Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 09.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема COCA COLA light - добър избор ли е?нови  
Автор yes_no (непознат )
Публикувано23.07.07 11:29



Здравейте!
Знам, че е добре да се пие много вода по време на диета, пък и по принцип, обаче вода просто не ми се пие. Пия, но рядко и основно след ядене. Когато обаче огранича яденето, съвсем пък не ми се пие. Когато не съм на диета обичам да придружавам пушенето на цигари с бира или водка с кола и вода (равни части). Натуралните сокове направо ме убиват, толкова са сладки. Като се разредят пък нямат никакъв вкус. COCA COLA-та поне понася разреждане. Определено не съм любител на газираните напитки, но все нещо трябва да се пие. Сега минах на разредена COCA COLA light . Навсякъде срещам писания, че за свалящите килограми не се препоръчват газирани напитки. Не говорят за калорични, а за газирани напитки. Не схващам какъв е проблема в газираното. Това е въздух в крайна сметка ?!?!Никой може ли да коментира тази тема ? И употребата на COCA COLA light - също ... Други питиета, които бихте могли да препоръчате по време на диета (изключая чая) ...

Трайни успехи на всички слабеещи !



Тема Re: COCA COLA light - добър избор ли е?нови [re: yes_no]  
Авторstegri (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 11:57



Не че много съм заслабнала, но и аз обичам сода и кола лайт. И на мен ми е интересно, какво ще кажат другите



Тема Re: COCA COLA light - добър избор ли е?нови [re: stegri]  
Автор LoVe_RuLeS (disparate)
Публикувано23.07.07 16:34



пиете газирано и същевременно почти не ядете = гастрит, колит и т.н.

ако толкова искате кола, има разни разтворими са пуснали. преди седмица-2 ги открих в супера срещу нас - като степчета са, марка sunny cola. струва 18ст и се разрежда в 2литра, аз лично с по-малко вода го харесвам.

айде лек ден на всички....и най-вече прохладен да е



Тема Re: COCA COLA light - добър избор ли е?нови [re: LoVe_RuLeS]  
Авторjiji (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 17:05



tezi raztvorimite, ne sa li gadni?



Тема Re: COCA COLA light - добър избор ли е?нови [re: jiji]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано23.07.07 17:38



Ot soda ne se kachva gram i ne e ximia... Az pia pepsi light i ne mi prechi gram na dietata....


Make money, not war!


Тема Re: COCA COLA light - добър избор ли е?нови [re: yes_no]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано25.07.07 07:10



Няма нищо по-хубаво от водицата. Пий си вода, а не простотии.
Две забележки
1. "Натуралните сокове направо ме убиват, толкова са сладки" - това не са натурални сокове, щом са в тетрапак опаковка. Натуралните сокове не са сладки....
2. CoCA COLA Ligth - прави се със астрапам, т.е захарин. Който, скоро някъде четох, че вече е забранен в САЩ. Карциногенна съставка. Не става въпрос за въздуха, а за захарта и заместителите й....

Редактирано от AйeзCeдaй на 25.07.07 07:11.



Тема Re: COCA COLA light - добър избор ли е?нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано25.07.07 14:00



Аспартама не е захарин и не е забранен в Щатите.



Тема Re: COCA COLA light - добър избор ли е?нови [re: yes_no]  
Авторjennifer_ (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 14:06



По добре пий кола отколкото кока кола лайт защото в нея има изкуствени подсладители, които са много вредни.

То не че колата е полезна, що не пиеш фанта, ако не ти е много сладка. А соковете най добре са домашно направени със захар на вкус и много ще ти харесат. Освен това подобряват метаболизма и имат витамини.

Успехи със свалянето!



Тема Re: COCA COLA light - добър избор ли е?нови [re: jennifer_]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано28.07.07 00:07



Пий си кола лайт и всякакви евтини газирани напитки, щом искаш. Почти никакви калории нямат. Аз пък специално си купувам кола на Флорина, понеже е със захар. А за оранжадата просто няма какво да говорим - цената е по-ниска от тази на фанта, а съдържа четворно количество плодов сок. Аспартамът определено не е захарин и определено е по-безвреден. Все пак алкохолът и цигарите са толкова вредни, че малко подсладители не са кой знае какво



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: COCA COLA light - добър избор ли е?нови [re: yes_no]  
Автор princ (няма ме)
Публикувано28.07.07 12:43



Честно казано доста дивотии са ти написали част от останалите клубари.АЗ се записах в транспортна болница на програмата Диогенес. Там заедно с продуктите модифаст се разрешава пиенето на газирани напитки и бонбони без захар. През цялото време аз пия кола лайт и ям бонбони солано. Честно казано въобще не пречат на диетата защото колата има 18 ккал за 100мл. ОСвен това аз имам периоди в който просто съм неудържима и изяждам хладилника с вратите направо

. Факт е че с тази диета не съм мръднала нито грам нагоре. Свалените килограми са просто желязно заковани надолу въпреки големите ми изцепки вече четвърти месец. Единствените ми съмнения за колата лайт са в съдържанието на аспартам , защото и аз съм чела че е вреден. Нищо останало обаче не пречи според мен. Дори имаш нещо сладко за ядене и пиене с тези аспартамови продукти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.