Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 16.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте!нови [re: M.J.]  
Автор Dorchester (новак)
Публикувано23.05.07 09:34



Емии, какво да давам акъли, като съм за бой. Не съм мръднала изобщо тази седмица. Не знам как да си стимулирам метаболизма повече, освен да наблягам на водата. И тези сиви дни ми чоплят в душичката направо. Напоследък откривам, че много съм зависима от слънцето - не само като настроение, но и като физическа кондиция.
Абе, нейсе. Не се отказвам, де. Продължавам.



Тема Re: Здравейте!нови [re: Dorchester]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано23.05.07 10:08



Здравейте, момичета! Дорчестър, всеки е зависим от слънцето, само така - няма да се отказваш. Усмихвай се, ако трябва и напук на лошото време!
Целувам ви, приятелки и лек ден! Ако не се "чуем" - весели празници! Бодрост, оптимизъм и воля!



Ако няма къде да отидеш, ела на себе си

Тема Не се тревожи, Дорчестър!нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
АвторM.J. (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 11:23



Това е съвсем нормално. Ще видиш, че следващата седмица ще си надолу. Просто няма място за отчаяние. Важното е, че механизмът е задействан и ще постигнеш желаното. Ами аз като имам още толкова много да свалям - 10 кг. Кога ще го доживея? С инат и постоянство всичко ще постигнем.



Тема Re: Не се тревожи, Дорчестър!нови [re: M.J.]  
Автор Dorchester (новак)
Публикувано23.05.07 12:43



Да, много са 10-те , да му се не види! И аз толкова... Ама пък вече 7 ги няма, за месец и половина. Тове е една приятна равносметка!

@Женствената: благодарско за пожеланията!



Тема Re: Не се тревожи, Дорчестър!нови [re: Dorchester]  
АвторM.J. (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 16:27



Дорчестър, Женствената, приятни почивни дни ви пожелавам! Леко съм притеснена като оставам вкъщи заради храната. Че постоянно ще готвя и ще се въртя в кухнята, че каквато съм домакиня прекрасна ... Но ще удържа фронта. Дано поне времето се оправи. И така още веднъж - приятни празници!



Тема Re: Не се тревожи, Дорчестър!нови [re: Dorchester]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 17:46



Здравей Дорчестър! Би ли споделила с каква диета успя да свалиш 7 кг за месец и половина? Четох някои от постингите и видях, че много наблягате на водата. Но аз не мога да изпия повече от 1 л на ден, а и ям доста сладко, въпреки че не трябва. Преди година и половина ме налегнаха какви ли не болести и за капак от 65 кг станах 90! Наскоро си правих изследвания за диабет и резултатите хич не са добри. Лекарката ми каза, че все още не се налага да пия лекарства, но задължително трябва да мина на диета - само извара, плодове и зеленчуци. Аз обаче все отлагам и не знам как твърдо да си наложа волята.
Предварително благодаря за вниманието и честит 24-май!





Тема Re: Не се тревожи, Дорчестър!нови [re: Mary]  
АвторM.J. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 18:17



Здравей Мари. Понеже Дорчестър ще се включи чак понеделник, мога и аз да ти отговоря. Аз бях 86 като започнах отслабването. Сега съм малко под 80. Както писах и другаде, трябва упоритост и желание. С това се започва. А и като имаш здравословни проблеми просто е наложително да вземеш мерки. Диабетът е коварна болест, дано изследванията ти да не са чак толкова лоши. Мога да ти кажжа, че аз преди да забременея /преди повече от 11 год./ бях 65 кг, като раждах бях 86. А сега 11 год. след това бях толкова, колкото когато раждах!!! Първоначално спри хляба, ама всякакъв хляб, може само сутрин по 1 филийка някакъв диетичен. Също всичко сладко, разбира се малките прегрешения са простени. Движи се повече, разходки, упражнения по-леки в началото вкъщи. Ето това е като за начало. Мисля, че тези съвети могат да са ти от полза. Чао и доскоро.



Тема Re: Калориитенови [re: milka73]  
Авторswaspitrit (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 21:07



Zdravei milka73, ne e 4ak tolkova fatalno ako ne si broish kaloriite, celta na zaniatieto e da iadesh po malko prez 3-4 4asa i da ne preiajdash. Po otnoshenie na kaloriite koito triabva da poemash na den za da otslabnesh e induvidualno za vseki. Zavisi ot vazrasta, ot kilogramite, ot tova dali se dvijish ili vodish zastoial na4in na jivot i t.n. Men ako me pitash nai-vajno e da sportuvash po 4-5 dni na sedmica(dori samo da xodish na den po 30 min) i da xapvash malki koli4estva xrana. Ne se ograni4avai ot xrani zashtoto organizma ima nujda ot vsi4ko, izbiagvai sladko, tlasto, gazirano i iaj 4eren xliab.



Тема Re: Не се тревожи, Дорчестър!нови [re: M.J.]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 13:14



Благодаря за вниманието и съвета ЕмДжей. От прочетеното виждам, че сте един малък и сплотен кръг и се подкрепяте взаимно, а това е много важно. Аз поначало никога не съм имала проблеми с преяждането защото знам, че съм предразположена към напълняване и съм си следяла килограмите. Хляб употребявам само на сандвичи и не обичам тлъсто, мазно и банани. Проблемът сега ми е да спра сладкото, а ям сладки неща защото имам чувството, че ме успокояват. Знам, че е вредно, особено в моето състояние, но ... Просто като си кажа, че от утре го спирам, трябва наистина да го спра - най-добре без никакви малки прегрешения. Сигурно е като с цигарите, които отказах преди година и нещо заради заболяванията ми. Всъщност това е една от причините да започна да пълнея. Но хубавото е, че от тогава не съм запалила и една цигара, а пушех по кутия и половина на ден.
Всичко хубаво засега.



Тема Здравейте приятелки!нови [re: swaspitrit]  
АвторM.J. (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 07:41



Дорчестър, Женствената, как сте? Как изкарахте почивните дни? Дорчестър, имаше въпрос към теб по-горе от Mary. Аз си позволих да отговоря, тя ще чака и твоето мнение. И така - пожелавам ви приятен ден и очаквам да се включите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.