Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 01.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема imam nujda ot podkrepaнови  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 22:06



izvinqvam,4e pi6a na latinica no na lap topa,ot kogoto pi6a nqmam bg.
Pazih bezvuglehidratnata dieta cql mesec i svalih samo 3 kilca.posle praznici i q sprqh i vse kanq ve4e 10 den da po4na Dukan ili na plodove i kiselo mlqko,no vse ne po4vam

Ve4e sum edno kilo nagore,a trqbva spe6no da posvalq o6te ne6to,4e otivam v ponedelnik na u4ili6te(purvi kurs studentka).Trqbva da se priveda v prili4en vid,pone malko.Sega sum 164 cm,64 kg.Molq daite mi suvet i podkrepa



Тема Re: imam nujda ot podkrepaнови [re: petiof4eto]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 00:47



mini na razdelno hranene
taka niama da se ogranichavash i shte iadesh kakvoto ti se iade i shte slabeesh



Тема Re: imam nujda ot podkrepa [re: vili]  
Автор Coнaтa (есенна)
Публикувано12.09.07 09:17



В отговор на:

niama da se ogranichavash i shte iadesh kakvoto ti se iade i shte slabeesh



Хехе, да бе!

Към авторката на темата - и аз така започнах първия ми учебен университетски ден преди години, само дето изобщо не ме притесняваше точно това тогава. Успокой се, радвай се на студентстването - колкото и клиширано да звучи, това са най-хубавите години в живота. Избери си режим, яж свястна храна, движи се повече и си следи калориите - сигурна съм, че без да се усетиш, ще постигнеш целите си. Не се хвърляй на глупости от сорта "как да сваля 5 килограма за три дни", защото ти гарантирам, че ще ти излезе през носа.

Успех!

...you asked me to enter
then you made me crawl
I can't be holding on...


Тема Re: imam nujda ot podkrepaнови [re: petiof4eto]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 09:30



аз имам следният хранителен режим:
1. месо- пилешко, пуешко или риба.
2. колбаси - само филета, другите са бъкани от боклуци
3.плодове и зеленчуци
4.никакво сладко, пържено, тестено.
5.много вода и чайчета
6.никакви сокове от кутия. може само фрешове.
при мене имаше ефект.най важното беше че не бях гладна като вълк.
и още нещо- почни да спортуваш нещо- фитнес, аеробика, бягане или каквото се сетиш. без спорт резултатите са малки дори почти никакви.



Тема Re: imam nujda ot podkrepaнови [re: бъни]  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 14:20



Bi li mi dala tvoeto primerno meniu.Az dnes se merih o6te nafore.Dano uspeq da ovladeq polojenieto i da po4na da svalqm,4e gledah edni snimki i baq sym se ponalqla ot minalata godi





Тема Re: imam nujda ot podkrepaнови [re: petiof4eto]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 16:39



ами аз нямам някакво специално меню. не мога да спазвам диета- днес на обяд 100гр месо и 100гр.салата или тем подобни. аз си хапвам от това което съм ти изброила. започнах да ходя на фитнес. направиха ми програма за мене си специално и резултатите не закъсняха. във фитнеса могат да те посъветват и какво да пиеш докато тренираш. примерно Л карнитин и тем подобни. но само след консултация. всичко това взето заедно свърши доста чудеса. не вярвах ама е така. от април до сега съм свалила 10 см от ханша си и по 6 от бедрата. факт е че нямам дреха която да не ми става дори и от минали години.



Тема Един конкретен въпроснови [re: бъни]  
АвторИcи (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 15:40



Здравей, бъни!

Понеже досега не ми се е налагало да ходя на фитнес, а май ще трябва да започна, нямам никаква представа какви са цените. Би ли ми казала, колко струва ходенето там (примерно за 1 път) и колко за изготвянето на една индивидуална програма?

Благодаря ти предварително.



Тема Re: Един конкретен въпроснови [re: Иcи]  
Автор radish (Rady)
Публикувано13.09.07 15:54



Здравей!
Препоръчвам дамски фитнес клуб "Феерия"
http://feeriafitness.hit.bg/
На сайта им има и цени. Там се работи само с треньор, т.е. без своеволия.
Пробвай, няма да съжаляваш.

Поздрави!





Тема Re: Един конкретен въпроснови [re: Иcи]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 09:49



аз ходя в Атлетик. можеш да разгледаш цените им от тук http://www.athletic-bg.com/



Тема Re: Един конкретен въпроснови [re: бъни]  
АвторИcи (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 15:26



Много благодаря и на двете за отзивчивостта. Сега ще се запозная със сайтовете

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.