Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 20.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Майкъл Търман-2-- 12дневна програманови  
Автор milena69Модератор (moga)
Публикувано22.08.07 00:12



Здравейте дами и ти Феникс
Макарр че малко се изненадах когато за пръв път след няколко седмично отсъствие влизам в клуба--- И виждам предложение за моята смяна от човека които ,,аз предложих за мой помощник в този клуб ,,защото само аз бях предложена за модератор и аз--- не нека и кака феникс--- и ето храни куче да те лае. Но такъв е живота днес ти лаеш утре те отлаят. Та въпреки шока ходиха да ми леят куршум .-Та да ви кажа, че си купих книгата на Майкъл Търман --ПРЕОБРАЗИ ТЯЛОТО СИ 2-----ИЛИ 12 ДНЕВНА ПРОГРАМА ЗА ВАШАТА ПЪЛНА ПРОМЯНА и СМЯТАМ ДА ВИ Я СКАНИРАМ И ДА ВИ Я ПУСНА КАКТО НАПРАВИХ С ПЪРВАТА ЧАСТ --а МОЖЕ БИ ТРЯБВА ДА ПОПИТАМ ВЕЛИКАТА МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА ДАЛИ МОЖЕ ------- АААА-ФЕНИКС КАКВО ЩЕ КАЖЕШ МОЖЕ ЛИ ЗАЩОТО КАТО ГЛЕДАМ ЗА ТОЛКОВА ВРЕМЕ НЯМАШ ПУСНАТА ЕДНА ТЕМА КОЯТО ДА СИ Е СТРУВАЛА ТРУДА ДА ПРОЧЕТЕМ, А НАЙ- ХУБАВОТО Е, ЧЕ ПОЛЗВАШ ПУСНАТИТЕ ОТ МЕН ЗА ДА МОЖЕШ ВСЕ ПАК ДА НАПИШЕШ ,ЧЕ СИ ОЩЕ ПРИ НАС. Извинете ме, че пак се ядосах ,но мразя хора с плитка памет който ходят с години в чужбина --тогава не се сещат за клуба, но ето ,че вече са тук и всички трябва да излизат в заслужена почивка ,а пенсии ще даваш ли Феникс . Та да се върнем на темата ако има интерес ще я пусна тук НЯМА СМИСЪЛ ДА ДАВАТЕ 13 ЛВ и вие Книгата е хубава . Ще пиша пак независимо дали съм модератор или не това е моят клуб и някаква дамичка с болни амбиции няма да ме откаже от него.




Тема Re: Майкъл Търман-2-- 12дневна програманови [re: milena69]  
АвтордOPИC (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 11:02



щЕ СЬМ БЕЗКРАИНО БЛАГОДАРНА,АКО Я СКАНИРАш...





Тема Re: Майкъл Търман-2-- 12дневна програманови [re: milena69]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 11:07



и аз и аз.
а къде може да намеря първата част? в интернет?



Тема Re: Добрият тон?нови [re: milena69]  
АвторDidi (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 11:53



Милена, харесвам темите, които пускаш, защото от тях може много да се научи. НО кому е нужно това ЗАЯЖДАНЕ и ЗЛЪЧЕН ТОН?! Клубът не е само твой, а на всички, така че нека си помагаме и не стигаме до конфронтации. Аз лично много се дразня от лошите обноски.


Бъдете здрави!



Тема Re: Майкъл Търман-2-- 12дневна програманови [re: milena69]  
Авторfenixx (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 18:20



Милена , не бих седнала да се заяждам с теб , а имам основание за това след , като пускаш тема и в началото и започваш с такива нападки .
Да ти припомня ли кой предложи клуба да има модератори , а да ти припомня ли кой се свърза с Фукла и последно да ти припомня ли , че и за мен гласуваха .
Няма значение , не веднъж съм те виждала в спор - зная как отговаряш, зная колко си емоционална .
Да напиша и тук , който не е чел темата за избор .
Предложението беше за смяна и над вамата модератори - тоест предложих и самата себе си за смяна . Аз нямам болни амбиции и никога не съм имала .
След известно време влизане в клуба и видимата ти липса , както и липсата на отговор на моята бележка към теб , която ти отричаш да си получила , предприех някакви действия .
Факта , че си била някъде , вече се изясни - смятам , че и в другата тема изясних , че щом имаш такова голямо желание - естествено , че ще си останеш модератор .
А това за пенсията ... бих ти отговорила , но аз не съм емоционална и знам до къде да спра .
Само , че за темите не мога да се въздържа .
Пускаш теми , една след друга , а поне веднъж написа ли си ги лично - защото имам наблюдения и над пуснатите ти теми .
Постоянно копираш мнения на други потребители от бг мама и от форуми с диети и пускаш тема след тема .
Мерси за такива теми - защо направо не копираш целия форум на бг - мама и не го пуснеш тук .
А аз пусках теми , при това редовно и пишех в тях , в периода , когато отслабвах .
Айде със здраве и дано и ти най - накрая постигнеш желаното !





Тема няма да крия, че най-сетне прочетох нещонови [re: milena69]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 19:21



ново и от теб, не за книгата.Нещо написано от теб и о, каква изненада?

Подкрепям добрите обноски и много ми се иска в този клуб те да се запазят.Не зная историята на избирането ви на модератори, самата аз идвам от много години, но съм като медоносна пчела и затова ще замълча за тези неща, само ще помоля- запази добрия тон.

п.с. да, това е и твоя клуб.



Тема Re: oбнaдeждeнaнови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор firrst (член)
Публикувано23.08.07 09:30



Не смятам за задължително модератора да пуска теми и да отговаря на вече пуснати
такива!




Тема Re: oбнaдeждeнaнови [re: firrst]  
Автор milena69Модератор (moga)
Публикувано23.08.07 18:10



Здравейте, ето това е книгата тази вечер ще започна да я качвам.




Тема Re: oбнaдeждeнaнови [re: milena69]  
Автор Moни (happy)
Публикувано23.08.07 21:06



Здравей, Милена и добре дошла!
На мен много ми беше полезна книгата на Търмънд и ми е интересно да хвърля едно око на номото издание. Интересно ми е по какво се различават двата режима. Ако имаш вече наблюдения, сподели моля те!


Благодаря ти, че предишния път беше сканирала всичко. Не смея да настоявам да го направиш отново, тъй като знам, че това е доста отделено време, но тайничко се надявам на някакво съдействие и коментари от твоя страна.



Тема Re: oбнaдeждeнa [re: Moни]  
Автор milena69Модератор (moga)
Публикувано25.08.07 15:30



Здравей Moни
Разлики в хранителния режим няма това е продължение на предишната книга .В тази книга са залегнали упражненията за стягане и начините за бързи резултати .Нещо ми се е развалил скенера но при първа възможност ще кача книгата




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.