Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 27.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема + и - за един измислен режим!:)нови  
Автор Garnier ()
Публикувано02.04.07 09:06



Привет!
Може би не ме помните, но аз съм една стара приятелка на този клуб.
Ще ви спестя подробностите...ще мина към същественото.

Имам за сваляне около 15 кила, от които трябва да се отърва на всяка цена. За пръв път съм толкова мотивирана...не знам на какво точно се дължи.

Измислих си режим...
Моля споделете впечатления.



Сутрин - 2 белтъка
Обяд - Пилешка пържола
Вечер - Зелена салата (марули и краставички, голяма )

От време на време - фреш от грейпфрут

Отделно си купих продукта "Кларинол Кла 1000". Искам да кажа само, че за пръв път си взимам подобни хапове. Не съм им върла почитателка и ако досега съм диетувала - то е било чрез диета или спорт, а не хапчета. Тоест сега ще ги ползвал като спомагателен материал. Пък и ще ми е жално да отидат по дяволите парите, които дадох за тях. Ако удържа на този режим, ще си отслабна и без хапчета, но на мен наистина основният ми проблем е в коремната област...ужас, ужас!!!

Всичко това подплатено с физическа активност. Велоергометър ще карам, по-възможност всеки ден. До 2-3 седмици тръгвам активно на таекуондо.

Ааа...и огромно количество вода - имам предвид 2-3 литра, което за мен си е наистина много.

Този ми режим малко наподобява НВД, което ми е и целта, защото се убедих с времето, че това е единственото нещо, което ми действа и което безотказно гори мазнини.

Ще се радвам на коментарите ви...



Тема Re: + и - за един измислен режим!:)нови [re: Garnier]  
Автор Coнaтa (д'аморе)
Публикувано02.04.07 12:14



Твърде МАЛКО калории - това ще ти изиграе лоша шега. Не мисля, че ще успееш да се движиш изобщо с толкова малко храна.

Не виждам мазнини в диетата - ако ядеш само белтъци, ще си прецакаш бъбреците, та вкарай малко мазно + задължително зелено / трева / зеленчуци на всяко ядене. Вечер нямаш нищо за ядене. Мисля, че можеш да си позволиш малко ядки и млечни, виж как ще е с тях и тогавай махай, ако се наложи. Не падай под 1200 кал, макар че според мен по-добре изчисли колко ти трябват според физическата активност и извади 500 от тях.

От хапчетата полза няма да има. Успех!

If you're tearing down my world,
please, just try to do it gently


Тема Re: + и - за един измислен режим!:)нови [re: Coнaтa]  
Автор Garnier ()
Публикувано02.04.07 12:23



Работата ми е много динамина и едвам ще успея да ям това през деня. Тоно в това май ми е проблема...че се храня само вечер.

Какви мазнини да включа в храната си?! В смисъл кои са храните богати на мазнини?

Същото искам да попитам и за фибрите... в кое ги има повечко?!



Знам за хапчетата, но всае пак надеждата умира последна.


Поздрави!



Тема Re: + и - за един измислен режим!:)нови [re: Garnier]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 14:54



За съжаление диетата в този и вид е само с минуси.Изхождайки от това ,което пише според мен добави.
Сутрин - 2 белтъка - според мен -добави 1 филийка Бонус + 3 маслини.
Обяд - Пилешка пържола -според мен - 70 гр.пържола+1 портокал+10 фъстъка
Вечер - Зелена салата (марули и краставички, голяма-според мен-добави 50 гр.сирене и в салатата 1 ч.л. зехтин.

Успех



Тема Re: + и - за един измислен режим!:)нови [re: Garnier]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано02.04.07 16:54



Добре измислен, но както каза Соната, не сваляй под 1200 кал... Няма да устоиш на крайности дълго. Хапчетата, мое да ги земеш и да си мяташ на безразборни посоки и после да правиш крос между тях...
А с таекондото, ше станеш опасна и излъчваща вътрешна сила мацка, което е много секси... А и после мое да риташ по дискотеки...

Make money, not war!


Тема Re: + и - за един измислен режим!:) [re: drishko]  
Автор Garnier ()
Публикувано02.04.07 22:12



Вечерях огроомна салата със синьо сирене. Уморена съм до умопомрачение, имам страшно главоболие...всичко това не е от неядене или нещо от сорта, а от системно недоспиване и умора.

Затова и не съм тренирала днес.

drishko, много ме амбицира с това, което си написал за таекуондото. Като стана фиданка...ще те поканя на кафе!


Поздрави!



Тема Re: + и - за един измислен режим!:)нови [re: Garnier]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано02.04.07 23:03



Здравей, Гарниер радвам се да те видя отново в клуба.
За режима бих те посъветвала да го разнообразиш малко, защото от една страна ще ти писне всеки ден едно и също, освен ако не си върла фенка на марулята/като майката на Марулка

/ или на белтъците.
Синьото сиренце е мн.вкусно особено с Каберне, но е доста солено внимавай май подочух че е доста калорично. Защо не включиш някой млечен продукт, риба, сурови ядки в малки количества, а защо не и някой полезен плод - киви, портокал. А спорта и на мен ми е болна тема - все времето не достига, навивам се тази седмица и аз да почна с велото.
Ще следя с интерес темата ти и напредъка, стискам палци.

time takes time :)

Тема Re: + и - за един измислен режим!:)нови [re: Garnier]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано03.04.07 00:50



Виждам познати никове и много им се радвам !





Тема Re: + и - за един измислен режим!:)нови [re: Garnier]  
Автор Coнaтa (д'аморе)
Публикувано03.04.07 10:01



Ех, хапвай поне половината на закуска, ако не можеш да ядеш три пъти на ден.



Храни, богати на мазнини - ми какво да ти кажа, пускай гугъл, най-често за пример - зехтин в салатата, кашкавал вместо сирене, краве масло, богати на мазнини меса и т.н. Нямам изчерпателен списък за съжаление. Следи си само калориите и няма да има проблем.

If you're tearing down my world,
please, just try to do it gently


Тема Re: + и - за един измислен режим!:)нови [re: Coнaтa]  
Автор Garnier ()
Публикувано03.04.07 10:29



Благодаря ти. Аз в салатата така или иначе си слагам зехтин. Вчера както писах и малко синьо сирене хапнах, около 20-30 грама.
Както и да го смятам...не съм надхвърлила 100 калории, какво остава за 1200.



Фениксче, на мен не ми е толокова приятно отново да съм тук, от гледна точка на това, че вече не знам колко години...гладна и дебела.
Но ми е приятно, защото усещам близки много момичета, които явно имат моят "проблем".

Ще започна сутрин на гладно да пия по един лимонов фреш...помня, че много ми гореше мазнините по корема...едно време, де.


Хубав ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.