Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема help me!!!нови  
АвторOT4AQNYTY (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 10:14



Здравйте.Казвам се Деси и съм активна спортистка.Това лято обаче след като прекратихме състезателния сезон и дойде време за почивка.......надебелях с 8кг!!!За пръв път ми се налага да слабея , тъй като досега винаги съм била под нормата...така,че моля Ви помогнете ми!Остават ми две седмици до започването на тренировъчния процес и ако не сваля 5кг може би няма да се състезавам повече,тъй като трениорката ми държи много на телесното тегло!Аз съм на 13 години,висока съм 1.54 и тежа 49кг(преди бях 41)!!!....Не знам какво да правя и съм много отчаяна така че моля ако някой има идея как да сваля тези излишни килограми да пише!Благодаря Ви предварително...



Тема Re: help me!!!нови [re: OT4AQNYTY]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 11:18



ти направо ме застреля бе момиче. как така за някакви са примерно 3 месеца си качила 8 кила? и то при все че си спортистка.
мисля че първо тр да споделиш как си качила толкоз кила за толкоз малко време. и после ще мислиме със съветите



Тема Re: help me!!! [re: бъни]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано21.09.07 12:23



Ти погледна ли за какви килограми говори 41! Освен това е на 13, може освен килограми да е качила и см.



Тема Re: help me!!!нови [re: OT4AQNYTY]  
АвторOT4AQNYTY (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 17:31



1.да , наистина и аз се ужасих след като се премерих на кантара и се чудих к'во съм правила та за толкова малко време съм качила толкова много килограми!......ама как няма да ги кача,честно казано не полагах никакви усилия да си запазя формата и постоянно само се тъпчех и си почивах

.....
2.да,наистина съм пораснала и два сантиметра,но това за мен е нищожно и не може,не е възможно това да е причината за затлястяването ми(ако мога така да се изкажа)...за това и искам да отслабна поне 5 килограма докато започна тренировъчния си процес,тъй като ако не го направя.това ще се отрази много зле за мен и протичането на нормална тренировка.....при това съм ужасена от мисълта , че тренироката ми ще ме види в такова състояние,но най-много ме е страх , че може да продължа да качвам!!! Моля Ви дайте ми съвет,защото вече сама не мога да се гледам....!!!



Тема Re: help me!!!нови [re: OT4AQNYTY]  
Авторfidgety (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 17:42



Да свалиш 8 килограма за 2 седмици е безумие. Намираш се във възраст, когато е нормално тялото рязко да наддава. По-добре треньорката ти да те види така, отколкото да си прецакаш организма с някоя безумна диета. Ако се подложиш на нещо драстично, имай предвид, че това уврежда освен органи и кости - изтъняват. Най-фрапантен пример в тази насока мога да ти посоча с две английски атлетки, близначки, не им помня имената. На 20 години да се събудиш с отеопороза не е никак готино. Можеш да се поровиш из нета, за да видиш как се е "развила" кариерата им.
Свалянето на тези килограми става постепенно и с активен спорт. Нищо чудно да си качила, ако преди това си тренирала активно и изведнъж рязко си спряла, а паралелно на това си се хранила без ограничения. Започнеш ли отново да тренираш и да спазваш хранителен режим, ще започнеш и да слабееш. Треньорката ти ще преживее факта да те погледа месец и половина на тези кила. Ако тренираш нещо от сорта на худ. гимнастика или атлетика, там натоварванията ти стигат, за да се отървеш от излишните килограми за около месец, така че споко

.



Тема Re: help me!!!нови [re: OT4AQNYTY]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано21.09.07 17:54



Идва ли ти? Щото на мен преди да ми дойде качих 5 кг за два месеца. Аз бях 1. 60 някъде и 58 кг, така че твоето не е много.

А за отслабването - ами много спорт както преди и то тялото ще се отърве от излишната мазнина. Понеже си качила килограмите бързо и не е минало много време от когато си била слабичка, би трябвало да свалиш по бързо също така. Но за твоята възраст бих то препоръчала спорт и умерено хранене. А колко вече ще свалиш за две седмици - ами опитай и че разбереш, но да не очакваш 8 кг. Успехи!



Тема Re: help me!!!нови [re: jennifer_]  
АвторOT4AQNYTY (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 21:47



....Идва ми ,но не мисля , че това е причината за качването на излишните килограми....



Тема Re: help me!!!нови [re: OT4AQNYTY]  
АвторOT4AQNYTY (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 12:17



Здравейте....вече преминах на вълна фитнес,защото все още съм твърдо решена да сваля поне 5 килограма до две седмици.С още една приятелка решихме да ходим 5 пъти в седмицата,но не знам ..това достатъчно ли е?Или пък ще се пренатоварваме? Моля ако някой може да ми предложи някакъв хранителен режим докато тренирам...

Иначе за сега нямам никаква промяна в килограмите въпреки,че се ограничавам от хляба и сладкото,както и безалкохолните като Кока-Кола ... имам и още въпрос: Има ли значение водата и количеството , което поемам на ден??? ....Благодаря Ви предварително !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.