Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 15.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема мисо и зеленчуци  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 20:52



здравейте какво мислите за тази комбинация- месо и зеленчуци, надеждна ли е в свалянето на килограми без ефекта йо йо. искам да започна някакъв режим разумен най сетне без да гладувам и да качвам двойно и се чудя кой е правилния. нуждая се от едно правилно сваляне на 5 кг. какво мислите





Тема Re: мисо и зеленчуцинови [re: xм]  
Автор .::GaBs::. (купонджийка)
Публикувано29.09.07 21:32



Мисля, че комбинацията е много добра и, въпреки че не сам спазвала този хранителен режим, смятам скоро да го направя понеже имам нужда да сваля доста килца! Скоро една приятелка ми говори, че някаква нейна позната е свалила 20кг. за 3 месеца, това е направо НЕВЕРОЯТНО, но въпреки всичко ФАКТ !!! Незнам за теб, но скоро започвам този режим. Желая успех на теб и на всички, които смятат да го приложат !





Тема Re: мисо и зеленчуцинови [re: .::GaBs::.]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 03:47



какво значи скоро аз ти предлагам двете с теб да почнем от понеделник и да видим дали ще издържим седмица, ако го направим ще издържим и първият цикъл който е от 24 дни


Следват разрешените храни:

Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.

Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.



Тема Re: мисо и зеленчуцинови [re: xм]  
Автор Tиkвичka ()
Публикувано30.09.07 08:17




Абее аз като цяло съм малко предубедена към месото, тъй като не ям и не са ми ясни някои неща, ама знаеш ли за пърженето и мазното и свинското въпреки всичко не съм съгласна???Да кажат тук сега консуматорите на месо да не се окажа неподготвена, ама сякаш така ми се струва , че не е много уместно:??

За да разсмееш Бог, разкажи му за плановете си!!![

Тема Re: мисо и зеленчуцинови [re: Tиkвичka]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 14:10



Действително се отслабва с месо и зеленчуци, това е най-ефикасната диета. Свинското не е проблем, напротив, виж за пърженето незнам.



Тема Re: мисо и зеленчуцинови [re: xм]  
АвторH (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 18:00



"Месо", не "Мисо"



Тема Re: мисо и зеленчуци [re: Tиkвичka]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано30.09.07 19:51



Месото е полезно. За мазното и аз смятам така. Най--добре е задушено или печено. Обикновено се предпочитат рибешко, пилешко и кравешко



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: мисо и зеленчуци [re: H]  
Автор Tиkвичka ()
Публикувано01.10.07 09:12



Абе я провери в някой речник и аз така съм чувала , че е мисо, нещо си се объркал/а



За да разсмееш Бог, разкажи му за плановете си!!![

Тема Re: мисо и зеленчуци [re: xм]  
Автор N-Angel (Nietzschean)
Публикувано01.10.07 09:53



Що не пробваш само зеленчуци, без мИсо?

Аз отслабнах 20 кг. като спрях да ям месо и мазни храни и вече повече от 3 години така си поддържам фигурата. Ям само риба /но не и консервирана!/ и морски деликатеси, но основната ми храна е заленчуци готвени или сурови и плодове. Яйца и мляко - кисело и прясно нискомаслени. Както и мюсли и ядки, много вода и зелен чай.
Говеждото, свинското и агнешкото са тъпкани с мазнини и особено калорични. За пръжките да не говорим!
За салатите е за предпочитане да използваш зехтин и колкото е възможно по-малко сол.
А и от алкохола се пълнее също. От виното не толкова, но ако е една чаша, а не половин литър...

WilliamTheBloody

Тема Re: мисо и зеленчуци [re: xм]  
Авторбил дeбeл (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 11:50



Не се и опитвайте да сваляте повече от ЕДИН КИЛОГРАМ ЗА СЕДМИЦА, освен ако не искате да се САМОУВРЕДИТЕ.
Не си правете “ДИЕТА” – защото я възприемате като някакво “НАКАЗАНИЕ” , което ще изтърпите и което “ЩЕ ПРИКЛЮЧИ”
Създайте си СВОЙ хранителен режим.
Ако искате да отслабвате яжте “ ЗЕЛЕНИ” зеленчуци + малко ЗЕХТИН.
Внимавайте с червените (домати,моркови )
Яжте месо без тлъстина ( пилешко
Яжте риба.
Яжте трици срещу запек
НИКАКЪВ АЛКОХОЛ НА ГЛАДНО
НИКАКВА ЗАХАР
НИКАКВО ОЛИО, ПЪРЖЕНО
НИКАКЪВ хляб
Без мляко
Спазвайки горното аз за 75 дена съм отслабнал 10,5 кг.

МЕСО е на български език, а не мИсо




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.