Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въпрос за отключващата диета на Байкованови  
Автор3лaтнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 15:37



Здравейте мили момичета и момчета ,
Чета от доста време, също и от около месец спазвам отключващата диета на доц. Байкова. Интересува ме следното: дали според вас това е добър хранителен режим по принцип? Някой знае ли дали тези 14 дни са максималният срок за спазването и или мога да продължа спокойно да се храня така, превръщайки го в начин на живот. Искам да споделя, че се чувствам прекрасно и не мисля, че лишавам организма си от необходими хранителни вещества. Какво мислите вие? Успех на всички диетуващи и ще се радвам ако отговорите.



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкова [re: 3лaтнa]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 16:43



Каква е тази "отключваща диета" и какво може да се постигне с нея?



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: Mary]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 11:11



Според Байкова се постигна учистващ ефект, подготвящ за сваляне на кг и понеже е по-драстична от другите й диети всъщност не мисля, че е подходяща за по-дълго от 14 дена освен това тя самата твърди, че след 14тия ден организмът привиква, т.е. е добре да почнеш примерно друга нейна диета и посрлеслед още 14 дена да я смениш, после още една... пък после може и да ги завъртиш отново и да се върнеш към тази, щом толкова ти допада



иначе принципно човек може всичко да прави, стига да се чувства добре и конкретно неговият организъм да реагира добре



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: -]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано06.06.07 11:59



Привет на всички!
Напълно споделям мнението на "тиренцето".
Аз направих последователно и трите й диети. Свалените кг са само бонус, не помня от кога не съм се чувствала така прекрасно.
След маратон от рожденни дни, нали знаете как е, от събота започвам пак с първата.
За себе си съм решила следното: І и ІІ диета, един месец разделно... и така докато стигна желения резултат.
Желая на всички мнооооого усмивки!





Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: kote67]  
АвторMari (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 13:22



Но аз не съм чела нищо за нейните диети. Какви са тези I-ва и II-ра. Има ли някакъв линк или книга?



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: Mari]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 14:31



добре да споделете какви са тези диети....интересно ми е



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: бъни]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано06.06.07 15:39



Здравейте /пак/ от мен!!!
Цялата информация, която имам и на която съм разчитала е от темата "Страхотна диета от майките" от 17.04.2007 на стр.6. Ще се радвам, ако мога да ви помогна и с нещо друго!





Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: kote67]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 19:54



Благодаря! Прочетох я почти цялата и мисля да използвам някои от примерните менюта. На първо време искам да изключа сладкото и тестените изделия и сега за сега, като че ли ми се отдава.



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: Mary]  
Автор3лaтнa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 15:26



Много благодаря за мненията. Може би наистина всеки организъм има своите особености, защото на мен например отключващата изобщо не ми е тежка и ограничаваща - напротив - имам чувството, че повече и по-пълноценно никога не съм се хранила. Но има и резон в това, че организмът привиква. Може би и аз ще мина към втората, за да видим какъв ще е ефектът от нея. Благодаря още веднъж на всички, които писаха и успех!





Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: 3лaтнa]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано08.06.07 11:06



При мен резултата от ІІ и ІІІ не беше кой знае какъв. Самите режими не ми паснаха така както първия. Аз ги възприемам като време за задържане на резултата от първата и отвикване от вредните навици, които ме докараха до тук. Ако случайно и при теб се получи нещо подобно важното е да не се отчайваш и да захвърлиш всичко.
Решила съм, когато пак правя ІІ и ІІІ, да променя реда: да не са два дни въглехидрати и два дни белтъчини, а да са през ден, т.е. да ги прекроя, така че да ми допадне режима. Два последователни дни белтъчини определено не ми пасва.
Ще се радвам, ако споделяте как вървят при вас нещата!
Желая ви усмихнат и успешен ден!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.