Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Добро утро, мили момичета!нови  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано15.05.07 08:41



Добро утро ЕмДжей, Дорчестър! Как сте? Искрено се надявам, че сте в прекрасно здраве и супер кондиция, и ... не забравяте да пиете вода.

Момичета, четох една информация за китайците - те спазват принцип при пиенето на вода - на 20 кг. тегло - 1 литър вода.

Ако няма къде да отидеш, ела на себе си

Тема Re: Добро утро, мили момичета!нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор Dorchester (новак)
Публикувано15.05.07 08:57



Приятен и слънчев ден!


Благодарско за напомнянето - ще пием!


Едит: Еее всъщност не съм сигурна, че мога да я докарам до 3,5 л - ако се вярва на китайската сметка. Че аз ще се окъпя с толкова вода

Редактирано от Dorchester на 15.05.07 09:00.



Тема Не е трудно, повярвай минови [re: Dorchester]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано15.05.07 09:17



Когато започнах да пия вода по много, в началото ми беше трудно, но се насилвах - правих го около седмица, след това ми стана навик. Вече повече от година пия по 2,5 л. вода минимум, а тия дни, в жегите го докарвам и до 3,5 л., което е много над моя лимит по китайската мъдрост, ама, както казва Мечо Пух, "колкото повече - толкова повече".

Ако няма къде да отидеш, ела на себе си


Тема Re: Не е трудно, повярвай минови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 10:21



и аз преди години не пиех много вода. но си наложих и започнах да пия. в началото ми беше супер гадно. защото буквално се наливах и пиех на сила.сега вече нямам проблем. не само че пия по много вода ами и не пия почти нищо друго- газирани напитки или сокове от кутии. обожавам обаче фрешовете особено от моркови.
но пък четох едно изказване на някакаъв лекар че повече от 3.5 л вода на деп затормозяма бъбреците и даже ги уврежда.
аз лично гледам да пия между 2 и 2.5 л. мисля че няма смисъл да се правя ня герой и да изпивам десетки литрове.
слънчев ден на всички



Тема Re: Добро утро, мили момичета!нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано15.05.07 11:27



Здравейте!

Аз също съм чувала че с водата не бива да се прекалява. Лидия Ковачева май беше писала че не трябва да се прекалява защото затормозява бъбреците, но колкото то това какво количество се смята за превишено - незнам. Аз лично си пия по колкото ме се пие - по 2-3 литра май излиза на ден. Иначе ако спортувам и съм жадна пия и по повече.

Но съм чела за смъртни случаи заради прекаляването с вода. Става дума за изпиването на голямо количество вода за много кратко време, и организма и бъбреците просто не могат да се справят. Обикновенно става дума за спортуване при което е поето много вода наведнъж.

Намерих този линк: http://en.wikipedia.org/wiki/Water_intoxication



Тема Re: Добро утро, мили момичета!нови [re: jennifer_]  
АвторM.J. (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 12:51



Здравейте, момичета. Здравей, Женствена. Значи, ако трябва да бъда точна, всички съвети от теб са много ценни и най-важното вършат работа. Така че следвам съвета за пиенето на вода. Докарвам ги по 1,5-2 л на ден. Е, два литра трудно, но се старая. И най-важното - колкото повече пиеш, толкова повече отделяш, следователно се отърваваш от токсини и др. Пък и си запълваш корема и можеш да си залъжеш донякъде глада.



Тема Re: Добро утро, мили момичета!нови [re: M.J.]  
Автор Dorchester (новак)
Публикувано16.05.07 10:13



Привет в новия ден! Вчера вечер, в "часа на истината", установих, че съм кръгло 70 кг! Т.е. още минус един, т.е общо минус седем. Усещам прекрасното чувство, че панталонът ми става широк! Седем-нула, ура





Тема Re: Добро утро, мили момичета!нови [re: Dorchester]  
Автор milka73 (новак)
Публикувано16.05.07 11:12



Браво, браво, поздравления! Ще постигнеш желаното. Аз също. Много хубава картинка!



Тема Браво! Чудесно, мила! Продължавай все така! [re: Dorchester]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано16.05.07 11:21



Дорчестър, гърба ти стабилизира ли се? Как си със Сурия Намаскар?

Ако няма къде да отидеш, ела на себе си


Тема Поздрави, Ем Джей! [re: milka73]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано16.05.07 11:23



Мила, аз не ти давам съвети, просто споделям опит. Всичко, което съм казала е изпробвано, при това лично, върху мен самата. И при мен даде и дава резултати! Радвам се, че и при вас двете също дава резултат.
Прегръщам ви, момичета!



Ако няма къде да отидеш, ела на себе си


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.