Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ксеникалнови  
Авторver (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 11:56



Ксеникал - какво ви е мнение?
Има ли ефект?



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 12:12



Не, няма ефект. Пих го три месеца и не отслабнах грам. Единственият ефект беше, че не излизах от тоалетната. Т.нар. "мазни зацапвания" на бельото са само ефемизъм за непрекъснатото и неконтролируемо разстройство, което имаш. Още имам проблеми със стомаха. Още повече, че като се консултирах с диетолог, се оказа, че принципът му на действие е сбъркан - ксеникалът не позволява организма да усвои мазнините /пр. месо, сирене и т.н./, а всички знаем, че се пълнее най-вече от въглехидратите /хляб, захар/.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Авторver (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 10:26



Три дни от както започнах да го пия.
В упътването пише, че резултат може да се очаква след две седмици.
Ще Ви напиша тогава.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 13:45



Ксеникалът е полезен за хора с висок холестерин примерно - наистина прочиства мазнините. Не познавам някой, който да е отслабнал от него - по едно време го пиехме всичките приятелки като излезе на пазара - около 10 бяхме и нито една не отслабна. А ако го комбинираш с диета:месо+салата наистина става страшно - съветвам те да си носиш резервни бикини в чантата или пък да ходиш с дамска превръзка - иначе изненадите са доста неприятни.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ani]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано21.06.05 18:31



аз вече съм на втора опаковка ксеникал и нямам подобни проблеми.
за да има ефект,обаче се пие поне 6 месеца:)
успех
салата+месо е добра комбинация и никак не се получават кофти моменти

http://metric.rodim.ru/anim1_anim4_10_7_2004_0_betray.gif


Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Авторver (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 11:31



Аз да попитам на каква цена го купувате? Аз го взех за 50 лв. 21 капсули.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано23.06.05 12:40



в аптеките "РЕМЕДИУМ" е 40,60 лв.Има такива на "ШИШМАН" и на "ГРАФА" близо до Попа:)
за 21 капсули -40,60 лв.По-голямата кутия от 42 бр. е 76 лв,ако не се лъжа:)

http://metric.rodim.ru/anim1_anim4_10_7_2004_0_betray.gif


Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано23.06.05 12:42



какво е положението -има ли вече резултат?
аз не мога да преценя ,защото ми се повреди кантара точно преди да започна,но не бързам да си купувам нов засега

http://metric.rodim.ru/anim1_anim4_10_7_2004_0_betray.gif


Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Авторeти (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 16:12



Пих го 4 месеца и отслабнах 3 килограма. След което ги наваксах за един месец. Това беше преди 2 години. Сега имам висок холестерин и си го купих с тази цел. Преди да започна да го пия холестеринът ми беше 6.04. След като го пих един месец холестеринът ми стана 6.20. Пиша само факти, вие си съставете мнение. Добрата цена, на която може да се купи в момента е 38 лева за 21 таблетки. Търсете, докато го намерите на такава цена.



Тема Re: Ксеникалнови [re: eти]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано26.06.05 11:33



аз пък мисля,че 3 лв.не са толкова голяма разлика,че чак да обикалям и да търся:)
а и при всеки е индивидуално.ти какъв режим на хранене си правила и колко кг.си имала за сваляне?
4 кг.за четири месеца ми се струва невъзможно-в смисъл,че на каквато и диета да се сложи човек резултата би бил доста повече от 4кг. на месец...да не говорим за 4 месеца!

http://metric.rodim.ru/anim1_anim4_10_7_2004_0_betray.gif



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.