Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 17:06



ЗДРАВЕИТЕ НА ВСИ4КИ,

Така ми се иска6е някаде да про4ета за подобен слу4еи като моят но и така не открих,затова отварям нова тема и се надявам на сами6леници.

Накратко и набарзо.Запалих се като вси4ки вас по Пиер ДЮКАН и ре6их да пробвам НО не сама,а заедно с да6теря ми за която ми е по голямото притеснение...с наднормено тегло е...Тя е на 12г висока 165 и 77.500...Заедно с нея про4етохме вси4ките ви мнения,опитах се да и придам ентусиазма си,...по4ти не ми обарна внимание.Но бях ре6ила да не се давам този пат.Пробвала сам вси4ко за да и помогна...лекари диатолози,фитнес,...ни6то и до никаде.
Запо4нахме диетта с нея на 23.08...резултатите бяха невероятни_2.5 за мен след парвият етап и _3 за нея, в момента сме втори етап протеини*зелен4уци...Знаете ли кое наи много ме зарадва,не толкова свалените килограми колкото ентусиазма на да6теря ми...за парви пат...кантара и сантиметара ми показват 4е като никога не се крие за да се храни таино с непозволени за диетата храна...което винаги е било.
НО имам своите притеснения,все пак е млад организам...не сам се консултирала с никои лекар...правя вси4ко на своя глава и естественно е да имам страховете на една маика.Но са6то да отбележа 4е тя е с висок процент на холестерол.
МОЛЯ ВИ, да споделите опита си с мен...а за6то не и една нова група от сами6леници за да споделяме опита и наблиуденията си, за нас и на6ите деца.
6те ме зарадвате много.
Успех на вси4ки които а ре6или да отслабват заедно с децата си...[usmihvam
se]

И много поздрави от мен Елена и Ралица



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: eлeнa]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано03.09.07 13:00



Здравей, Елена.
Аз лично нямам съмишленици в семейството, но предполагам, че е два пъти по-лесно, когато се спазва режим в екип с някого от същото домакинство.



Стискам ви палци и на двечките.

Както знаеш, гладни няма да седите, детето ти няма да се стресира допълнително! Само една забележка - в този режим по време на протеиновите дни се приемат много малко витамини. Според мен е задължително да се приемат такива в таблетна форма, особено за подрастващи! Пубертетът бушува вече при твоето дете, организмът иска специално внимание, затова потърси компетентно мнение за вида на мултивитамините, които трябва да купиш. Още веднъж, успех!



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: Dorchester]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 13:46



Благодаря ти Dorchester, за савета...незнам то4но какви витамини,но 6те попитам в аптеките.Единственото кето е взимала до сега на закуска е NESQUIK за деца но не е достата4но знам.

И друго, през врорият период на протеини и зелен4уци ка4ихме по 500г.Знам 4е нормално но и малко притеснена...надявам се да упеем.

благодаря за куража.

О4аквам сами6леници...и саветите ви...

Поздрави на вси4ки



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИ [re: eлeнa]  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 09:31



Аз искам много да почна тази диета,но бихте ли ми пояснили точно какво ми е позволено да ям в протеиновите дни.Нетлъсто месо,риба,яйца,кисело мляко 0,1.НО може ли да се яде примерно черен дроб на скара,яицата без жълтъци ли трябва да ям.Моля да ми дадете съвет





Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: petiof4eto]  
Автор milka73 (член)
Публикувано04.09.07 10:12



Черен дроб може, но само пилешки без мазнина, яйцата се ядат целите, разбира се. Под нетлъсто месо разбирай само птиче месо без кожата. Вероятно /поне аз така си мисля/ може и заешко, защото то е най-нискокалоричното месо. Обезмаслени млечни продукти - сирене, извара. Може да добавяш и по малко лук за вкус. Диетат се пази стриктно, за да има максимален ефект. Ако не си пазила досега диета, още първите 5 дни може да отслабнеш 2-3-4 кг.
Нали така, Дорчестър?



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: milka73]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано04.09.07 11:10



Точно.
Добавям само и телешко чисто месо, език, а също - всякаква риба, която може и да е по-мазничка.

Редактирано от Dorchester на 04.09.07 11:11.



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИ [re: eлeнa]  
Автор limon4eto7 (nova4e)
Публикувано19.09.07 00:06



Здравей Елена :) Много се радвам че сте успели не само да свалите килограми, Но и да сте толкова ентусиазирани :)
аз съм на 18г и аз като Ралица имам проблем с теглото. Е, не мога да кажа че съм с наднормено тегло, но съм доста пълничка сравнение с мойте приятелки. Това ми създава известен дискомфорт. Пробвала съм много диети, но те или не вършеха работа или имаха йо-йо ефект в следствие на което по бедрата и вътрешната страна на коленете ми се появиха ужасни стрии. В момента опитвам да събера повече информация за диетата, резултатите на хора, които са я изпробвали...
Казвам се Поли. Висока съм 160см.,а тежа 62кг. в момента чета книгата на Д-р Пиер Дюкан и съм много заинтерсована. На път съм да започна диетата, но честно казано ме е страх. Не от самата диета, а страх от евентуалния провал. Както казах пробвала съм много диети и съм претърпяла доста разочарования. Не искам д пия хапчета за отслабване, но ако тази диета не помогне съм готова на всичко. Моля тези, които са я пробвали, които знаят повече и имат време и желание да пишат тук.
Ще бъда много благодарна :)

limon4e :)

Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: limon4eto7]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 20:44



здравеи Поли,

толкова касно ти отговарям,но сега погледнах тук...сажелявам



Та за диетата нямам думи,днес правим 1м и 10 дни...резултатите са невероятни...Ралица е свалила около 7.500 кг, но наи интересни са мерките ж обема...мила Поли цели 17 см в ниска талиа и 8 см в хан6...ло6ото е 4е и тя като тебе прави стрии,но това е полужението като порасните и изкарвате достат4но 6те си платите за оперативна козметика

Искам да ти дам мн кураж,диетата е лесна но скапа...но нали от здравето няма по скапо на този свят

Знае6 ли кое е наи интересното ве4е не живеем с мисалта 4е правим диета а това е нормалният на4ин на хранене...свиква се...

мога да ти кажа мн не6та,но ако иска6 пи6и на имеила ми...elenalex21@yahoo.es

дано тези 10 дни в които не сам влизала тук си запо4нала диетата и има6 парвите впе4етления.

с мн усмивки Елена



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: eлeнa]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано01.10.07 22:11



Радвам се за речултатите ви!
Преди малко написах дълг пост, но Дир-а се скапа и ме можах да го публикувам...
Два въпроса имах:
1. Пие ли дъщеря ти допълнителни витамини? Важни са!
2. Как е сега холестерола, правихте ли изследвания?



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИ [re: Dorchester]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 01:47



Здравеи Dorchester,

То4но ти ми даде идеята за витамините.Веднага го направих,просто за минути.Това са комплексни витамини,даже да6теря ми ми споделя 4е сега има по ве4е енергия особенно в класа по физи4еско

.

Да правихме пьлни крьвни изследвания,...вси4ко е мн добре. Дори ли4ната и лекарка е изненадана от бьрзите резултати и естественно препораката и е да не прекаляваме...но нали орагизма сам говори за себе си и се 4увства добре,продалжаваме...

И все пак Dorchester ти като с по голям опит предупреждаваи ме за не6та които пропускам...сьветите ти са много ценни за мен... ама мноооооого.

Зьвьр6вам с това 4е за стриите на да6теря ми използваме какво ли не...сега сме на кремове на натурална основа които използват спортисти...резултата е ..0..но продалжаваме...

За себе си по4ти ни6то не сам споделила, но сам много доволна от резултатите..._7 кг и са6то _8 см в хан6а,спортувам... обожавам сауната...на сауна сам два пати седмицата...

Благодарение на вас мили жени падна о6те едно бреме от раменете ми...това
да виждам 6тастлива да6теря ми и наи ве4е здрава....БЛАГОДАРЯ ВИ...

целувки на вси4ки от нас двете Ралица и Елена





[




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.