Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема 10 dni samo na hlqb..нови  
Авторvenera (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 03:03



4etoh za edna takava dieta,qde se samo hlqb i ni6to drugo.pie se samo voda,kafetata,sok4etata,bezalkoholnite,alkoholnite,pun6ovete,kompotite i vs dr osven voda se ZABRANQVA NAPULNO..ako zapo4nete s 4eren hlqb ne go smenqite s bqh!i bez tova po golqm rezultat 6te ima s 4erniq.tova e edna mono dieta,ot koqto ne se gladuva kakto vijdate.ot neq oba4e se otslabva,kakto se otslabva i ot proslovutata 6okoladova dieta,kolkoto i skipti4no da ste nastroeni,kolkoto i da ne vqrvate..tainata se krie v qdeneto na edin produkt i privikvaneto na organizma kum nego.toi svikva s procentnoto sudurjanie na maznini,beltu4ini i vuglehidrati v opredeleniq za dietata produkt i si izgrajda plan na rabotene,koito ulesnqva razgrajdaneto na hranata.hubavoto v hlqba e 4e e vuglehidratna hrana slesdovatelno kaloriite ot nego bihe mogli da izrazhodite sus dvijenie,rabota,tanci,4istene i gotvene,izob6to domakinska rabota.po princip ot drugite dieti organizma se izto6tava,nqmate sila dori da hodite..re6enieto-vuglehidrati-te se razgrajdat purvi v organizma.qjte hlqb pod 500 kalorii i 6te usetite rezultata.ako ne vqrvate 4e 6te uspeete s hlqb opitaite s oriza koito su6to e vuglehidratna hrana,no ima po blagopriqtno deistie vurhu organizma,pre4istva i e izklu4itelno polezen ili puk s tikvata(tq we nisko kalori4na)s oriza znam 4e ima golqm efekt,za6toto ve4e probvah,sus dinqta su6to,ot utre sam na oriz a sled 5 dni na hlqb!krai na gladuvaneto i na padaneto na kruvnoto mi:)pi6ete suglasni li ste do nqkva stepen s men,interesuvam se ot mnenieto i na vas,vse pak ot tuk zapo4na maniqta mi za dieti





Тема Re: 10 dni samo na hlqb.. [re: venera]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано14.09.07 10:16



Аз не съм съгласна.



Тема Re: 10 dni samo na hlqb..нови [re: venera]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано14.09.07 10:39



Ако искаш някой да те чете - пиши на кирилица. Направих си труда да прочета, но и аз така да се каже "не съм съгласен".

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: 10 dni samo na hlqb..нови [re: Изyмeн]  
Автор Maцypaнa-мъpмopaнa (виж ме ;))
Публикувано15.09.07 09:30



И аз да се присъединя към несъгласието.
Според доц. Байкова, някъде бях чела, монодиетите са ефикасни, но краткотрайни, а и са в състояние да навредят много повече, отколкото да помогнат. И, като се замисли човек - 10 дни само на хляб ти осигурява какво? Единствено, може би вит. В, май само това и някакви баластни вещества (ако ядеш пълнозърнест хляб например) и... май нищо друго



Тема Re: 10 dni samo na hlqb..нови [re: venera]  
Автор CHERRY (минаващ)
Публикувано16.09.07 08:19



Ами това си е чист вид разделно хранене, а от разделно хранене се отслабва и се балансира усвояването на храната.

Противно на писалите преди мен, аз вярвам, че с тази диета може да смъкнеш много и да се прочистиш, тъй като ще се храниш по правилата на разделното хранене.
Може би ще е добре ако допълнително пиеш витамин C.

Аз лично не бих правила тази диета с хляб защото не съм сигурна какви консерванти и химии блъскат в хлябовете, били те пълнозърнести, здравословни и бла, бла...
Също, много обичам салати и по-скоро бих стояла на салати, отколкото на хляб и вода, но всеки си знае вкусовете и при какъв режим би понесъл най-леко.


Успех!



Тема Re: 10 dni samo na hlqb..нови [re: CHERRY]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано17.09.07 18:26



Да и аз мисля,че ще отслабнеш,но начина ти определено не ми допада.По-добре избери една балансирана диета,от която организма ще получи всички вещества,които са му необходими.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.