Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 27.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема някои ще си спомнят, повечето ненови  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 19:37



...но на онези, които ще си спомнят бегло моите постинги- ще кажа с усмивка, че вече съм минус 35 кг. и така напред до още минус 15 кг.Реално ще се питате колко съм стигнала, щом толкова съм свалила и има още куп,ще отговоря много, но по-важното е че и този път се върнах, защото знаете...че всеки следващ път става все по-трудно, а един ден и невъзможно.
Ще попитате и как- с лишение, но истинско лишение и в началото никакъв спорт, освен дълги разходки.И да, няма как да не си ГЛАДЕН, гладен си и още как, сърцето ти плаче за вкусно, сладко и много..понякога охлабвах, по за една вечер и после пак наново.И да, получи се и стискам палци на всички нас да се получава, но още по ще стискам да не позволяваме да се случва, защото дупката в сърцето не се запълва с пълнеж откъм стомаха- пробвах и не става, сигурна съм!
Целувам всички нежни момичета тук с женски сърца и воля:)
Продължаваме, нали





Тема Re: някои ще си спомнят, повечето ненови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор тopтичka (непознат)
Публикувано12.03.07 21:36



Здравей Обнадеждена,
това което си написала ме мотивира страхотно. Добре си спомням твоите постинги и се много радвам на успеха ти. Аз за съжаление не успях във битката с килограмите, но не се предавам... започвам отново.



Тема Re: някои ще си спомнят, повечето ненови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторhef (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 08:35




една кат тебе прави тия работи!!!!!



Тема Re: някои ще си спомнят, повечето ненови [re: oбнaдeждeнa]  
Автордyдka (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 11:08



поздравявам те за този невероятен успех,но моля те даи режима .И аз имам да махам 40-50кила,натрупани за 15год.след раждания,гладуване,стрес и липса на воля.Пиши за колко време успя,трудно ли ти беше,как се справяше с изкушенията,спортуваш ли,а медикаменти за отслабване...



Тема Re: някои ще си спомнят, повечето ненови [re: дyдka]  
Авторpuhkava (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 13:28



Поздравления, Обнадеждена.
Чела съм твои постинги. Борбата с килограмите (колкото и да са те) е еднакво трудна за всички. Не изневерявай на принципите, с които до момента си постигнала тези резултати.
Дали ще се свалят или запазват килограми - бремето е едно и също. Просто всеки трябва да намери "своя начин" и да го следва.
Поздрави!



Тема Re: някои ще си спомнят, повечето ненови [re: hef]  
Автор тopтичka (непознат)
Публикувано13.03.07 15:52



нещо си в тотална грешка!!! Не е лошо като не си чел постингите да не даваш мнение



Тема Re: някои ще си спомнят, повечето ненови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторKaterinka (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 16:31



Браво, обнадеждена - невероятни резултати!!! Пожелавам на всички момичета тук твоята воля и постоянство. А можеш ли да споделиш имаш ли проблеми с кожата след толкова много свалени килограми и ако да, как се справяш с тях? Имам предвид увисване, стрии, изсъхване или пребледняване...



Тема Re: някои ще си спомнят, повечето ненови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано14.03.07 18:58



Обнадеждена много добре те помня !
Страшно ти се радвам и те поздравявам най - искрено за постигнатото !
Пиши тук и споделяй ! Това много помага !
Спомням си и аз моите първи свалени килограми и как се чуствах ... за останалите все още бях дебела , но се чуствах прекрасно , защото знаех от къде съм почнала .
Излез и си купи нови дрешки , заслужила си си ги .
И вместо да си мислиш за нещата от които се лишаваш си мисли за нещата които печелиш ... а те са много повече . Ново самочуствие , по - добро здраве , нов гардероб , защо не и ново начало в почти всички други сфери на живота ти .
Когато много се скофтя и си мисля колко се измъчвам с тези ограничения си спомням времето , когато ядях от всичко - еми не бях по щастлива от това , че се тъпча .
Създай си нови навици , нови занимания ... вземи си карта за някакъв спорт . Купи си хубав екип .
Абе въобще радвай се !





Тема Re: някои ще си спомнят, повечето ненови [re: fenixx]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 20:34



хах, Феникс:) Радвам се да те зърна, онова с новите дрехи и клубни карти, нима би ти хрумнало, че не е сторено?!Така или иначе имаше нужда от подмяна на цял гардероб, както и всякакви такива неща.А след дълго дебелуване, просто цялата плачеш за нови неща- не просто дрехи, иска ти се грим, коси, нокти и всичките онези неща, които спираш да държиш на тях, когато се чувстваш срамно пълен и ти се струва, че всяка грижа би легнала като "на свинче- звънче"...ой, защото има и още по-ненежно сравнение "на горозен гъз- бъз":))
А иначе, продължавам момичета- ето още минус 4 и така до 62, колкото си бях.А може и 65, не съм максималистка всъщност.Дори и така спирам вече колите на пешеходната пътека, защото преди се чудех през кой подлез да излазя и се питах, защо на всяка уличка не са сторили по един подлез!И още толкова много промени и после нали, хубавия кон си личал и под скъсан чул.Не на мене тия, ама изобщо-не.
А знаете ли колко е страхотно да стъпваш със съзнанието, че тези бедра пак са същите- дълги като преди, но сега им личи и още- не ходя с глава в плочките, бях на път да си направя петорна брадичка от срам...Четох всички постинги от известно време, не съм писала дълго, не съм и чела.Чета и си казвам- каква огромна грешка е това нашето, тези режимни диети са адски натоварващи.Поне с мен е така, има ли часове и грамове, калории- целия ми организъм тръгва на бунт, така съм устроена.Опитвах какво ли не:БВД, НВД, разделно хранене, зелева супа, плодово-чаен режим, оризова диета, диетата на Дженифърнезнамкояси, диета на д-р Невероятна...изобщо какво ли не.Резултат- сваля два и кача четири килограма.И реших- ще ям онова, което ми се яде като за хранителен режим.В смисъл, ако днес ми се ядат портокали, ще ям само портокали.А утре не ще ми се поглеждат плодове, чудесно- тогава да направим хубава, голяма салата.Минава време и се питам, защо не месо.Добре, нека е пилешка пържола.И така направих, повярвайте, ни грам режим.Сутрин нищо, от малка не се храня сутрин.Обед- толкова рядко съм гладна, но ако съм- шепа сурови ядки или салата от пресни зеленчуци, вече навсякъде има магазини, които предлагат подобен избор.А понякога просто айран.Вечер- зеленчуци и рядко месо, не го обичам просто.Ето така ги свалих 38 кг. и така смятам да сваля още, не съм пила никакво лекарство и горещо ви моля да не пиете никакви мазиндоли кланезнамкакво си, воля и лишение.Нищо не става без усилие, а полагането на усилие и съзнанието, че го правиш- започваш да се чувстваш страхотно.Това е и нали знаете, стискам палци на всички нежни сърца тук и пак ще пиша, когато има време:))



Тема Re: някои ще си спомнят, повечето ненови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор galimanda (непознат)
Публикувано26.03.07 12:59



Обнадеждена, ти си герой! Бих искала да споделя нещо с теб. От 14.03.2007 съм на диетата на Дюкан, но не се чувствам добре , въпреки че свалих 3.5кг.
В момента варирам между 52.5 и 53кг. Искам да стана 50кг. но от 10дни не мога да мръдна от горепосочените кг. Диетата започна да ми действа изнервящо с ограниченията в яденето, очевидно започнах да губя енергия от липсата на въглехидрати а най - лошото е че започна и да ми прилошава.
Моля те , сподели , когато имаш време, как според тебе мога да бутна още 2кг без да ми става зле.Благодаря ти предварително!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.