Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за саут бийчнови  
АвторMuMkA (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 00:33



Имам един въпрос... преди 1 седмица започнах диетата Саут Бийч, защото много познати ми я препоръчаха и реших, че е ефективна. За 7 дни не съм отслабнала изобщо,а пише, че през 1вата фаза се свалят от 4 до 6 кг. Храните,които ям са - пилешко месо,нискомаслено кисело мляко, риба, сурови фъстъци, зеленчуци, яйца и пия напитки само с подсладители... кажете ми къде греша в диетата...за 1 седм не съм посягала нито към мазни меса нито към шоколади, а резултат няма...



Тема Re: за саут бийчнови [re: MuMkA]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 09:51



не съм сигурна че напитките с подсладители са препоръчителни.
също така фъстъците. в тях има доста мазнини и зависи какво количество изяждаш на ден.
вкарай и някакъв спорт



Тема Re: за саут бийчнови [re: бъни]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано14.09.07 10:26



Още нещо - ако досега също си спазвала диети, до момента, в който си почнала тази, също не очаквай тези посочени резултати. Тези кг могат да се свалят от човек, който тепърва започва диета. Само от смяната на режима в храненето се свалят 3-4 кг. Но за организъм, свикнал на ограничен хранителен режим, това не важи. Това е от личен опит.
Махни ядките и подсладените напитки и пробвай отново. Също - без спорт е трудно свалянето на кг. Пак от личен опит.



Тема Re: за саут бийч [re: MuMkA]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано14.09.07 10:41



Замени киселото мляко с извара и забрави за фъстъци, слънчоглед и каквито още ядки се сетиш. Не очаквай бързи резултати. Яж достатчно сол. Общо взето това мога да препоръчам. Също така може да се яде и телешко месо.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: за саут бийчнови [re: Изyмeн]  
АвторMuMkA (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 15:02



Благодаря за съветите...ядките ги спирам окончателно,само с киселото мляко ще имам проблеми, защото то единствено ме крепи през диетата... иначе за спорта правя коремни преси сутрин и вечер, не знам дали е достатъчно...сега и с тае-бо ще започна дано има някакъв резултат най-накрая...



Тема Re: за саут бийчнови [re: MuMkA]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 16:41



сролед мене само коремните преси не са достатъчни. мисля че тае бо-то е добър избор.



Тема Re: за саут бийчнови [re: бъни]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано18.09.07 19:44



Нискомаслено кисело мляко е нещо чудесно, не се отказвай от него. Дай си сметка, а може и на нас да напишеш: използваш ли олио или масло при готвенето и подправянето? Знаеш ли, ако прилично омазниш една салата, приемаш повече калории от олиото, отколкото от зеленчуците?
Давай напред, резултати ще имаш!



Тема Re: за саут бийчнови [re: Dorchester]  
Автор milena69Модератор (moga)
Публикувано20.09.07 22:56



Здравей Dorchester,
Не знам с каква цел влизаш при нас .Надявам се ,че ти е приятно ,а не за да рекламираш друг сайт. Радвам се ,че харесваш мамите, но стига реклами ,моля



Тема Re: за саут бийчнови [re: milena69]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано21.09.07 10:46



Е, глупости.
Нищо не ракламирам. Просто винаги си споделям начина на хранене - всички питат как смъкнах килограмите, които се виждат на линийката.
Влизам тук от две години, намерила съм много съмишленици, които един по един"окапват" и се отказват, пък аз съм доста постоянна.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.