Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Вашето мнение - дебела ли е тя...нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.02.07 09:25



Победителката от Откритото първенство на Австралия по тенис Серина Уилямс (САЩ) е шокирана от критиките по адрес на външния си вид. "Бях неприятно изненадана от твърденията за наднорменото ми тегло. Та талията
ми никога не е била повече от 71 см. Просто имам по-големи гърди
и бедра и това заблуждава окото", заяви Серина пред подбрани
медии, в т.ч. и Франс прес. Според официалната й визитка в
Женската тенис асоциация, по-малката от сестрите Уилямс тежи 61
кг при ръст 175 см.
БТА


По този повод в интернет а и извън него се разгоря голям спор - кажете вашето мнение - дебела ли е Серена или примерно пищна...



Тема Re: Вашето мнение - дебела ли е тя...нови [re: mizrahi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.02.07 09:30




















Тема Re: Вашето мнение - дебела ли е тя...нови [re: mizrahi]  
Автор Danaya (непознат )
Публикувано20.02.07 10:06



V nikakav slu4ay ne e debela!Mnogo momi4eta biha iskali da izglejdat kato neya spored men!



Тема В никакъв случай,нови [re: mizrahi]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано20.02.07 10:10



по-скоро е мощна. Но подозирам, че е ползвала някой "непозволени" спортни добавки. Иначе при негроидните жени, това огромно стегнато дупе май е генетично.



Тема Re: Вашето мнение - дебела ли е тя...нови [re: mizrahi]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано20.02.07 10:12



Дебела не, но с едър кокал да

....иначе изглежда доста добре.



Тема Re: Вашето мнение - дебела ли е тя...нови [re: lvaylo]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 15:17



Много е грамадна и много яка



Тема Re: В никакъв случай,нови [re: martyr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.02.07 17:24



Абе, то с тоя як допинг контрол, едва ли е ползвала непозволени добавки. Впрочем и доста от позволените биха дали такъв ефект при яко блъскане и добро хапване, иначе мацето и според мен изглежда добре, само ми е трудно да си представя, какво ли ще се случи на мъжа й, ако при семеен скандал реши да му зашлеви един шамар :)))



Тема А тя Тайра Банкс дебела ли е ...нови [re: mizrahi]  
Автор siskata_ (непознат)
Публикувано20.02.07 17:43



Да малко е по пищтна но не и дебела все пак е спортистка не може да е с вид на манекенка в спорта се изисква ядене за да имаш сила да се състезаваш. Но и аз бих вметнала още една личнос която поставиха под знаменател ДЕБЕЛА а тя е божествено красива и с невероятни пропорции ето тук може да я видите :
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=10&id=4175&page=5



Тема Re: А тя Тайра Банкс дебела ли е ...нови [re: siskata_]  
Автортoтo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 18:04



Не ,яка е

Иначе съотношението килограми ,ръст и е добре.Ама я погледнете за какъв релеф става въпросВ цялото и тяло ,най ми харесват ръцете и може би защото лично на мен ми е най-трудно там да се оформя.Иначе не бих искала да изглеждам точно така



Тема Re: А тя Тайра Банкс дебела ли е ...нови [re: siskata_]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.02.07 18:13



Тайра Банкс си е супер! Аз лично не харесвам жени, които са толкова слаби, че могат да си мият краката в епруветки и коляното е най дебелата част от крака им :))) Сегашната форма на Тайра е наистина добра - здравословна, бих казал. Действително, когато някой е фотомодел е по лесно да е мършав, защото така по добре работи като закачалка за дрехи пък и камерата винаги слага по някое килце отгоре... За един нормален човек обаче, последното което е полезно за здравето е да е торба с кокали...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.