Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: helli]  
Автор Dorchester ()
Публикувано12.11.07 14:13



Ще успееш, Helli, задължително. Само малко мобилизация трябва. 60 кг са абсолютно постижима цел, а като ги стигнеш и като минеш в трета фаза, ще свалиш и още 1-2 (ако си стриктна). Стискам палци.



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Bobelina]  
Автор Dorchester ()
Публикувано12.11.07 14:15



Е, аз не съм над 40, но все пак подкрепям! При хора, които са водили продължителна борба с килограмите, свалянето става по-бавно, но пак е сигурно. Ще ми се да ти кажа, че няма нужда от повече ударни, ама ти си знаеш...



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: lynichka]  
Автор Dorchester ()
Публикувано12.11.07 14:18



Сода може.
Горчицата се купува - Дижонска, без захар.
Доматен сок - без захар.
Майонеза - домашно приготвена.
Царевично нишесте - минимално, по-добре без, ако питаш мен.



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: jaky]  
Авторfractal (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 14:18



Момичета, отваря ли ви се сайтът на бг-мамма? При мен не се отваря от тази сутрин.
Аз съм на Дюкан от 5 дена (ударните дни все още), но още не зная какъв е резултатът в цифри, тъй като още не съм се теглила. Самочувствието е ОК, не ми тежи режимът, дрехите уж са лееееко по-широчки. Успех на всички дюканки (а и не-дюканки)!





Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: fractal]  
Автор Dorchester ()
Публикувано12.11.07 14:23



бг мама не бачка днес...



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Dorchester]  
Авторfractal (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 14:42



Появи се отново сайтът! :)
Дорчестър, поздравления за свалените кг! Бих искала да попитам как си организира режима досега - прави ли междинна 3 фаза за задържане, или след ударните стоиш във втора фаза до победен край?



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: fractal]  
Автор Dorchester ()
Публикувано12.11.07 16:23



5 ударни, а след това 5:5 , само втора. Много скоро ще съм в трета, обаче.





Тема към fractalнови [re: fractal]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 10:21



Здравей, fractal !:-)
Днес ми е 6 ден от ударния режим и съм 4 кг надолу. Чудя се дали да продължа още 1-2 дни или от утре да започна смесения....? Засега съм добре и нямам дискомфорт. При теб как е, ще се радвам да споделиш!:-)



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Bobelina]  
АвторБиби (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 10:45



Впечатлена съм от хъса и волята ви .Ще започна и аз ,но имам следните въпроси - през ударните дни ядете ли мляко с овесени трици и ако да -по колко супени лъжици от триците консумирате ?
Благодаря предварително !





Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Dorchester]  
Авторhelli (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 12:12



И така, аз от вчера почнах, но понеже бях цял ден на работа, нямах нищо за ядене. Като се прибрах , си направих омлет от 3 яйца с извара и пилешка пържола/ махнах й кожата/ на тефлонче. Изпих едно кафе и си рекох- ей на това му се казва кеф. Не се претеглих на сутринта- решила съм да се прегля след 7- мия ден на ударния режим. Понеже ненавиждам да закусвам, реших, че чаша обезмаслено мляко сутринта ми е предостатъчно за закуска. Глътнах го и хукнах на работа. Нямам идея кога ще мога да обядвам. Чудя се, ако не се храня редовно, дали ударния ми режим няма да иде на кино- в смисъл дали ще даде очакваните плодове. И понеже мразя да пия и чиста вода, а вчера се самоизнасилих, та изпих два литра, днес намерих друго решение на проблема- купих си степче, разтворих го в 1,5 л. минерална вода и сега кротко и напоително се наливам периодично с по една чаша. Вече преполових бутилката. Та, ако някой иска да сподели челен опит, добре дошло






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.