Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 30.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Безвъглехидратна диетанови  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 15:08



От два дни съм на БЕЗвъглехидратна диета.
Някой от вас пазил ли я е?
Ако да - какви резултати е постигнал?
И дали е удачно да я пазя 20 дни, след което още толкова да мина на плодове, чай и мед?



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Morgana]  
АвторDunda (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 16:27



Аз я спазвам вече 35 дни. Решила съм да ги направя 52дни, сдед което да мина на НВД. При мен тази диета действа добре. Не съм свалила кой знае колко в кг.,
но на външен вид личи /щом заобикалящите ме забелязват промяната/ а и дрехите ми станаха широчки. Желая ти успех и ако искаш нещо да питаш аз
съм на среша



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Dunda]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 16:37



На мен ми бяха казали, че се слабее много бързо

Истината е, че доста бързичко(45 дни) трябва да сваля поне 10-12-13-14 кила(които качих само за месец и малко), понеже тогава ще се проведе много важно за мен събитие
Та ми се искаше да пробвам безвъглехидратната диета 20 дена, а след това - плодове, чай и мед - та да се опитам да ги сваля
дали ще стане?



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Morgana]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано05.05.05 19:43



Не изпадай в крайности. Намалянето на въглехидратите винаги води до сваляне на тегло, ако се прави правилно. Минаването от такъв режим на глад и захар (мед) е много шокиращо за тялото. Свалянето на килограми е въпрос на промяна на навици и начин на живот, всичко останало е временна победа и последващо тежко поражение. НВД е добър вариант дългосрочно.





Тема Re: Нещо В А Ж Н Онови [re: gal]  
Автормopcka (Нерегистриран)
Публикувано15.07.05 18:56



Аз бях 52 дена на безвъглехидратна диета.Ефекта повече от чудесен.Първите месеци след като я преустанових си отяждах на сладко,пържени картофки и .... без това да се отразява на килограмите ми, Н О на третия месец вече бях с три кила отгоре.Казах си няма проблем от утре влизам в режима на БВД.Седмица ми беше необходимо да си възвърна старите килограми и реших да мина отново на стария режим на хранене.И това явно беше грешка,защото качих 6 кила и стигнах до извод,че е задължително почнеш ли тази диета трябва минимум 24 дена да я изкараш



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Dunda]  
Автор4akam_otgovor (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 17:29



VIJ AZ S1M re6ila da paza dietata oba4e ne6to mi se gybi kaji mi kakvo po to4no moje da se qde pls ili pone kak drehite da ti stavat 6iroki sega s1m 55 kg i iskam da stana pome 45 pls kaji mmi



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Morgana]  
АвторДopa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 11:45



И аз моля за примерно безвъглехидратно меню -за НВД знам,но съвсем без въглехидрати не ми е ясно....- как се постига ?
Кой режим е по-ефективен ?




Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Дopa]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано08.01.06 17:53



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=dietes&Number=1944629109&page=7&view=collapsed&sb=5&part=
Ето ти рецепти



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Morgana]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 09:49



ДА ИМА РЕЗУЛТАТ, ЗА ЕДНА ГОДИНА ОТСЛАБНАХ С 10кг.



Тема za Галнови [re: gal]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 10:22



ГАЛ ЗДЛАВЕЙ ИНТЕРЕСУВАМЕ да предпочета ли НВД но не за време а дългосрочно.и какъв спорт да включа в ежедневието си тъй като след месец и половина ми предстои физически изпит на който се набляга на тичането.не съм в слаба физическа форма но ме интересува дали с фитнес само мога да се подготвя като наблягам на пътечката или да наблегна на тичането на стадиона и колко често седмично.балгодаря много
п.с. а кога и добре ли е да започна да взимам л карнитин






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.