Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 19.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Да вярвам ли? -5 кг за 5 денанови  
Автор Kapaмeлka (бонбонена)
Публикувано24.06.07 18:00



И аз самата не мога да повярвам на очите си, но е факт. . . Малко предистория за тези, които ме четат за първи път.

От шест години насам бавно, сигурно и убедително се освинвам и лоясвам. Твърдо и упорито . . . Лично при мен причината беше високо кръвно налягане, медикаменти, напреднала възраст, спрял цикъл. Но най-тежката диагноза беше - силно възпаление на мързела. Никакво движение, затъвах в Бермудския триъгълник - бюро (разбирай компютър), маса, легло. Затворен порочен кръг. Турнах цели 20 кг отгоре. Ненавиждах се. Започнах да влизам често тук, в готиното клубче - гледам, хората активни, пробват това-онова. Поослушах се, поогледах се и реших, че и аз няма да остана по-назад. Ей, повярвайте ми - няма диета, няма таблетка, няма кафе, няма чай, които да не съм опитала. Дааа, някои даваха резултат, за съжаление временен. И после елате да ме видите, два кг отслабна - пет наддам. УЖАС - няма оправия. Кръвното, въпреки лекарствата, не иска да пада, започнаха да ме болят колената, да ми отичат краката - не издържаха на тази излишна маса. Абе какво да ви разправям - жалка гледка. А и психически се смърцъфърцах. Всеки ден като се погледнех, се ужасявах от гледката. И всеки ден си обещавах, че НЕЩО ТРЯБВА да предприема. И ДОТАМ...

И един ден, наистина съвсем случайно, виртуално попаднах на част от последната книга на Кембъла (Бог да го прости). Той, че беше чешит, беше. Но от готините. От тези, които ратуваха за българското, беше безкомпромисен към неграмотността, към лъжата, към пошлото. Бях му голяма фенка. Сигурно затова му се и доверих. В книгата си той разказва как за 2 месеца отслабнал 24 кг - с продуктите на "Медо". Всеки друг да ми го беше казал, щях да му се изсмея. А на него му повярвах, безрезервно. Отидох и след сериозна консултация с основателите на тази програма, си купих всичко необходимо - билки и бурканчета с три вида "Медо". Започнах "експеримента" на 15 юни. На 20-и сутринта вече бях с 5 кг по-лека. Разтърках си очите, ощипах се, наистина бях минус 5 кг. Ако искате ми вярвайте - кръвното се нормализира още на втория ден, стана 120 (122)/80 (78) и до днес е така. Колената престанаха да ме "въртят", а краката да отичат. Семейството ми и колегите решиха, че това е чудо. Наистина при мен промяната се получи по този начин и е съвсем осезателна.

При такава осезателна реакция на организма ми, страхотно съм мотивирана да продължавам. Засега, вече 10-и ден, задържам. Програмата е за 1 месец. Почива се една седмица и ако не ме удовлетворява резултатът, продължавам още един.
Най-важното е, че се чувствам превъзходно, "олекнала", с тонус и със самочувствие. А съм премахнала само 5000 г от телесата си.

Момичета, от цялото си сърце ви пожелавам УСПЕХ във вашата диета!

Животът е като сладоледа - ближеш го, не ближеш го, той се топи!


Тема Re: Да вярвам ли? -5 кг за 5 денанови [re: Kapaмeлka]  
Авторшokoлaд (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 20:55



Какви за тия продукти на "МЕДО"? На билкова основа ли са?
Всеки ли може да ги пие?
А ти спазва ли и някаква диета докато ги пиеше?
Радвам се много за теб,защото и аз съм в твоето положение преди да започнеш да слабееш





Тема Re: Да вярвам ли? -5 кг за 5 денанови [re: шokoлaд]  
Автор Kapaмeлka (бонбонена)
Публикувано24.06.07 21:10



Здравей, шоколад, и благодаря за подкрепата.

Да, продуктите са изцяло на билкова основа, и то на сладки билки. С тях си подслаждаш чайчетата, които пиеш. Три дена спазваш диетка, като си хапваш "млечно" жито и овесени ядки, пийваш си подсладено чайче и топиш килограми. Не чувстваш абсолютно никакъв глад, даже няма да можеш и дневната доза да я изядеш. При мен проблемът беше точно вълчият апетит. А с тези продукти си отслабваш без глад.
И абсолютно всеки може да ги пие. Там, на място, преценяват какво точно ти е необходимо, ако си здрава, или ако имаш някакви заболявания. Това е!

Животът е като сладоледа - ближеш го, не ближеш го, той се топи!


Тема Re: Да вярвам ли? -5 кг за 5 денанови [re: Kapaмeлka]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано24.06.07 23:24



И аз отслабнах с 12 кила за една седмица... И през това време ядох банички като за световно.



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Да вярвам ли? -5 кг за 5 денанови [re: Изyмeн]  
Автор Kapaмeлka (бонбонена)
Публикувано25.06.07 00:22



Ааа, теб си те знаем ние. Ти си нашият уникат

!

Животът е като сладоледа - ближеш го, не ближеш го, той се топи!

Тема Re: Да вярвам ли? -5 кг за 5 денанови [re: Kapaмeлka]  
Автордeдo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 00:33



Не бъди егоистка,дай координати





Тема Re: Да вярвам ли? -5 кг за 5 денанови [re: дeдo]  
Автор Kapaмeлka (бонбонена)
Публикувано25.06.07 09:30



Ех, дедо, дедо, щом имаш "голяма нужда", разбира се, че ще ти дам координатите. Кабинетът и аптеката се намират на бул. "Сливница" № 174, съвсем близо до пощата на "Лъвов мост". Изкретай и ти до там, ще ти помогнат

и след една седмица ще си младеж, няма да си вече ДЕДО .

Животът е като сладоледа - ближеш го, не ближеш го, той се топи!

Тема Хммнови [re: Kapaмeлka]  
Автормилицa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 09:41



Това ми прилича на няква скрита реклама.

Искам да пробвате следното: пиете си там това Чудо, защото, нали, сте дали пари все пак. Но в същото време ядете като за световно, т.е. както сте си яли преди Чудото Медо. Ще ми кажете ли резултата? Всъщност да ви се похваля: за два месеца и половина свалих около 7 кг. От 86кг сега съм 79. Без препарати, без добавки. Само ограничения и то не съществени - не ям хляб и тестени изделия, сладко и мазно. Та това е резултата. Първата седмица бях с 3 кг надолу. Така че тези първи кг от теглото се свалят само като си промениш начина на хранене. Помислете си и ще се съгласите с мен. И най - важното - коренна промяна в мисленето е необходима. Всичко е в главите ни - има ли мотивация, значи наполовина си успял.



Тема Re: Хммнови [re: милицa]  
Автор Kapaмeлka (бонбонена)
Публикувано25.06.07 10:30



Мило момиче, когато подавах координатите, бях сигурна, че все ще се намери някой, който да ме упрекне, че правя реклама. Може би си права..., но нали влизаме в Клуба, за да се подкрепяме, поощряваме и помагаме. И ако лицето Х намира някакъв ефект от приложена диета или даващо резултат средство, защо да не го сподели с лицата У и Z, които имат нужда от това.

Вече съжалявам, че споделих радостта си тук и се опитах да бъда полезна...

Животът е като сладоледа - ближеш го, не ближеш го, той се топи!


Тема Re: Хмм [re: Kapaмeлka]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 10:40



Moljte spodelji,kakvo pie6 to4no.Dai tel.na aptekata ne sam ot Sofij.Az sa6to sam s val4i apetit a pak sam i na godini.Ne me interesyvat kakvo kazvat drygite interesyvame 4e ima6 rezyltat.Davai temata e interesna




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.