Не е ли истина това, което написах? Евала на тези, които ги притежават, съответните качества, но тук пишем май главно тези, които имаме липси на някое от тях. В този смисъл - не съм казала нищо лошо за Обнадеждената, напротив - свалям й шапка, още повече след като ти ми пишеш, че има и разум, и воля, и надежда.

Само че на мен това не ми помага. Нечии чужди разум, надежда и воля. Пък съм и минала възрастта, в която някой може да ми ги предаде чрез постинг...

Отново подчертавам - нищо лично към Обнадеждената. По-скоро - самокритика.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: kiko64]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано05.02.08 12:04



В отговор на:

Наистина ли си мислите , че има вариант хем да се тъпчете с храна , хем да слабеете , хем да сте здрави?
Тази диета на Дюкан изглежда позволява известно време хем да се яде здраво , хем да се слабее , но гарантирам , че е убийствена за здравето в дългосрочен план!!!



Няма такова животно,хем да се тъпчеш,хем да отслабваш!
ИЛИ САМО СЕ ТЪПЧЕШ!
ИЛИ САМО ОТСЛАБВАШ!
Има балансирано хранене според конструкцията на индивида,за всеки е различно!
Точките,които се подбират за акупунктурата са строго индивидуални,когато се правят такива диети,храната също!Не може с едни и същи точки и една и съща храна да правиш диети на различни индивиди,това е немислимо!




Редактирано от firrst на 05.02.08 12:05.



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: Cмexopaнa]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано05.02.08 12:11



В отговор на:

Ако не вярваш пусни си предаването на Мартина Вачкова. Виж я сега как изглежда след като е отслабвала при Емилова



МарТа Вачкова сега е по-голямо прасе от всеки друг път!
Направо тлъста свиня!





Тема до yниKaлнaнови [re: yниKaлнa]  
Автор Cмexopaнa ()
Публикувано06.02.08 10:43



Ще стана банална за по-често четящите в клуба, но ще ти кажа и на теб, че миналата година отслабнах 24 кг за 5 месеца, и то - далеч по-евтино и по-приятно, отколкото в дебелариумите на Емилова. Така, че...


Как го направи? Или по-точно къде?



Тема Re: до yниKaлнaнови [re: Cмexopaнa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.02.08 12:06



ПЛИЙЗ, ПОТЪРСИ ИЗ ДРУГИТЕ ТЕМИ...ПИСАЛА СЪМ МНОГО ПО ВЪПРОСА, С ПЪЛНИ ОПИСАНИЯ.


ЕТО, НАМЕРИХ И ТИ ПРЕПЕЧАТВАМ.

Диетата е проста - Всякакви зленчуци, месо, яйца. Нищо друго. Без ориз, картофи, бобови. Никакви тестени, никакви плодове, нищо сладко. Никакво пържене - само варени и печени неща. Месото да не е тлъсто. Никаква натриева сол. Никакви млечни. Никакви колбаси, луканки, наденици и кюфтета - САМО чисти парчета месо. Количества-неограничени. Брой на хранене дневно - три, последното - не по-късно от 20 ч. (тук аз не спазвах - отвикнах да закусвам, а и през деня понякога правех отклонения в броя) Вода - НЕ ПОВЕЧЕ от литър и половина дневно. Всеки ден по един витамин Витарал. От мазнините - олио, зехтин. Толкоз. Без туршии и такива неща, които са много осолени още при обработката си.

Може да изглежда неприятно, но на практика може много неща да се измислят, благодарение на мазнината, заради която, ако имаш време, може да си сготвиш всякакви вкусни постни манджи, а и с месо - ако не е тлъсто. Зеле с пиле или постно, гювеч без картофи, тиквички... Аз не готвех много, но когато имам богата салата, овкусена с оцет, олио и калиева сол, и парче месо - животът е песен!

Процедурите са две. Първо - репинг с ИСТИНСКО електрическо одеало, СПЕЦИАЛНО за целта, напълно професионално, струва над 1 000 лв (за разлика от останалите клубове с претенции, където те завиват отгоре-отгоре с едно одеалце за домашна употреба). Намазват те с нещо, пъхат те вътре и си лежиш и се потиш блажено около 40 минути. После се изплакваш на душа, намазват те с друго и ти правят масаж. Какъв точно - не знам, не разбирам, но ЗА ПРЪВ ПЪТ СЛЕД МАСАЖИ НИТО ЧУВСТВАМ БОЛКА, НИТО ИМАМ МУСКУЛНА ТРЕСКА, НИТО СИНИНИ. Момичетата са майсторки! Зоните на масаж определя шефката. Тя винаги прави начален преглед - 15 лв, назначава диетата (мисля, че дочух някакви разлики в диетите на различните жени, но всички имат база тази, която написах). И пише в картона къде да те масажират. При мен в началото беше корем, бедра и ръце - над лакътя. Като поотслабнах - спря ръцете и наблягаха на корем и бедра. На някои им прави гръб също, или талия. Има и някакви други процедури, които прави с някакви апарати, но не се вижда от кабина в кабина и не знам точно. Всичко е по нейна преценка. Мериш се на кантара преди и след всяка процедура. Лично аз винаги бях минимум 500 гр. по-малко.
-----------------------------------------------------------------------------
Повече може да прочетеш в темата КАЛИЕВА СОЛ или нещо подобно беше - на 3 страница е отишла вече.


"Винаги има поне още една гледна точка..."

Редактирано от yниKaлнa на 06.02.08 12:20.



Тема Re: до yниKaлнaнови [re: yниKaлнa]  
Автор Cмexopaнa ()
Публикувано06.02.08 20:22



благодаря ти :)
звучи не много вкусна диетата, но процедурата е интересна
ще потърся по-подробно:)



Тема Re: всички ще умрем, така или иначенови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано06.02.08 21:28



А как става според теб това



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: firrst]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано06.02.08 21:29



очудвам се



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: kiko64]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано06.02.08 21:32



напълно съм съгласна с вас.И не е нужно там да се ходи.Но и не трябва към стария начин да се връщаме на хранене.



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: yниKaлнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано06.02.08 21:33



И как го постигна,сподели



Тема Re: до yниKaлнaнови [re: yниKaлнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано06.02.08 21:37



Ти ще ме убиеш с точно тези продукти.Аз лично знам ,че яйцата и месото са най токсичните за човешкия организъм продукти.Аз и навик няма да ги консумирам.Разбирам ,че са протеини и не дават излишни калории,но не и обичам.Месото чат пат рядко -хапвам,но яйца не се сещам за тях-изобщо.



Тема Re: д-р Л.Емиловнови [re: yoanence]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 07:49



Споделила съм на много места, може да прочетеш.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: до yниKaлнaнови [re: yoanence]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 10:16



Откъде знаеш лично, че яйцата и месото са най-токсични? Нали разбираш, че има много различни теории и изследвания и не бива само затова, че някой казал нещо да правим генерални изводи. По вредни от маргарин, разни подсладители и оцветители, вафли, бисквити и тем подобни приготвени именно с такива продукти и рафинирана захар, аз лично незнам.



Тема Re: д-р Л.Емилованови [re: yниKaлнa]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 11:15



Днес ми е 5ти ден на плодове. В понеделник бях 71.6кг. вчера 70.2кг. бавно става свалянето на кг. Задървам можеби защото бях до вчера в ПМС, сега съм в МЦ. Дано да има разлика защото взех да се притеснявам. Но аз знам де, като гладувам свалям по 2кг. на седмица (твърдо), като спортувам по 3кг. Това нормално ли е?



Тема Re: д-р Л.Емилованови [re: Toни]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано08.02.08 11:35



Никак не съм специалистка по плодовите диети. Аз я карам на зеленчуци и месо. И резултатите ми са много по-драстични. Вече са 11 кг от началото на януари. Така че - не мога да бъда полезна.

"Винаги има поне още една гледна точка..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.