Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kakvo e lunna dieteнови  
АвторMari (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 12:51



Molia niakoi da mi kaje kakvo to4no se pravi na lunna dieta.



Тема Re: kakvo e lunna dieteнови [re: Mari]  
Автор Maцypaнa-мъpмopaнa (виж ме ;))
Публикувано14.06.07 14:09



Следват се фазите на луната - новолуние, първа четвърт, пълнолуние и последна четвърт. Има таблица с часовете, в които настъпва съответната фаза. От този час, който е начален за диетата се минава само на течности - вода, прясноизцедени сокове или чай (без захар, разбира се). Режимът продължава 24часа и 48 минути (доста хора го правят само 24 часа), колкото е продължителността на лунния цикъл. На какви течности да бъдеш решаваш само и единствено ти. Лично аз съм само на вода, но имам приятели, които са на течности само на пълнолуние, а в другите три фази са на разтоварващи плодово-зеленчукови дни. Ето още информация, която, надявам се, ще внесе яснота по всичките ти въпроси, относно лунната диета:





Тема Re: kakvo e lunna dietaнови [re: Mari]  
АвторMari (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 15:29



Mersi.A rezultatite kakvi sa,ima li efekt?



Тема Re: kakvo e lunna dietaнови [re: Mari]  
Автор Maцypaнa-мъpмopaнa (виж ме ;))
Публикувано14.06.07 15:39



Ами... като имаш предвид, че от ... (срам ме е да ги напиша колко) кг. през 2005та, сега съм 50 кг., които задържам от 13-14 месеца, мисля, че има страхотен ефект. Е, вярно, че имам изграден здравословен режим на хранене и силен двигателен режим. Но си мисля, че задържам 50те си кг. именно благодарение на разтоварващия ми ден на вода. Успех ти желая, ако решиш да спазваш лунната диета.



Тема Re: kakvo e lunna dieta [re: Maцypaнa-мъpмopaнa]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано14.06.07 16:17



Не е върха на здравословното - 24 часа на водица, сто про не се свалят само мазнини...


Make money, not war!


Тема Re: kakvo e lunna dietaнови [re: Mari]  
АвторMari (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 11:29



Kakvo ima6 predvid.Mi6lia 4e prosto organizma se raztovarva i tova e dobre.Vse pak sa samo 4 dni v mesetza.



Тема От в. "Ние, жените", бр. 24, 12-18.06.07г.нови [re: Mari]  
Автор Maцypaнa-мъpмopaнa (виж ме ;))
Публикувано15.06.07 15:49



Лунна диета юни - дават се часовете и:
Припомняме: от посочения час в продължение на 24 часа не се яде, а се приемат течности. Ако ви е за пръв път, може да изядете две ябълки през това време. Лунната диета поддържа линията ви, не пълнеете, засива имунната защита и освобождава от токсини.



Тема Re: kakvo e lunna dietaнови [re: Mari]  
АвторMari (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 12:23



Egati otslbnala sam s 1.1,imam 4uvstvoto oba4e,4e ako sega xapna 6te go ka4a pak.Kakvo da pravia spored vas?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.