Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 29.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Охо, някой ме е изпреварил тази сутрин.нови [re: Maцypaнa-мъpмopaнa]  
Автор milka73 (минаващ)
Публикувано18.06.07 09:53



Здравейте на всички. И аз като Дорчестър да се похваля: Днес се вмъкнах в един панталон, който ми седеше необуван близо две години. Ама направо много добре ми седи. А събота и неделя - както обикновено, като ставам по-късно закусвам съвсем бегло, на обяд малко повече и вечерта като заседна на салатата, минавам само с нея. На детето и мъжа винаги през почивните дни правя закуски, но вече свикнах и дори не ме съблазнява. Мога да кажа, че си промених мисленето относно храненето. Ей това мисля, че е много важно. Хайде, приятен ден и ви пожелавам и доскоро.



Тема Re: Охо, някой ме е изпреварил тази сутрин.нови [re: milka73]  
Автор Dorchester (минаващ)
Публикувано18.06.07 09:56



Здрасти и от мен. Съвсем встрани от темата да се изфукам. Туй природата е голяма работа. Вижте къде бях


Инфо:

Страшна работа!



Тема Re: Охо, някой ме е изпреварил тази сутрин.нови [re: Dorchester]  
Автор Dorchester (минаващ)
Публикувано18.06.07 09:58



Това са Побитите камъни край Варна, там ходихме вчера за около час.
Така зареждат с позитивна енергия, нямате представа. Има магия в това място. Сякаш се чувствам и по-лека, да знаете!



Тема Re: Охо, някой ме е изпреварил тази сутрин.нови [re: Dorchester]  
Автор milka73 (минаващ)
Публикувано18.06.07 10:11



Много е хубаво наистина. Трябва по-често да се завръщаме към природата, страхотно е. На морето е хубаво. Може би мисля така, защото веднъж в годината я го видя, я не. Ама и тук в планината не е лошо - в тези горещини поне сутрин и вечер си е хладно.



Тема Re: Охо, някой ме е изпреварил тази сутрин.нови [re: milka73]  
АвторMari (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 11:20



Ot zapo4vaneto na lunata biax 69 posle stanax 67.4, a dnes kato se premerix sam 69.4,kakvo stana taka se biax zaradvala,a sega pak ni6to.ZA6TO?



Тема Re:нови [re: Maцypaнa-мъpмopaнa]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано18.06.07 11:21



Много ми харесва тигърчето!
Междудругото съм чувала, че първите 2 свалени килограма са ВОДА!
Те се качват най-бързо като се отпуснеш после
Аз обикновено сама си измислям диетите и ограниченията в храненето - продукти и количество, според както чувствам организма си
Проблемът е, че като стигна желаното тегло и апетита пак ми се покачва неимоверно и пак си ги качвам
Става дума за разлика от 4-5 килограма, което е повече от достатъчно, за да не мога да си нося дрехите


Сега пак съм на една от моите си диетки и да видим резултата

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.

Тема Re:нови [re: Mari]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано18.06.07 11:23



На мен теглото ми се влияе от цикъла
1 седмица преди да ми дойде ям като прасе и качвам може би 2-3 килограма отгоре наведнъж, задържам вода и така нататък
И като свърши цикъла апетитът изчезва и пак си ги свалям тези 2-3 с нормално хранене

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Maцypaнa-мъpмopaнa]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано18.06.07 11:32



Аз преди пубертета бях много злоядо и кльощаво дете
Като започна пубертета нещо ми стана и ме нападна такъв страховит апетит, не мога да ви опиша просто
За 2-3 месеца качих към 20 килограма и после като се почна едно сваляне, та вече 10 години

Първо спрях хляба, чат-пат си правех спагети със сирене и кашкавал, немазни и това ми беше единственото тесто веднъж седмично
После драстично намалих количеството сладки неща, захари и прочие
Започнах да пия много вода и (айрян

) и да ходя пеша, да не ползвам асансьор

За около 2 години трайно свалих 15 килограма и успях да се задържа между 52 и 55 като последните 2 години си бях по-скоро 52
Но напоследък нещо пак ми стана и пак ме налегна огромен апетит и просто не знам как да го озаптя и ето ме 56-57 за нула време

Но пък понамалих движението, защото работя в офис и седя по цял ден, а не както преди да се шматкам насам и натам пеша, което със сигурност е допринесло за по-малкото количество изгорени калории

Сама си правя диетите - цаката е в движението, много течности, ограничаване на тлъсто, тестено и сладко и никакво преяждане!
При мен работи - говорим за трайни резултати!

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 12:12



здравейте мацки:))
как сте в днешният понеделнишки ден. аз нещо се чувствам малко кофти с една такава тъпа болка в главата но ще се оправя.
моята борба върви добре. спазвам си някакъв хрантилене режим и вече имам доста добри резултати. ама малко почвам да се плаша да не сваля пък прекалено много и да не си навлеча някой проблем. затова гледам да е умерено сваляне и най-вече спорт. даже вчера си позволих парче торта:)) ама пък после карах близо 2 часа колело.
опитах диня вчера, беше страхотна и май ще си похьпна доста диня в близките 2-3 дена.
лека седмица на всички



Тема Re:4ere6iнови [re: бъни]  
АвторMari (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 12:50



Mnogo mi se iadat 4ere6i dali sa kalori4ni.Ako karam samo na 4ere6i 6te ima li efekt?Koi plod e nai-blagopriaten za iadene kato gladuvam?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.