Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: йakи]  
Автор 3лaBeщицa (член)
Публикувано25.10.07 01:37



Все пак не мисля че е коректно да копирате това, което съм написала в другия форум. Положила съм доста труд, докато го синтезирам и пусна. Или поне можеше да сложите препратка, който има желание да го види там:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=233963.0



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: 3лaBeщицa]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 15:54



Хаиде и аз да се разпиша



Поздрави на вси4ки упорити моми4ета

И така,неусетно минаха два месеца от на4алото на диетата ми..резултата не е световен..._8.500кг,но знам каде съм имала наруШения.
Моми4ета,последният месец карах само на протеини и зелен4уци...нямах протеинови дни по здравословни при4ини...свалих 4кг за този месец...това озна4ава 4е диетата деиства...Сега пак сам на протеини 5 дни и след това 5дни смесени...
Днес смених 4аст от гардероба ми,особенно панталоните са ужасно големи купих си 3 нови...две мерки надолу


Успех моми4ета,стра6ното е зад гарба ни...това да се лутаме от диета на
диета и какъв шанс само да се срешнем с Д_р Пиер Д. несмятате ли

п.с извинете за неграмотното писане...но само с латиница сам и ми коста много...

успех



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Eлeнa]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано25.10.07 16:14



Може би и в тая тема трябва да се похваля, че разкарах още едно килце! Тъй си заминават едно по едно, голям кеф!



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: 3лaBeщицa]  
Авторйakи (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 16:25



Извинявай зла жено че копирах къртовския ти труд да системетизираш дългогодишния труд на някой друг-пък на всичкото отгоре и никаква благодарност! Що не го издадеш и да искаш авторство!
Смятам че когато нещо се прави за помощ на хора в нужда не трябва да си просиш благодарност , а да се радваш че тя е стигнала дори и до един човек!

В интерес на истината на страницата която копирах има адреси на сайта в който твориш!!





Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: йakи]  
Автормapти (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 19:26



йаки напълно подкрепям мнението ти относно коментара на зла вещица!!!



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: мapти]  
Авторйakи (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 19:33







Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: йakи]  
Автор 3лaBeщицa (член)
Публикувано25.10.07 19:44



Не, няма адрес на сайта, има адресите, които съм дала там към сайта. Може труда да не е къртовски, но ми е отнел доста време да го напиша, при положение, че имам три деца и свободното ми време не е чак толкова много. Ти като си много знаеща и можеща защо не си го написа сама, ами тръгна да го крадеш? Вярно е че интернета е свободно пространство и няма авторски права, но се вижда кой колко е коректен и кой се възползва наготово.



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: Eлeнa]  
Автор Tиkвичka ()
Публикувано25.10.07 20:22



haaaaaa купих си дънки 1 номер по-малкиииии от онияяя тесничките в крачетооо и дупетооо с ниската талия и ЗАБЕЛЕЖЕТЕ изглеждам добре



опс обърках темата....това е за тема битката продължавааааа, абеее може ли от диетата да ме обхване необясним прилив на енергия или просто се чувствам добре с по-малко кила.....весело ми е излиза ми се навсякъде искам да се покйажа на възможно най много хора...комфорта ми се възвръща
За да разсмееш Бог, разкажи му за плановете си!!![

Редактирано от Tиkвичka на 25.10.07 20:28.



Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: 3лaBeщицa]  
Авторйakи (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 06:45



Зла жено - за децата ти - браво! И на мен ми се намират .

Но май не разбираш от намеци та ще ти кажа направо-кво се пениш като ще ти мине!
ДА не би някое от децата ти да е момиче и на 14-15 години- тогава ти влизам в положението





Тема Re: отслабвам с диетата на Дюканнови [re: йakи]  
Авторlillygeorgieva (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 11:28



Не ви прави чест,че пишете с този тон!Зла вещица отделя от времето си,за да поддържа форума на тази тема в бг.мама.Всички се осланят на нея.Тя е една от най-позитивните жени,които съм срещала във форумите.На нея разчитат много от отслабващите!Вие се държите невъзпитано!!!Всеки трябва да си цени труда и разбира се,че няма да му е приятно да поместват нещо,написано от него ,без да цитират,откъде са го взаимствали.Вещи винаги пише,че това е резюме на книгата на Пиер Дюкан.Можехте и вие да направите това и тогава нямаше да има реакция от нейна страна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.