Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:04



Класическа майонеза с парафиново масло:
Поставете в купа 1 жълтък, малко сол, черен пипер и 1 ч.л. оцет. Размесете добре. Добавете, като продължавате да бъркате, размитото парафиново масло капка по капка. Когато сосът започне да се сгъстява, проверете дали няма нужда от още подправки. Сега е моментът да прибавите горчица, за да улесните сгъстяването.

Зелена майонеза
Приготвя се по същия начин, като се добавят накълцани на ситно листа от керевиз и пресен лук."

Майонеза без парафиново масло
Намачкайте едно твърдо сварено яйце с вилица и го смесете с 50г нискомаслена извара. Добавете ароматни треви, сол и черен пипер."




Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Bobelina]  
Автор Dorchester ()
Публикувано14.11.07 13:36



Домашна млечна майонеза
2-3 яйца, около 300 гр. прясно мляко, малко лимонтозу, сол по желание и разбиваш с миксера, до сгъстяване



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Bobelina]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано14.11.07 21:37



Преписвам инфото от пакетчето:
Пакетиране и разпространение:
ЕТ "Море" Варна ул. "Петко Стайнов" 3
тел/факс 052/502783
02/ 9368054
Произход: Германия

Още утре ще им се обадя. И в Русе положението е същото - зареждат много малко.
Спокойно, трафика с трици ще го организираме.


Аз бих си поръчала направо 1-2 кг, че не само аз ги консумирам.

П.С. И аз съм на Дюкан; успех на всички нас
П.П.С. Не мога да открия сайта на фирмата на бързо търсене. Между другото, моите трици са със срок на годност до 22/03/2008; наистина май само 1-2 кг, и то макс., трябва да се поръчат.

Редактирано от strangebrew на 14.11.07 23:10.



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: strangebrew]  
Автор Dorchester ()
Публикувано15.11.07 09:48



Може фирмата да е от Варна, но и тук липсват триците често. На местенцата им в Пикадили в повечето случаи е празно, в диетичните магазини са на приливи и отливи...

Пропуснах да кажа, че рецептата за майонеза е от форума на мамите преписана, но аз не съм я пробвала.



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: звeздичka]  
Автор lankova (непознат )
Публикувано15.11.07 10:25



Zaintriguvahte me. Shte se probvam i az. Niakoi iska li da mi pomogne mnogo shte sam blagodarna



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Dorchester]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 10:51



Dorchester, привет....с майонезата - пълен провал...:-( Само яйца и мляко ,няма как да се сгъстят....снощи аха да изгоря миксера...:-)))
Имам въпросче, ти докато правеше ударния режим имали си застой? Аз съм днес 8 ден, колебая се дали да включа вече зеленчуци...а резултата ми е 4 кг...и съм в застой от 3 дни...



Тема Трафик на трицинови [re: Dorchester]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано15.11.07 10:53



Току-що говорих по телефона със симпатягата от "Здраве за вас" (вносителите на трици). В момента имат достатъчно количество (1.00/1.10 цена на едро/дребно, пакетче 200 гр.) , но както тя каза - "Има много голямо търсене напоследък и се купуват огромни количества".


Изпращат с куриер или като колетче по влака. Имат и пшеничени трици, в пакетчета (0.43/0.49 цена на едро/дребно) и в кутийки (0.75/0.79).
Заявките се приемат по телефона, на който звъннах (052/502783).
Дорче, от среднощните разследвания по нета, Пикадили и Бурлекс веригите се зареждат с трици на Форнети, а техният вносител не работи с индивидулни клиенти на дребно. Поне не открих някакъв вариант за малка поръчка.
Имаме конкуренцияяяяяя - някаква "диета с овесени трици"...
Слънчев и усмихнат ден на всички!

Success isn't permanent; failure isn't fatal...

Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Bobelina]  
Авторйakи (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 14:27



Бобелина мила , включвай зеленчуците вече . Организма свиква и за това си в застой. Мисля че четох в книгата за ударния период е препоръчително до 5 дена на протеини и после редуваш 5 на 5. Нормално е да има застой , но после пак сваляш. Аз повече от две седмици стоях на 65 и тамън се претесних и пак надолу. Много важно е да се пие вода и редовното хранене. Аз правя грешка сутрин да не ям и усещам че това забавя слабеенето.
Успех и пишете!





Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: йakи]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 16:00



Благодаря ти, айки !:-))) Какво да ти кажа, просто се увлякох защото за пръв път нямам дискомфорт...а съм правила опит за НВД и все неуспешни...:-)))
Този път така съм се амбицирала, че искри хвърчат:-)
Успех на всички !:-)

P.S. Днес има доставка на овесени трици в София,взех си от магазина срещу халите :-)))



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: йakи]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 16:18



Йакиииииииии, извини ме обърнала съм буквите в ника ти






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.