Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 02.07.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: kote67]  
Автор3лaтнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 16:46



Здрасти и от мен! Почти приключвам втората, така че ще споделя ефекта когато я свърша до край. На мен и тя ми е ок, въпреки, че определено многото килограми свалих от първата. Иначе отчаяние няма!!! Смело напред!



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: 3лaтнa]  
Автор Lilitcia (непознат )
Публикувано30.06.07 17:15



Здравей,Златна!
Аз миналата година ходих на консултация при д-р Байкова и съм много доволна.За около 4месеца свалих 15 кг.Режимите са й много ефикасни.Не съм гладувала въобще,даже смея да кажа,че съм "подхапвала"непрекъснато.Режимите й не са скъпи,даже напълно достъпни.Но трябва търпение,а моето ми изневери и септември месец зарязах всичко.Сега съм там откъдето тръгнах и много съжалявам за това...





Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: Lilitcia]  
Автор3лaтнa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 14:22



Здрасти и от мен! За режимите и аз споделям твоето мнение. Интересно ми е дали при лична консултация с нея предлага нещо по-различно и индивидуално за всеки пациент или в общи линии се придържа към тези три диети, публикувани тук. При теб как беше? А относно това, че волята ти е изневерила - не се притеснявай, на мен също ми се случва. Тези дни имах празник и цели 3 дни се отклонявах от предписанията, но от днес продължавам с нови сили! Хайде с мен! И пиши..





Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: 3лaтнa]  
Автор Lilitcia (непознат )
Публикувано14.07.07 09:39



Като отидох за първи път при д-рБайкова тя ме накара да си избера група храни,които предпочитам.Има няколко вида комбинации-млечни продукти със зеленчуци,месо със зеленчуци и другите не ги помня.Избрах млечните продукти и тя ми даде режим очистителен на тази база.После програмите се променят,но очистителния/разтоварващ/принцип се повтаря много често.В началото ми даваше готови програми,но когато започнах да задържам ми правеше индивидуални програми,които ги измисляше на момента.
А какви са тези режими които ти спазваш и къде са побликувани?
Много искам да отслабна,но май ми трябва професионална помощ-сама едва ли ще мога да се справя

или мога да започна програмите,които ми е давала...?Ще опитам



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: Lilitcia]  
Автор3лaтнa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 10:41



Здравей мила,
Като начало ще ти кажа, че отчаянието при нашите проблеми е най-лошият съветник. Така че вдигни глава и смело напред! Според мен, щом ти е правила индивидуални програми и те са действали при теб ще е най-добре да спазваш тях. Иначе тези три диети на Байкова са публикувани във форума, като мисля, че темата е "Страхотна диета от майките". Когато имам повече време ще се разровя и ще ти пратя линк, но ако искаш - потърси и ти. Аз за себе си отчитам чудесни резултати, въпреки леките отклонения, които правя понякога. За около 2 месеца и половина резултатът е - 14 кг

. Успех и ми пиши какво си решила и как върви!



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: 3лaтнa]  
Автор Lilitcia (непознат )
Публикувано17.07.07 14:36



Златна, ти си страхотна!
Тези резултати са много добри!ИСКАМ И АЗЗЗЗ


Ще започна и аз моите си програми.Такива хора като теб ми действат супер позитивно,БЛАГОДАРЯ!!!
Ще се разровя да прегледам и твойте режими...
Успех мила!!!
Ще пиша...



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: Lilitcia]  
Автор3лaтнa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 11:01



Здрасти мила Lilitcia! Твоят светъл пример в мое лице :)) нещо го закъса напоследък. След като изредих трите диети, публикувани във форума, започнах пак от първата. Но... след една седмица няма никакъв ефект относно сваляне на килограми. Е, имах доста прегрешения през тази седмица и може би това е повлияло, но... Ще съм ти много благодарна, ако споделиш с мен някоя от твоите програмки, които си правила, когато започнеш да задържаш! Поздравчета!



Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: 3лaтнa]  
Автор Lilitcia (непознат )
Публикувано24.07.07 21:47



Здравей Златна!
Разбира се,че ще споделя.Когато започнеш да задържаш,значи организма ти е свикнал с това количество храна и ти трябва да го излъжеш.Ще ти напиша двете програми,които тя ми предписа тогава.Д-р Байкова ми каза ,че е важно да си премериш обиколките,защото в такива периоди можеш да не сваляш кг,а сантиметри.Наистина ставаше така,аз си мислех,че ми е развален кантара,но сантиметъра не лъже.Ето ти тези програми.Всяка от тях се пази по една седмица само.
1СЕДМ-Антицелулитен разтоварващ диет.режим
1ден 8:00 билков чай с мед+плод\един и същ за целия ден\
10:00 айрян\кис.мляко\или чай+плод
12:00 1/2час преди ядене билков чай+плод.След това-варен\печен\ картоф+плод.При желание картофа се замества с ориз,боб,леща или друг въглехидрат.
16:00 =10:00
19:00 ПЗЯ\постно зеленчуково ястие\+-млечен продукт за овкусяване.

2ден 8:00 Б.чай+плод
10:00 Б.чай или мляко+плод
12:00 1/2час преди ядене Б.чай+Зеленчук.След това белтъчини\месо,риба\+плод или зеленчук.
16=10
19=12
3ден =2ден
4ден-разтоварващ принцип-в 8 10 12 16 19ч.млечен продукт+плод или зеленчук.
5ден=2ден като в 12 и в 19 вместо белтъчини може сирене,извара,яйца+зеленчукова гарнитура.
6ден=5ден
7ден-разтоварващ

Това е за едната седмица.Утре ако мога ще ти изпратя и алкализирания режим.Ако имаш въпроси ми пиши или ако ти е спешно можеш да ми звъннеш на тел.0897/915-657 Лилия без въобще да се притесняваш по всяко време.
Успех...
Аз съм с 2кг по-малко!





Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: Lilitcia]  
Автор3лaтнa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 10:40



Много благодаря за бързия отговор, мила Лилия! Мисля да го започна още от утре, за да видим какъв ефект ще има! Лошото е, че след десетина дни заминавам на море и ми се щеше да няма поне още 5 килца от мен, ама... каквото стане. По-важното е, че не се отказвам! А за теб страшно, страшно много се радвам!! Продължавай в същия дух! С теб съм





Тема Re: Въпрос за отключващата диета на Байкованови [re: 3лaтнa]  
АвторLilitcia (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 12:19



Здравей,Златна!
Удоволствие е да отидеш на море като няма от теб няколко килца.Аз се надявам за другото лято(живат и здраве)да отида с по-малкото килограми.Ще ти дам и следващата програма,но незная на морето как ще я пазиш,защото се прави супа и се приема по схема.Ти за колко време ще ходиш на море и къде?Надявам се да си изкараш страхотно,сигурна съм,чи си си го заслужила.Ето и втората диета:

АЛКАЛИЗИРАЩ ДИЕТИЧЕН РЕЖИМ
Базира се на 1-седмичен прием на зеленчукова борш супа,приемана 7дни по схема.
РЕЦЕПТА
+2глави кромид лук,1стрък праз(1 връзка пресен кромид)може няколко скилитки чесън(1-2 стръка пресен чесън)
+1 глава целина
+2-3 моркова
+1 малка зелка(количеството на зелето може да се намали за сметка на карфиол,броколи,брюкселско зеле или от всички тези видове по малко)
+2-3 чушки
+1 буркан стерилизирани домати
+1 гулия(или алабаш,или мораво цвекло)
+2 сухи зеленчукови кубчета бульон (Maggi,Knorr)
+1 суп.лъжица олио(зехтин)

Общото количество е около 5 литра,при което 2/3(1/2) са зеленчуковите съставки,а 1/3(1/2)-вода.Може да се пасира(крем супа).Овкусителите са по желание-може всеки ден различни:магданоз,копър,черен пипер,чесън и всякакви други разтителни подправки.

ХРАНИТЕЛНИ ПРИЕМИ-7ПЪТИ ДНЕВНО в 8,10,12,14,16,18 и 19:30 часа.

1 ден-плод-супа-плод-супа-плод-супа-плод(количествата са без ограничение,забранени плодове:банани,грозде,пъпеш)
2 ден-зеленчук-супа-зеленчук-супа-зеленчук-супа-зеленчук
3 ден плод-супа-зеленчук-плод-супа-зеленчук-плод
4 ден Захранваме организма с въглехидратна храна и с млечен белтък:8 и 10ч.-банан(картоф),12 ч.-супа,14 ч.-1/2 кофичка кис.мляко(без Данон),16-супа,18-1/2 кис.мляко,19:30 супа.
5 ден-Редуват се домат-супа-бяла риба или бяло пилешко месо(варени,печени,задушени)-домат-супа-риба-домат
6 ден=5 ден
7 ден-Редуват се краставица-супа-бял ориз(готово блюдо за деня-300 гр.)Начин на приготвяне на ориза:1/2 чаша ориз се сварява във вода в съотношение 1:3,5.Могат да се сложат овкусяващи растителни додправки.-краставица-супа-ориз-краставица.

Допълнително се приемат около 1,5-2 литра течности на ден.
Двигателен режим поне 20 минути.
1 суп.лъжица мед дневно
1 лимон дневно.
Готварската сол се заменя с Калиева,винения оцет с ябълков или лимон,захарта с подсладител,олиото се намалява и се вкл.зехтин.

Това е Златна тази програма.Ако нямаш възможнаст понякога да приемаш супата можеш да я заменяш с доматен сок,морковен,1/2 кубче бульон или супа от един вид зеленчук.
Желая ти успех мила...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.