Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами, смея сенови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 02:45



Всеки има право на мнение :-) Аз лично не бих се подложила на гладуване за да отслабна. На много момичета не им се дават над 1000лв. да ходят в центъра да гладуват и си го правят във вкъщи. След това смятат, че захранването не е важно и се получава много лошо. В момента статистиката дава над 500000 човека в България с хранителни разстройства. Представяте ли си колко са това. Твърдо заставам зад тезата, че с глад не трябва да се отслабва. Ще кажа защо. Защото заради тези слухове за отслабване с гладуване на чай и ябълки, миналата година почина едно момиче започнала домашно гладуване. Защото нямаше пари да си плати да е под наблюдение докато го прави. Не е запозната с захранванията и след зверска булимия и последвала анорексия, не можаха да направят нищо за нея за да я спасят. Затова си мисля, че хранителен режим е най подходящ за отслабване.



Тема това с 1000-то лева, клеветанови [re: Tити]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 00:06



Но няма значение, вече споменах че сте склони да клеветите по рождение непознатото.Нещо повече, аз също го правех преди.После пораснах.

Всеки избира най-доброто за себе си, така сме устроени, че го усещаме.



Тема Re: това с 1000-то лева, клеветанови [re: oбнaдeждeнa]  
Автортити (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 01:05



Наистина тази тема ме накара да се замисля, че с глад е лоша работа да се отслабва. Момичетата обикаляли всички диетолози и сега са попаднали на правилния човек. Симеонов дава толкова много храна, че се отслабва с пет хранения. Четох, че наричали диетата Симеоновата

Какво Ви е мнението?



Тема Re: това с 1000-то лева, клеветанови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторлeжaлa в Eмилoвaтa kлиниka (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 11:35



Е добре лежах в Емиловата клиника. Не е неин метода, а на Лисия Ковачева, но нейсе. Бях и съм 110 кг, 1.75м и 55 години. Надявах се, беше ми обещано да има промени и да за 2 месеца имаше. След това имах проблем със стомаха, жлъчката и черния дроб. Гастроентеролога в Първа МБАЛ София д-р Александрова каза, че е от псевдолечението при Емилова. Докато гладуваш се запазват килограмите, но не и след като преминеш на обща храна. Аз работя, ветеринарен лекар съм, не мога да гладувам и спазвам режим, пък и започнаха неистово да ме болят стомаха и жлъчката. Ако можеше да се отслабне чудодейно с диета нямаше да съществуват клиниките за пластична хирургия. Там е истината, в пластичната операция. Не си мислете, че курсовете по "изчистване на организма" са евтини. 5 курса и е на цената на абдоминоплстика.



Тема Re: Отслабнах 30кг. за 3 месецанови [re: Tиkвичka]  
Автор batira81 (непознат )
Публикувано23.03.08 19:03



има начин само това ше кажа....но се иска много воля и глад.аз сам сваляла 25кг за 3 месеца с диета не с хапчета и тем подобни и без спорт



Тема Re: Отслабнах 30кг. за 3 месецанови [re: batira81]  
Авторteo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 15:06



Моля те, сподели опита си с мен..........





Тема Re: Отслабнах 30кг. за 3 месецанови [re: teo]  
Автор batira81 (непознат )
Публикувано19.04.08 15:15



teo ako iska6 mnenie pi6i mi na batira_@abv.bg......ima kakvo da se spodeli




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.