Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 24.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ако и вие търсите подкрепа...нови  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано30.03.07 18:02



аз съм минала през какво ли не, а съм само на 22 години. казвали са ми, че просто съм с едър кокал, или че това, че съм дебела било генетично. още от тинейджърка се боря с излишните килца, и колкото повече се стараех, толкова повече дебелеех. докато наскоро не се претеглих и с ужас видях цифрата 88... най-големия ми кошмар... обездвижена, обезверена... плаках. и после започнах изцяло начисто. с малки успехи и малки неуспехи. по-важното е, че сега съм вече 80кг., повечето от които смъкнах през март, и съм нов човек, обичам се повече. но има още мн път. мн ми се иска да има хора, с които да споделям малките успехи и прегрешения. затова ако някой иска да се присъедини към мен, да се подкрепяме и да се контролираме заедно, мн ще се радвам.
в един от постингите прочетох за ден за мерене, в които да казваме какво сме постигнали през седмицата. мисля че това е брилянтна идея. какво ще кажете за петък. обикновенно през уикенда всеки се поотпуска, затова нека се претеглим преди това. е ако някои има по-добра идея - нека я сподели.
така че...
аз съм Talitka, на 22 години, 171 см, 80,6 кг.
кои е с мен?

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
АвторWitch (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 13:45



Добре,аз съм навита



Имах много тежка любовна история и покрай раздялата,която се проточваше с месеци качих някой и друг килограм. Сега обаче искам да продължа напред и нямам време за отлагане!
Аз съм 1.72см, 75кг, 20 години...

Желая ти успех!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Witch]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 15:02



И аз съм със вас.Казвам се Снежина-със помоща на разделното хранене вече съм -2кг.На 39 години съм 153см-52кг.Трябва да стана 49кг.

Талидке желая ти успех.споделяй рецептичките си



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Авторпaoлa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 23:34



здравей! И аз съм с теб. Аз съм на 26 години, 86 кг. за около две седмици успях да сваля около 2-3 килограма. И си права през уикенда винаги се отпускам, но с Пон. пак се стягам.
Важно е да се подкрепяме и да си вдъхваме кураж, когато отчаянието се промъкне в душите ни.





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Kontra ()
Публикувано01.04.07 10:03



нема лошо да си споделяме :)

26г, 174
в края на януари не ме уплаши, че кантара закова на 89кила - спече ми се лайното като видях, че едвам-едвам си влизам в дънките и като се навеждам да си вържа обувките шкембето пречи :)

поставих си за цел 1 кило на седмица
в момента съм 79 - 10 кила по-малко от края на януари и се чувствам мноо гот
на млади години :) нормално бях 74-75, което е и целта ми сега
остават ми 4-5 кила, демек около месец докато съм напълно щастлив

искам тва дет показва кантара да е реално, а не туй дет ми се иска
неделя е единствения ден, в който нямам тренировка, а заради здравословен мързел понякога отебавам и в събота
почивните дни се яде малко повече и принципно сутрин човек е по-лек от вечер
неделя вечер нема да е реална да меря, щот като нема тренировка тогава ми е голямото тичане
та едното кило седмично изтъняване си го търся всеки понеделник вечер, вечер демек след като съм вечерял :)



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Kontra]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано01.04.07 14:11



мн се радвам на малката ни група. ама наистина мн

, толкова е яко да знаеш че има хора, които да те подкрепят. аз също се стремя да свалям по кило на седмица от средата на февруари насам, но март започнах да свалям по 1.5 - 2 кила и даже се бях притеснила, после да няма пак йо-йо. обаче вчера се поотпуснах малко - обяд с приятели, рожден ден...имаше и пиене. а на всичкото отгоре на обяд си наруших разделното хранене с един десерт. обаче тая сутрин не съм мръднала нагоре, което супер ме радва.
днес съм на картофки и салатка. айде до скоро

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 17:43



Когато вярвам, забравям за крем-карамела, не знам как ми хрумва всеки път като ти чета мотото:))
Присъединявам се и аз- обнадеждена.
37 г., 79 кг.... с уклон към 80, признавам, че имам и обнадеждени очи!!!
Ще се тегля утре сутрин пак, ама си знам, нещо съм го зациклила, но пък и нещо ми говори, ама не звездите, че няма как да не отслабна, след като съм разумно обнадеждена.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано01.04.07 20:02



мила обнадеждена аз крем карамел мн не обичам, но щом мотото ми ти помага... защо пък не. нека заедно да се преборим с този коварен крем, които се лепи по бедрата


аз също в момента съм в период на задържане, но това по-скоро ме радва. тялото ми привиква към новия ми начин на живот и скоро пак ще започне да сваля. вчера бях на рожден ден и ме отрупаха с комплименти пак аз на ум си викам почакаите вие, още нищо не сте видели...

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано02.04.07 13:36



аз спазвам лунната диета. така че ако някои от вас също го прави - днес след 20.15 ще се подкрепяме. все пак това са само някакви си 24 часа нали

.
кажете вие на какъв режим сте в момента и как се чувствате. ще се радвам да опитам нещо ново, което разбира се да се съчетава с разделното хранене.
успех

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Kontra ()
Публикувано02.04.07 23:02



тая седмица се изложих - седя си на 79
последните 4-5 кила ше е много зор, но са по празниците време много - мисля да се потроша от блъскане :)

радващо е, че пробвах пролетни дрешки
много близо съм до тва, дет си треа - без проблем влязох в най-тесните си гащи :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.