Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 18.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Някой пил ли е водораслите?нови  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 10:36



Здравейте, чудя се дали да си купя водораслите на Аква сорс, но бих се радвала някой който ги е пил да сподели. Една позната пи друг техен продукт за имунната система и и се отрази супер, много добре и подейства на косата, кожата, ноктите и изобщо, и за това се зачудих за продукта за отслабване. Проблемът е, че е доста скъп и осхте се чудя!Та ако някой знае нещо ще съм благодарна!:)



Тема Re: Някой пил ли е водораслите?нови [re: Eли]  
Авторsavetka (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 14:40



здравей,

аз в момента пия супероксиданта с пикногенол (дано съм го написала правилно). Не бих казала че забелязвам някакъв ефект, но в интерес на истината аз взимама таблетките от дъжд на вятър. За сметка на това, дъщеря ми - 3 г., взима зелената енергия, есенциалните киселини и коластрата, редовно и ефект има определено. Тя беше с много отслабнала имунна система след поредица от заболявания (ангина, пневмония), изпи 6 вида антибиотици за 1 месец и реших че това е лудост от страна на лекарите. Пие добавките 3-ти месец, не е престанала да боледува, тя е с 3-та сливица и лесно се разболява, но с антибиотиците приключихме вече, всички отитити, настинки, и пр минават доста по-лесно и с минимално количество лекарства.
Относно цената... уфф днес сутринта ходих до офиса на аквасорс за да и взема добавките за месеца и се разделих с прилична сума пари , ако си решила - стани дистрибутор, малко по-евтино излиза...
в момента пред мен е списъкът с добавките и лайтън ъп е за 10 дни.. а цената му е доста прилична за продукт за 10 дни.. по-добре погладувай 10-ина дни... де да знам , можеш да пробваш де... ще разровя из материалите които ми дадоха за да видя дали пише нещо повече..
успех каквото и да решиш, дано съм ти била полезна



Тема Re: Някой пил ли е водораслите?нови [re: savetka]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 15:35



какви са им цените , знаете ли , на водораслите и на другите продукти на аква сорс?



Тема аз съм пила...нови [re: питaщa]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 19:58



аз си бях купувала от тях - една кутия за отслабване. изхвърлила съм я отдавна не знам как й е заглавието
ефектът беше близък до нулата в смисъл, че не ми притъпяваше глада, а като хапна на обяд една лъжичка с киселото мляко и вечерта като си вечерям нормално, си е все едно да си хапна на обяд кисело мляко и вечер да си вечерям... с тази разлика, че до вечерта вече гледах свирепо и не можех да се удържа да не изям поне половината съдържание на хладилника.
тъпо решение според мене са тия водорасли
има и нещо друго
никой не знае какво е съдържанието на йод в тях, а превишената му доза може да не ти се отразява много положително, така че внимавай
това ми го е казвал лекар
заради тези комплексни фактори ги и изхвърлих
преди 4 години си струваха солидна сума. за тия пари ако просто бях почнала да се ограничавам хем щях да си ги спестя тия пари, хем да не си рискувам излишно здравето.
другите им продукти може и да са много подсилващи и здравословни.
най-здравословно е за имунната система (според мен разбира се) е мед с лимон и орехи... това със сигурност няма да навреди
не съм експерт
споделям каквото знам
нямам за цел да се конфронтирам с жената с болното дете
(с горните думи се застраховам от последващи нападки колко е положителен ефекта от аква сорс... за мен не е така и не се огорчавайте от този факт)



Тема Re: аз съм пила...нови [re: eднa]  
Авторaз, ти, тoй ,тя , тo, тe (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 20:21



"никой не знае какво е съдържанието на йод в тях,"
в 1 гр. синьозелено водорасло АФА се съдържа 0,33 мг йодни комплекси


неперсонално: (когато някой говори е хубаво да се вслушаш в думите , защо не и да попрочетеш някой ред, вместо да крещиш РЕКЛАМАААА)



Тема Re: Някой пил ли е водораслите?нови [re: питaщa]  
Автор savetka (непознат )
Публикувано10.05.04 21:50



пусни ми бележка и ще ти изпратя цените, не е редно да го правя тук



Тема Re: аз съм пила...нови [re: aз, ти, тoй ,тя , тo]  
Автор savetka (непознат )
Публикувано10.05.04 21:49



спокойно, не го приемам като конфронтация, нито искам да правя реклама - споделях
междудругото, смятам че е глупаво да се купуват продукти за отслабване.. по-добре човек да се ограничва и т.н. в този ход на мисли не бих купила и продукт лично продаван от Господ Бог за отслабване, моля вярващите да ме извинят за богохулството



Тема Re: Някой пил ли е водораслите?нови [re: savetka]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 23:02



аз не искам да отслабвам с тях ,
имам едно възпаление , което хич не се повлиява от антибиотици ..те не оправят положението , само го влошиха ...затова питах ..
като гледам имат доста продукти , ама кой за какво е



Тема Re: Някой пил ли е водораслите?нови [re: питaщa]  
Автор savetka (непознат )
Публикувано10.05.04 23:55



схемата, по която дъщеря ми пие добавките я направи лекар
би било хубаво ако проблемът е сериозен някой, който познава продуктите добре, да ти направи схемата на приема. Неприятното е, че вероятно той ще е дистрибутор и ... винаги има риск да не е добросъвестен т.е. да ти наблъска излишно много неща, не че ще навреди, но финансово е тежко.
ако искаш и имаш нерви да четеш за различните продукти - ще ти изпратя това, което имам като материали.
ако искаш - пусни ми бележка



Тема Re: аз съм пила...нови [re: aз, ти, тoй ,тя , тo]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 20:26



не съм казала, че не го пише
проблемът е дали това, което е написано отговаря на истината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.