Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: ми ние ???нови [re: strangebrew]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано02.12.07 00:16



Живея в София. Поразпитах на много места, нцъ! Тук някой писа , че зареждат в пикадили, но и там редовно следя. Вероятно ще се наложи да си поръчвам. Дъщерята даже ми цитира: "кажи ми каквао липсава на пазара и ще стана милионер" Обеща, че ако не си намеря начин да се снабдява, ще започне да ги внася от Германия.

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: ми ние ???нови [re: Dorchester]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано02.12.07 00:18



Ще попитам за повече информация хората които ми ги предложиха. От Костенец са.

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: ми ние ???нови [re: karmen]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано02.12.07 00:58



В някакво диетично магазинче на Мадрид, до Театър зад канала имало. Ще питам и една приятелка от София, която отнякъде другаде (по-голям магазин) се беше снабдила буквално преди 2 дена. Варненската фирма също е решение, аз мисля оттам да си поръчам поне 10 пакетчета.



Тема Re: ми ние ???нови [re: karmen]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 10:31



Здравей, Кармен !:-)
Трици има редовно в 2 диетични магазина, единият е по Екзарх Йосиф, заставайки от дясно на халите, а другия малко по-близо до женския пазар, за съжаление не мога да ти дам точен адрес:-))) И в двата магазина са много любезни и ми дават информация, дори да нямат в момента, кога ще получат.
Успех !:-)



Тема Re: ми ние ???нови [re: karmen]  
Автор anbra (аз)
Публикувано02.12.07 16:26



В сряда си купих от диетичния магазин на Шишман - намира се близо до ул. Ив.Вазов.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Чудесен деннови [re: жakи]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 10:39



Здравейте на всички, усмихвам се благодарение на вас в момента. И така.
Аз понеже имам повече килца да свалям, няма да спирам все още 1ят етап. Днес ми е осми ден, на първия ден бях 71.5кг. вчера сутринта бях 69,2кг. Това са 2кг. не е много, но за седем дни екстра, ако може и тази седмичка да изкарам и почвам втори етап. Някой по-горе ме посъветва да не правя повече от една седмица 1 етап, но аз пия суправит, ям овесени трици, чувствам се страхотно и смятам и тази седмичка да изкарам. Успех си желая И НА ВСИЧКИ ВАС. Лека и не много гладна седмица. :-)



Тема Re: Чудесен деннови [re: Toни]  
Автор Dorchester ()
Публикувано03.12.07 11:06



Тони, радвам се на ентусиазма ти! Следи внимателно как се чувстваш! Продължителната ударна фаза крие рискове според Дюкан, де да знам.
Старите Дюканки съветват да се пие мноооого вода и да се яде много често, ако си на 10 дневен ударен. При теб особено е важно!



Тема Re: Чудесен деннови [re: Dorchester]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 12:18



Здравейки, сладурани !:-))) Да се отчета - 26 ден на Дюкан, бях зациклила заради МЦ, ноооооо...днес кантара мой приятел ме зарадва, 67,5 кг урааа...!:-))) Общия ми резултат до тук е -6,5 кг, много съм доволна,както от режима така и от себе си, нямам никакви нарушения и излизания извън позволените храни, а това ми е за първи път - такова стриктно придържане:-)))
По принцип, не съм била от хората, които ненавиждат външността си, занимавала съм се с психология и знам, че е пагубно....но в момента съм залитнала, този уикенд токова пъти се гледах в голямото огледало, разхождах се само по бельо и се възхищавах на новата си визия, пробвах дрехи от далечното минало и така....:-)))
Успех и постоянство на всички:-))) Ще направя още един път 5/5 и ще мина на 3 етап !:-)))



Тема Re: Чудесен деннови [re: Bobelina]  
Автор Dorchester ()
Публикувано03.12.07 12:22



Поздравления, Бобелина!
Умната и в третия етап, там също се изисква стриктност!



Тема Re: Чудесен деннови [re: Dorchester]  
Автор daxa (слънце в душата)
Публикувано03.12.07 12:59



Здравейте отново


Аз за сега реших да се откажа от растителния кашкавал. Млечното ми е по половин кофичка мляко Верея 0,1% заедно с 3 с.л. овесени трици. Иначе още съм на 55,1 кг. Днес ми е трети ден протейни+зеленчук. Надявам се да имам добри резултати и занапред.
А какви зеленчуци са позволени точно? Трябва ми вашето мнение, тъй като въпреки че прочетох книгата имам нужда от вашия съвет.

Хубав и лек ден на всички! Много усмивки и слънчеви моменти




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.