ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 02.08.14 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Kak se maxa koremche sled rajdane? [re: geischa]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано24.05.07 10:51

Мило, момиче, прочети внимателно, какво ти е писала Кати...и го приложи...
И аз имам две раждания зад гърда си... Второто на "голяма възраст", 34 год, когато всичко се прибира много, много бавно....
Та, първите три месеца не ме интересуваше, "нито корем, нито гъз"... интересуваше ме бебто и колко кърма имам...

Когато навърши 10 месеца, започнах коремни преси. Сега, вече три години след раждането, ходя всеки ден на фитнес и правя коремни преси...

Тема Re: Kak se maxa koremche sled rajdane?нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор geischa (непознат )
Публикувано24.05.07 22:51

Momicheta izvinjvam se che ne pisha na kiriliza no az se namiram izvan Balgaria i kompiutara mi e samo na latiniza ta neznaj kak da pisha tuk v foruma na kiriliza kato ne moga.Mersi za vsichkite otgovori i podkrepi ,az sam na 33 godini koeto znachi che i pri men ste se pribira mnogo bavno korema

a bixte li mi kazali sled kato ne karmj moga li da se xarnj po njkakav rejim(dieta)zastoto imam mnogooooo da svaljm pone 25kilza?mersi momicheta

Тема Re: Kak se maxa koremche sled rajdane?нови [re: geischa]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано12.06.07 20:11

"Моята" диета се оказа НВД, но всъщност това е начин на хранене по-скоро. Открих, че тя ми понася най-добре и резултатите ми с нея са много добри. Най-хубавото при нея е, че се яде и то доста.
Но тук има описани доста режими, можеш да си избереш и друг. Ако съчетаеш и с малко движение /разходки с количката с бебо, примерно

/, ще е идеално.
Жалко, че не кърмиш. При кърменето се отделя окситоцин, който спомага за прибиране на корема. Но съм сигурна, че независимо от възрастта, ще прибереш коремчето. Познавам доста жени, родили над 30 години, които са в страхотна форма.

Тема Re: Kak se maxa koremche sled rajdane?нови [re: Kimi]  
Авторпaти (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 22:20

ами като се движиш повече и по малко хапваш.А най важното бебчо като започне да шава и да иска да тичка и ти след него -гарантирам ,че ще си прибереш коремчето!Казват че около 1-3 месеца и всичко щее на ред.Ако се движиш не забравяй и нормално хранненеЗа а не готвя само за детето ,готвех и за нас.без запръжки мазнини .Така си правиш и диета.Разбирасе това нее съвет а идеяУспех

Тема Re: Kak se maxa koremche sled rajdane?нови [re: geischa]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано15.06.07 09:38

За кирилицата опитай тук :

Бъди ПИЧ!
Пиши на
КИРИЛИЦА!

Тема Re: Как си маха коремче след раждане ?нови [re: geischa]  
Автор geischa (непознат )
Публикувано15.06.07 10:06

Много ти благодаря за сайта които ми даде-работи както виждаш на Бг сам ти отговорила.А сто се отнася до коремчето вече сам -3,400 кг. като сам започнала диета на 8.Юни и леко полека коремчето се маха.Но имам толкова много още за сваляне нека да не се хваля предварително.

Публикувано15.06.07 10:18

БРАВОС! Относно коремчето - опитай с масажи, приятелка имаше главозамайващ резултат с LPG . Коремни преси - по добре не стандартните, а тези при които тялото се изправя до 45 градуса . По този начин коремните мускули са в постоянно напрежение и ефекта е по-голям.

Публикувано15.06.07 10:23

Ето и една

.

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.