Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 24.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Методът на Маги Дрозднови  
Автор anbra (аз)
Публикувано26.08.07 08:16



Здравейте,
Поех ангажимент през моя близка да задам този въпрос във вашия клуб, тъй като тя не си служи с рс.
Прочела в някакъв вестник за този метод, който незнайно в какво се състои /това се разбира като си поръча човек книгата - 29 лв+9.90лв транспортни разходи/, но с който въпросната Дрозд отслабнала с 30 кг за 3 мес. Поспорихме дали това е възможно, или не, но знаете, че удавникът и за сламка се хваща, а и всичко звучало направо страхотно - просто, без промяна на хранителните навици, без физкултури разни, там някакви подправки се прибавяли към обичайната храна и бла, бла такива работи.
Та въпросът ми е - има ли някой/я измежду вас, който би могъл да даде повече информация за този метод. Сама разбирам колко е безумно питането ми и предвиждам отговора, но съм обещала и изпълнявам. Дамата е на около 60г и има 15-тина кг за сваляне.
Предварително благодаря на включилите се.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Методът на Маги Дрозднови [re: anbra]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано26.08.07 08:30



Може да си даде парите, тъкмо по-малко ще останат за ядене



Ако иска да свали килограмите - трябва да погладува малко. Според мен идеален вариант е протеинова диета почти без спорт.

Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Методът на Маги Дрозднови [re: anbra]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 09:28



Хм, пуснах името в търсачката, но няма съвпадение. Дали няма грешка в изписването му?



Тема Re: Методът на Маги Дрозднови [re: Moни]  
Автор anbra (аз)
Публикувано26.08.07 10:57



И аз пусках из гугъла, вкл. френския, но няма нищо подобно... Разбра се, че името и е Маргарита Дрозд, в статията пишело, че била голяма звезда на европейската телевизия /?!!!!/, че методът се базирал на опита на някаква швейцарска специалистка по хранене /!!!/ и това е информацията, размазана на цяла вестникарска страница от последния в-к "Уикенд". Снимки, разбира се - преди и след... Талон за отслабване с изречението - ако не сте доволни ви връщаме парите без уговорки с пощенски запис...

Явно е толкова известна и революционна, че никой не е чувал за нея...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Методът на Маги Дрозднови [re: Moни]  
Автор anbra (аз)
Публикувано26.08.07 11:05



Eто единственото, което открих, свързано с това име, но то е на испански - разбрах само, че била някаква полска актриса. Ако някой може да разбере нещо повече...



Добавям и още един линк, но на английски този път. Ако разберете нещо - кажете.


Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.

Редактирано от anbra на 26.08.07 11:24.



Тема Re: Методът на Маги Дрозднови [re: anbra]  
Автор Moни (happy)
Публикувано26.08.07 11:38



Намерих ето това:



Редактирано от Moни на 26.08.07 11:41.



Тема Re: Методът на Маги Дрозднови [re: Moни]  
Автор anbra (аз)
Публикувано26.08.07 11:41



Туй добре, мерси, ама като не знам английски, а френски...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Методът на Маги Дрозд [re: anbra]  
Автор Moни (happy)
Публикувано26.08.07 11:50



Ами да ти кажа честно, сега хвърлих едно око на интервюто, но нищо не разбрах. През цялото време се говори за някакъв таен метод, който можеш да прилагащ в къщи, но нищо конкретно. Явно идеята е да се купи книгата:)) , но ме смущава това, че няма никаква презентация за какво точно става въпрос.



Тема Re: Методът на Маги Дрозднови [re: Moни]  
Автор anbra (аз)
Публикувано26.08.07 11:58



Ами то това е проблемът, я. Празни приказки, преливане от пусто в празно - аз отидох и си купих въпросния вестник от петък - вярно цяла страница, същите тия снимки и нищо съществено. Очевидно е превод от тоя сайт, нищо че пише, че е била в България и интервюто е взето от някоя си Диана Маринова.
Поредният кьорфишек, както и предполагах.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Методът на Маги Дрозднови [re: anbra]  
Авторeti (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 20:58



ами.....аз си купих книгата

. никакви новооткрития няма вътре. принципа на отслабване е този на разделното хранене. иначе дамате е поместила доста снимки вътре и разликата от "преди" и "след" е впечатляваща. а да...към книгата получих и няколко пликчета с подправки, които баща ми изхвърли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.