Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: йakи]  
Авторtampela (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 00:42



Здравейте!Радвам се да споделя с вас ,че успях да отслабна 8кг за 40 дни с режима на д-р Дюкан!Сякаш стана на шега!Не сам гладувала ,а отслабвах

Закусвам с овесената палачинка,а за обяд пилешка пържола и кисело мляко със 'Step'.Купувам и пилешка кайма,получават се страхотни кюфтета (изпечени на скара)С тази кайма приготвям и супа топчета-най-накрая и нещо сготвено!!За десерт кисело мляко сас желатин и различни "Step".Ще се радвам да споделите и вашето меню! Поздрави!



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: tampela]  
Автор Dorchester ()
Публикувано10.11.07 09:29



Ето:





Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Dorchester]  
Авторlynichka (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 15:16



Здравейте и от мен. От началото на октомври и аз сам на тази диета... за този период съм свалила 6кг,но има-няма седмица и половина сега кг са едни и същи и няма мърдане... Вярно е че не бях много стриктна по отношение редуването на ударния и смесения режим,от вчера вече си ги следя,може би е от това. Но исках да попитам за някои неща не ми е ясно:
1.маслини може ли да се ядат?без солни
2.бяло вино още в ударния режим(че може да се каже без алкохол съвсем не мога-работя и в нощен бар и е някак не се вързва-всеки около мен да пие,а аз 1 чашка да не мога да пийна) :П
3.домашен доматен сок?
4.кашкавал-никъде не го видях в книгата,но си намарих ниско калоричен и си го ям..
Също СЛАДКОТО.... най-голям проблем ли е.. винаги съм била луда по сладко и сега просто 1 месец -ОК не мислех някак си, но в последно време ме хващат пак лудите.. искам да попитам наистина ли не може никакво сладко.. и под сладко имам предвид не триците с подсладител и ванилии и канела... това сега го прилагам колкото да ям нещо сладко,да не говорим че унищожавам по 2 3 пакетчета дъвки на ден:) та... въпроса ми е не може ли шоколади или някакви бонбонки без захар,мазнини и там всичко останало. Виждала съм какви ли не шоколади и има най-различни без захар но не знам какво друго не трябва да има в тях... моля ви ако някой може да ми отговори и по-точно ако е позволено направо някаква марка шоколади или каквото и да е друго... също така тези закуските Фитнес и разни с шоко вкус,какао и т.н. винаги ми е било чудно че са по диетичните щандове.... плс ако някой има отговор да ми даде някаква информация...
И последно някакви рецепти по интересни ако имате ще съм много благодарна
това е от мен за сега
надявам се да ми пишете



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: lynichka]  
Автор Dorchester ()
Публикувано10.11.07 15:25



Прочети менюто по-горе. Всичко в него е диетично, направено без брашно, без мазнини, без захар. Не ти ли звучи вкусно да си направиш крем от мляко, яйце и подсладител? Желирано кисело мляко със степче (сладолед)?
За съжаление, какаото е изключено, затова не може никакъв шоколад!
Рецептите за руло Стефани, супичка, шишчета, също са много готини и изпитани, ако те интересува някое от нещата - питай, ще ти дам рецепта. Всичко е изпробвано лично от мен!



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Dorchester]  
Автор Dorchester ()
Публикувано10.11.07 15:27



Да се допълня,
маслини не може, а за виното...

аз си позволявам бяло сухо вино или малко водка. Но свалях доста бавно - мисля, че заради тях.



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: lynichka]  
Авторjaky (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 15:35



Рецепти има много в forum.bg-mamma.com





Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: jaky]  
Автор helli (непознат )
Публикувано12.11.07 10:53



Момичета , здравейте и от мен. От няколко дни непрекъснато чета за този режим и ето , че и аз се зарибих. На почти 33 години съм и през последните две години след рязко отслабване- за четири месеца- 9 килограма, си ги възсатових също толкова рязко, при това без да злоупотребявам с храната. Винаги съм била заоблена, спазвала съм какви ли не диети, но освен че от 86 килограма достигнах до "твърди" 69- друго не успях да направя. ПРодължавам да се чувствам дебела, не се чувствам добре в кожата си, не харесвам визията си и изобщо...мразя се. Освен това, като прехвърлих 30-тте целулитът ме нападна безпощадно и направо ме е обезформил бедрата и д....то, въпреки кремовете, с които се мажа. Ясно е, че трябва да променя качеството на храната си. Започвам от днес- стискайте ми палци. Стартирам от 69 килограма. Целта ми е да стана поне 60. Ако може и по- малко, но не ми се вярва. Мама му стара, хич ме няма в готвенето и не знам как ще се оправя, но разчитам на моралната ви подкрепа!





Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: йakи]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 12:02



Здравейте момичета !:-) Аз съм на 43 и водя дългогодишна борба с килограмите...След тежка дискова херния и много лекарства, февруари 2004 г, се оказах с тегло 90 кг на ръст 166 см...мдаааа и оттога до днес БОРБА !:-)
От около година съм застопорила на 71 кг, ту качвам 3-4 , ту ги връщам....но до заветните 65 кг така и не стигам...От 5 дни съм на Дюкан, все още на ударните, тръгнах от 75, сега съм твърдо 71 и то от 2 дни. Страшно съм мотивирана, не съм обезумяла от глад и страшно искам да видя кантара да сочи 6....:-))) смятам да изкарам още 1-2 дни на ударната и после да започна смесения режим. Успех на всички и нека се подкрепяме, особено дамите които сме над 40, не че на другите им е по-лесно, нозанас вече нещата са наистина трудни...:-) Желая ви, усмихнат ден и радостни изживявания с кантара и сантиметъра:-))))))



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Dorchester]  
Авторlynichka (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 12:13



Мерси много за инфото... Видях и в бгмамма.Наистина доста голямо разнообразие от рецепти.Сега сякаш още повече се настроих да продалжавам без да гледам килцата.Искам просто да си го превърна и в режим на хранене :)
А забравих да питам за горчица,майонеза(домашно приготвени ли да са) и ако да нещо по-конкретно? а за доматения сок нищо не казвате а гледам се използва в някои рецепти.Също царевичното нишесте(да разбирам ли че няма проблем да се ползва)
И още веднъж благодаря че ми разкрихте още рецепти

сега остава да ги изпробвам всичките



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Dorchester]  
Авторlynichka (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 12:14



а и забравих - сода?? няма проблем?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.