Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 01.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Здравейте милички отслабващи или задържащи!нови  
Автор Maцypaнa-мъpмopaнa (виж ме ;))
Публикувано29.05.07 16:21



Аз съм от задържащите, обаче ще следя редовно и този форум. От опит разбрах, че диета не е просто моментно ограничение, а състояние за цял живот. Ограничение, спорт, природосъобразен начин на живот или по-скоро съобразяване с желанията, възможностите, сигналите на собственото ти тяло. Убедена съм, че всички сте съгласни с това, но пък е много сладко да имаш съмишленици, да обсъждате, ако е нужно да спорите, да споделяте, да бъдем приятели!



Тема Re: Здравейте милички отслабващи или задържащи!нови [re: Maцypaнa-мъpмopaнa]  
Автор Dorchester (новак)
Публикувано29.05.07 16:39



Ще имаш съмишленици, естествено.


И аз искам да възприема този начин на мислене, че "диета не е просто моментно ограничение, а състояние за цял живот".

Котенцето е супер сладко.





Тема Re: Здравейте милички отслабващи или задържащи!нови [re: Dorchester]  
Автор milka73 (новак)
Публикувано29.05.07 16:56



Така си и знаех - диета, значи, цял живот. Дано успеем да свалим тези проблемни килограми, а после само ще си поддържаме теглото. И мисля, че няма да е трудно, нали вече сме нови хора с друго мислене. Пожелавам на всички приятна вечер и доскоро!



Тема Re: Здравейте милички отслабващи или задържащи!нови [re: Dorchester]  
Автор Maцypaнa-мъpмopaнa (виж ме ;))
Публикувано29.05.07 17:00



Нали е супер котенце?


А като чета, май долния постинг беше, ти си от волевите и мотивирани жени, така че няма начин да не възприемеш този възглед. Ще видиш, особено като кантарчето на подписа ти стигне края с тортичката, вече ще си го възприела. Аз съм бивша дебеланка, така че не е невъзможно да възприемеш диетата като начин на живот, а не като моментно лишение.
П.С. Нали не се сърдиш, че веднага минах на "ти"?



Тема Re: Здравейте милички отслабващи или задържащи!нови [re: Maцypaнa-мъpмopaнa]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано30.05.07 08:01



Здравей!
И аз съм с вас. Радвам се, че и ти си от клубния ни отбор

Добре дошла



Тема Re: Здравейте милички отслабващи или задържащи!нови [re: Dorchester]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано30.05.07 08:04



Добро утро, Дорчестър, Ем Джей!
Момичета ще ви пиша на мейлите, защото за известно време няма да се появявам. Лични причини, знаете! Няколко месеца ще влизам спорадично тук, но иначе ще ви пиша на мейлите! Доскоро, милички, с вас съм! Приятелки сме, нали?



Тема Здравейте за днес и от меннови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор milka73 (новак)
Публикувано30.05.07 08:29



Как сте днес?
Женствената, пиши, където искаш, само не ни забравяй, че какво ще правим без теб. Тук ще ни четеш, ние с Дорчестър ще си общуваме. Очакваме я да се включи с резултатите за тази седмица. Пожелавам ви днес много усмивки и весело настроение.



Тема Re: Здравейте за днес и от меннови [re: milka73]  
Автор Maцypaнa-мъpмopaнa (виж ме ;))
Публикувано30.05.07 09:28



Здравей, Милка 73, може ли и аз да си говоря с вас?





Тема Re: Здравейте за днес и от мен [re: Maцypaнa-мъpмopaнa]  
Автор milka73 (новак)
Публикувано30.05.07 09:43



Ама разбира се. Особено ще ни е приятно. Можем да се подкрепяме и да си разменяме идеи за здравословно хранене, спорт, диети и т.н. Знаеш ли кога е лунната диета, че нещо се обърках?



Тема Re: Здравейте за днес и от мен [re: milka73]  
Автор Maцypaнa-мъpмopaнa (виж ме ;))
Публикувано30.05.07 10:16



на 1 юни, в 4,04 часа - пълнолуние.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.