Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: eлeнa]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано02.10.07 09:41



Стриите са нещо, с което бих казала, че е невъзможно да се справим, имам предвид вече появилите се. Но бих те посъветвала да продължаваш да използваш кремове, защото те са най-вече за предотвратяване на нови. Имам позната, която си прави лазерни процедури за заличаване на стрии, но ефектът клони към 0. Синът ми получи стрии след започване на интензивни тренировки с тежести и съответното уголемяване на мускулите, започна да се маже с Контратубекс, но резултата не е зашеметяващ. Той по-принцип е много слаб и с малък процент подкожни мазнини и въпреки това получи стрии. Та моят извод е, че най-важно е естествената еластичност на кожата - или я има или не, но може да подобрим единствено състоянието и, като намалим появата на нови стрии. Естествено, че са неприятен козметичен дефект, но излишните килограми освен козметичен са и здравословен проблем, така че избираме по-малкото зло

.



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: eлeнa]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано02.10.07 17:11



Много се радвам за вас!

Освен по-добрия тонус, вероятно и кожата на лицата ви е по-добра, а?
При мен така се получи.
Единствения кофти ефект при мен се получава от малко ниското кръвно. За него ми препоръчаха айрян със сол.

Твоето момиче е щастливо, че е намерило режим. Аз изкарах цялата гимназия с мисълта, че съм кюфте





Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: Dorchester]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 15:58



Здравеите,

След цяла ве4ност съм тук.Не съм спирала да ви 4ета и се опитвах сама да намирам отговорите на въпросите ми 4етеики ви.

Мили моми4ета помагаите моля ви...ве4е не мога сама да реша проблема при дъ6теря ми...нямам книгата,преска4ам и при мамите но немога да разбера какво става.

Та от 3 месеца да6теря ми задържа.Стигнала е 68.800 от 77.500 през август и ни нагоре ни надолу.Току 6то се претгли/днес е денят/и сълзите и бяха като реки...пак.
Малко информация за нея
преди сега

77.500 68.800 на4ало 23.08.07
хан6_114 см 100см
талия 80см 70см
ниска талиа
117см 90
бедро 60см 56

висока е 165 на 13год.

закусва с трици и 125г кисело мляко 0%маслност
обядва в 13,30 до обяд няма междинна закуска
и след това спазва вси4ки хранения
пие по 1,5_2 литра вода
когато е на П взима витамни

Това е в об6ти линии,ре6их се да пи6а/за6тото фонети4ата бг азбука ме изнервя излиза някак си неграмотно..но това което е/

За себе си какво да ви кажа моми4ета...невероятна промяна...за 3месеца и половина _15кг,днес о6те един си замина макар и в 3_та фаза.Запо4нах с 72.500....сега съм 57

Оххххх.....как искам да си ги рзменим с да6теря ми за да я видя 6тастлива и усмихната



еиии,не ме корете много ,зравето е наи важно и посе6тенията при ли4ният и лекар са на всеки 2 седмици за6тото няма маика която да не трепери над детето си.

поздрави и целувки от мен Елена и Ралица



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: eлeнa]  
Автор Dorchester ()
Публикувано06.02.08 16:35



Мила Елена, теб те поздравявам, а за детето ти съжалявам.
На мен ми е много чудно такова задържане от 3 месеца!
Първото, което ми идава наум е, че тя може да хапва скришно по някое нережимно шоколадче.

Дано не ми се сърдиш за предположението.

Явно правилно си приложила режима при себе си, значи принципни грешки нямате.

Уф, нямам идея.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Dorchester на 06.02.08 16:42.</EM></FONT></P>

Редактирано от Dorchester на 06.02.08 16:43.



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: Dorchester]  
Авторelena (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:26



Мила Дори,

4аках мнението ти.Но първо да те поздравя с успеха ти...направо си невероятна...харесва ми стила ти на писане и мн пати съм се смяла и съм се 4увствала добре когато те видя по форумите.

С дъ6теря ми 4есто сме говорили на темата "криене и хапване".отри4а тотално и не вярвам 100%,но и как да го прави като сме заедно непрекъснато.Единственно в събота и неделя е сама за6тото работя.

Незнам,нямам обяснение...дори и да похапва би трябвало да ка4ва поне малко,а то 68.800 и това е. 200 гр. надолу и после пак съ6тото.
Абе,явно си ме работи яко.


Но да гледа моите дънки 28 мярка и да и текат лигите,нооо пак ми е мило и няма да се предам,но и тя като истнски козирог съ6то...и дано се мотивира о6те по ве4е...

успех и целувки на вси4ки



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: eлeнa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 07:59



Имам син на 11 години. Доста е шишкав, макар, че е добре сложен. Коремът му виси като на сумист.

Яде определено малко от доста време насам. Почти никакъв хляб, на всяко ядене яде салата - откак има зъби. Не отслабва. Очевидно вината е изцяло моя - първо физически си е напълно мое копие и второ - мисля, че му разширих стомаха още когато беше малък - в стремежа си да го храня "достатъчно". И понеже той не е бил злояд никога - просто си изяждаше всичко, детето. И сега си блъскам главата какво да го правя...

ПИША В ТАЗИ ТЕМА, ЗАЩОТО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО, КОЕТО КАЗАХ ДОСЕГА, НИКОГА НЕ БИХ ГО ПОДЛОЖИЛА НА НИТО ЕДНА ОТ ТЕЗИ ДИЕТИ, КОИТО ТУК СЕ ОБСЪЖДАТ. Просто те са винаги базирани на ОТСЪСТВИЕ на някой от основните елементи от нормалното хранене. Не бих си направила подобен експеримент с детето си. По-добре да е пълничък, отколкото да поемам тези рискове.

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: yниKaлнa]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 10:34



Скъпа уникална,

Благодаря за мнението ти.Искам само да спомена 4е да6теря ми имаше много висок процент на холестерол о6те като беше на 8 години.Единственно с диета можеше да смъкне процента.На тази възраст е трудно да обясниш на детето си кое може да яде и кое не и 4е от това зависи здравето и.

С тази диета на ПИЕР ДЮКАН смъкна холестерола и е в рамките на нормалното.4увства се мн добре физи4ески и емоцинално.Правила е много малко протеинови дни и през този период е взимала витамини.то4но заради вазрастта си е била по ве4е на ПЗ.

Сега което ме у4удва 4е задаржа 3 месеца и ако не се крие и похапва това и онова, каде е проблема...нямам идея

Но с помо6та на ли4ният и лекар продължаваме стъпка по стъпка до финала и дано на4ина на хранене запо4нал с тази "диета" остане задълго в съзнанието и занапред в годините.

много усмивки през дне6ният ден на вси4ки






Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: eлeнa]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 11:06



Здравейте и от мен. Аз ви пиша, за да дам сили на теб и на дъщеря ви.
Не се отказвайте и продължавайте в същия дух, какво са няколко килограма - смачкайте ги. Зарди едно ядене няма да умрем, трябва да се храним за да живеем, а не да живеем за да се храним.
Аз също имам проблеми с наднормените килограми и се боря с тях, някой път успешно, друг път по-неуспешно, но няма да се откажа. Ходете на айробика, при мен имаше голям ефект, както се казва "летях" след айробиката.
Поздрави от мен и успех.



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: eлeнa]  
Автор Dorchester ()
Публикувано07.02.08 11:53



Елена,
от вчера мисля все по вашия въпрос. Даже се допитах във форума на мамите до една моя "близка", която беше задържала също три месеца: дали се сеща за нещо, което е "отключило" отслабването. Но тя не се сети за нищо конкретно.
Аз обаче продължих да се човъркам и се сетих при мен как беше. Аз имах едномесечен застой, не помня дали съм писала в тази тема. Сега като се размислих, бях направила грешката да не ходя редовно до WC (по г. нужда

) Това май беше объркало метаболизма ми. Започнах редовно да заливам салатите с парафиново олио и проблемът ми се реши.
Та така, сори за неудобния въпрос, Ралица редовна ли е в тоалетната?



Тема Re: ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН ЗАЕДНО С ДЕТЕТО МИнови [re: yниKaлнa]  
АвторУчyдeнa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 12:18



Повечето тук сме добре сложени. И с дълги крака. И имаме постижения и в други области освен в областта на спорта за здраве или за отслабване.
Мисълта ми беше, че няма нужда това да се натъртва. Извън темата е.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.