Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ако и вие търсите подкрепа...  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано30.03.07 18:02



аз съм минала през какво ли не, а съм само на 22 години. казвали са ми, че просто съм с едър кокал, или че това, че съм дебела било генетично. още от тинейджърка се боря с излишните килца, и колкото повече се стараех, толкова повече дебелеех. докато наскоро не се претеглих и с ужас видях цифрата 88... най-големия ми кошмар... обездвижена, обезверена... плаках. и после започнах изцяло начисто. с малки успехи и малки неуспехи. по-важното е, че сега съм вече 80кг., повечето от които смъкнах през март, и съм нов човек, обичам се повече. но има още мн път. мн ми се иска да има хора, с които да споделям малките успехи и прегрешения. затова ако някой иска да се присъедини към мен, да се подкрепяме и да се контролираме заедно, мн ще се радвам.
в един от постингите прочетох за ден за мерене, в които да казваме какво сме постигнали през седмицата. мисля че това е брилянтна идея. какво ще кажете за петък. обикновенно през уикенда всеки се поотпуска, затова нека се претеглим преди това. е ако някои има по-добра идея - нека я сподели.
така че...
аз съм Talitka, на 22 години, 171 см, 80,6 кг.
кои е с мен?

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
АвторWitch (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 13:45



Добре,аз съм навита



Имах много тежка любовна история и покрай раздялата,която се проточваше с месеци качих някой и друг килограм. Сега обаче искам да продължа напред и нямам време за отлагане!
Аз съм 1.72см, 75кг, 20 години...

Желая ти успех!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Witch]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 15:02



И аз съм със вас.Казвам се Снежина-със помоща на разделното хранене вече съм -2кг.На 39 години съм 153см-52кг.Трябва да стана 49кг.

Талидке желая ти успех.споделяй рецептичките си



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Авторпaoлa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 23:34



здравей! И аз съм с теб. Аз съм на 26 години, 86 кг. за около две седмици успях да сваля около 2-3 килограма. И си права през уикенда винаги се отпускам, но с Пон. пак се стягам.
Важно е да се подкрепяме и да си вдъхваме кураж, когато отчаянието се промъкне в душите ни.





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Kontra ()
Публикувано01.04.07 10:03



нема лошо да си споделяме :)

26г, 174
в края на януари не ме уплаши, че кантара закова на 89кила - спече ми се лайното като видях, че едвам-едвам си влизам в дънките и като се навеждам да си вържа обувките шкембето пречи :)

поставих си за цел 1 кило на седмица
в момента съм 79 - 10 кила по-малко от края на януари и се чувствам мноо гот
на млади години :) нормално бях 74-75, което е и целта ми сега
остават ми 4-5 кила, демек около месец докато съм напълно щастлив

искам тва дет показва кантара да е реално, а не туй дет ми се иска
неделя е единствения ден, в който нямам тренировка, а заради здравословен мързел понякога отебавам и в събота
почивните дни се яде малко повече и принципно сутрин човек е по-лек от вечер
неделя вечер нема да е реална да меря, щот като нема тренировка тогава ми е голямото тичане
та едното кило седмично изтъняване си го търся всеки понеделник вечер, вечер демек след като съм вечерял :)



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Kontra]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано01.04.07 14:11



мн се радвам на малката ни група. ама наистина мн

, толкова е яко да знаеш че има хора, които да те подкрепят. аз също се стремя да свалям по кило на седмица от средата на февруари насам, но март започнах да свалям по 1.5 - 2 кила и даже се бях притеснила, после да няма пак йо-йо. обаче вчера се поотпуснах малко - обяд с приятели, рожден ден...имаше и пиене. а на всичкото отгоре на обяд си наруших разделното хранене с един десерт. обаче тая сутрин не съм мръднала нагоре, което супер ме радва.
днес съм на картофки и салатка. айде до скоро

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 17:43



Когато вярвам, забравям за крем-карамела, не знам как ми хрумва всеки път като ти чета мотото:))
Присъединявам се и аз- обнадеждена.
37 г., 79 кг.... с уклон към 80, признавам, че имам и обнадеждени очи!!!
Ще се тегля утре сутрин пак, ама си знам, нещо съм го зациклила, но пък и нещо ми говори, ама не звездите, че няма как да не отслабна, след като съм разумно обнадеждена.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано01.04.07 20:02



мила обнадеждена аз крем карамел мн не обичам, но щом мотото ми ти помага... защо пък не. нека заедно да се преборим с този коварен крем, които се лепи по бедрата


аз също в момента съм в период на задържане, но това по-скоро ме радва. тялото ми привиква към новия ми начин на живот и скоро пак ще започне да сваля. вчера бях на рожден ден и ме отрупаха с комплименти пак аз на ум си викам почакаите вие, още нищо не сте видели...

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано02.04.07 13:36



аз спазвам лунната диета. така че ако някои от вас също го прави - днес след 20.15 ще се подкрепяме. все пак това са само някакви си 24 часа нали

.
кажете вие на какъв режим сте в момента и как се чувствате. ще се радвам да опитам нещо ново, което разбира се да се съчетава с разделното хранене.
успех

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Kontra ()
Публикувано02.04.07 23:02



тая седмица се изложих - седя си на 79
последните 4-5 кила ше е много зор, но са по празниците време много - мисля да се потроша от блъскане :)

радващо е, че пробвах пролетни дрешки
много близо съм до тва, дет си треа - без проблем влязох в най-тесните си гащи :)



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Kontra]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 23:30



Ама неее, най-тесните ми гащи са за 60 кг. разкош, а не за 79 както сега.Обаче и аз си стоя на 79...единственото обнадеждаващо, освен ника ми , е че преди пет дни висях по същия начин на 80....Ах, с висенето и надеждата, така като го смятам, най-оптимистично- на край юни трябва да съм 60кг.
Казваш, че ще блъскаш..извинявай, но повече накъде...шест дни в седмицата на фитнес, два пъти на пилатес, един път на йога и никакви таксита!Извинявай, ала май не опира до блъскането, а до нагаждането на организма към режимите, в които си го поставяме.Прочетох най-внимателно онова, което си ми написал в друг постинг за задържането на килограми и допълнителното наворавнае, благодаря ти:)
Ако мръднеш от 79-те преди мен.....ще ме накараш да се почувствам много, много самотна!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 23:32



"наворавнае", да се чете като натоварване.Нямам идея как мога до такава степен да миш-машам буквите!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: пak aз]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано03.04.07 00:06



оооле момичета как искам и аз да съм с вас сега на 79, ама съм си все там. кво да направя като пустия му рожден ден в събота ми еба бойната слава...не съм се отчаяла де и ще гледам да ви настигна скоро. макар че като гледам Контра как тренира... малиии...въобще не мога да се меря с теб и чак ти се чудя как намираш време за всичко това:) супер си.

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор тopтичka ()
Публикувано03.04.07 11:55



включвам се и аз в групата, 41год, 170см., 87кг. Преди десетина дена една вечер качвайки се на кантара онемях - 90кг. - този резултат не бях го докарвала от времето когато съм била бременна. Засега съм спряла тестените храни, сладкишите и газираното(с много малки прегрешения). Опитвам се да увелича двигателната си активност, но основно с по бързо ходене в парка. Още не съм решила на какъв режим да продължа, но със сигурност няма да е някакъв драстичен, нито пък ще включва хапове. Желанието ми е до края на юни да сваля поне 10кг. Още съм в самото начало, а този път ми е много по трудно от всеки друг път защото преди 2 години бях свалила до 76кг. и после с компромиси постепенно си ги върнах до 88, а накрая до 90кг. Така че, да търся вашата подкрепа и съм с вас!!!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: тopтичka]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано04.04.07 01:21



е аз не съм била бременна, но знам какво е чувството, по скоро ужасът, когато се качиш на кантара и той покаже нешо такова. но тортичке, аз мисля, че най-важното е че правиш нещо. има хора които се правят, че не забелязват как се деформират телата им. аз поне го правя от любов към себе си и искам да съм хубава и здрава. затова се хващай здраво и в края на юни да си постигнала целта си. такмо ще е лято - време да се покажеш по бански.
а аз днес съм мн горда със себе си. довърших си лунната диета и към 7 хапнах ябълка, последвана час по късно от задушени картофки с лук с голяма салата от зеле и краставица. сега ми е леко и просто летя


утре е нов ден, в които да се обичам и в които да направя нещо добро за тялото и духа си (както казва обнадеждена те са сварзани). така че до утре.

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Kontra ()
Публикувано04.04.07 21:41



78 вечер и то след вечеря - значи вече съм 78 официално :)
е са да мине още час от манджата и излизам да тичам, та ептем да нема мърдане

за блъскането - опира до тва кво блъскане е
в смисъл всекво движение разбира се е по-добре от никво:) , но не всекво движение си е баш за отслабване
в фитнеса не знам какво правиш, но пилатеса и йогата па ептем са много така да се каже ... пасивни упражнения - по-хубу е нещо по-раздвижено, с повече подскачане
от тез женските гимнастики за аеробика и тае-бо се сещам

Талитке, за тебе ше измислят специална диета - с макс. 1 рожден ден на седмица :)
абе баш тук уж некой беше писал, че принципно немало проблем ако 6 дена гледаш тъжно на 7-мия да си отпуснеш душата, ма ба ли го
най-гот за бойната слава е на кантара като видиш, че има файда да ти дойде героично вдъхновение да натиснеш още



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Kontra]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано04.04.07 23:40



е какво да направя като студентския живот е така непостоянен. а на тея чести купони ми е трудно щото всеки ме кани да пия, а пийна ли малко и вече ми се и хапва и то отиде труда ми на вятъра. ама аз съм упорито и на следващия ден пак съм си на редовния си режим.
а на контра - честито:) ти си огън да знаеш. сега ме амбицира да те гоня:) и си права за спорта - аз съм на тае бо и съм мн доволна. ходя и на каланетика и пилатес от време на време, ама то е само за отмора и така щото ми е приятно. пак се стягат мускулите де...а за йогата знам че влияе и на жлезите.
абе най- добрата аеробика е секса

така че вие си знаете

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Kontra]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 09:14



Кажи, моля те нещо за "заклъчен метаболизъм". Т.е. не мога да мръдна надолу и при всякакви усилия- дори при плодове за повече от 5 дни. Нямам много за сваляне /3-4/, но е ужасно трудно, преди ставаше бе проблем, сега нещо съм объркала, напправо не знам. Няма как да тренирам обаче!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pepa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано05.04.07 19:30



ако са наистина 2-3 кг. не виждам защо се притесняваш

. просто се старай са не ядеш сладко, пържено, тестяно, ако можеш яж разделно и тялото ти ще се спави с проблема. а може и просто да е достигнало оптимално тегло и въобще да нямаш нужда да сваляш, а по-скоро да се стегнеш. не искам да те разочаровам но без движение не става. с глада само си забавяш метаболизма и става по зле. и не е нужно да ходиш на фитнес. изтегли си упражнения от интернет, ходи повече пеша, танцувай половин - един час на любима музика. само бъди упорита и имай търпение.
онзи ден в този форум прочетох рецепта за свиване на стомаха - сок от 1-2 лимона на гладно. опитах и мн помага.

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 16:07



А-а, 3-4 са, и ве виждат при обиколките. Сваляла съм ги, поддържала съм ги, даже и след раждането си ги бях наместила суупер! Сега какво ми става, не занм. От няколко месеца съм с повече движение през деня, чувствам се постегната, като започна и диета- съвсем добре на вид и на целулит, ама пустите обиколки не мърдат, килата също. Само не ми казвай, че от ходене можеш да оформиш мускули, понеже съм била спортист, нещо не ми се вярва да може такова нещо! Като се видя в огледалото - харесвам се, а като ми пристегне полата - полудявам направо, причернява ми, не знам просто!!!





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pepa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано06.04.07 22:22



аз все си мисля, че щом човек се чувства добре в кожата си няма смисъл да се мъчи, а само да се поддържа на това положение... но разбира се това е мое мнение...

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано06.04.07 22:29



момичета, 79кг съм. стягай те се че ви дишам във врата



Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: съвет..нови [re: pepa]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 16:34



Сега е Великден и ще можеш един, два дена да ядеш каквото си искаш (полезно е!), а после примерно по едно яйце със салата 5 пъти и така 2 дена, т.е. не наблягай на плодовете, а на белтъците - бяло месо и яйца. Това ще засили метаболизма ти - белтък и салатка (зелена или домати и краставици) Така поне 1-2 седмици и ще видиш за какво ти говоря





Тема Re: съвет..нови [re: -]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано08.04.07 22:04



благодаря за съвета


аз май инстинктивно така правя. днес си хапвах месце и салатки, но и козунак, а от утре ще съм само на салатки и яйца... и таратор, че такова ми се яде...хихи.

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:20



Мацки (и момък), и аз съм с вас, ако приемате още народ.
Възраст - 21 години. Към момента - 169 см, 65.5 кг. Миналата година по това време бях 57 кг, на Коледа се оказах над 68. Ошашках се, няма какво да се лъжем. Все отлагах вземането в ръце, ама тия килограми няма да изчезнат сами. Така де, пробвах - не изчезват. Не съм някаква анорексична лигла, дето иска да стане 45 кила, 57-8 ме устройват идеално на тоя ръст, така че целта е 8-9 килограма в минус, не бързам за никъде, юни ме устройва идеално (че даже и юли). Ще ми се да пробвам с НВД, свалям много лесно с нея, ама ми е гадничка... Айде, да действаме - аз лично зареждам плейлиста и се мятам на велото.
Успех на всички!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Cлънчeвa]  
Автор novali ()
Публикувано11.04.07 16:51



И аз стартирам от днес. 168см. 66.5кг. 33г. Целта ми е 60 а идеала 57кг.Мойта диетка е сутрин плод на обяд и вечер месо със салата.





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 16:58



Стига бе, мацка... ние май сме си плюли в устите, клавиатурите и кантарите. Само дето те водя с 1 см :) :) :)
И аз мисля да направя нещо такова като твойто, само закуската да е 2 яйца със зеленчук (с една дума, НВД). Давай да се хващаме здраво и да се почва, че никога не съм била толкоз кила...
Впрочем, в момента аз, дето съм толкова смотана в готвенето, си пека пиле с масълце в пликче и така мирише, че усещам как накрая ще омахам и пликчето :)



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Cлънчeвa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано12.04.07 11:30



мн се радвам че има повече съмишленици. аз лично не издържам на неваглехидратна далго време, но всеки организъм е различен и ... абе радвам се за вас:) дръжте ни в течение как варви.
а аз искам да се оплача от великден...пак съм 80:(не можах да устоя на козунака, а то едно прегрешение води до друго. а и мама, която не ме беше виждала отдавна, беше заредила хладилника до прасване с любимите ми неща. един ден целия бях на ролери, 3-4 поредни дни по 14 км. с колелото минавах, и като сложиш и дългя shoping tour вчера...и пак. яденето си каза думата. едното килце пак ми се лепна. но днес още не съм яла и всичко което има за ядене в мойта квартира е 4 портокала. така че сварявам малко ориз и портокалите и ето ти разтоварващ ден. като отида следобеда и на тае бо:)надявам се така до 2 дни да изгоря килцето и да започна да свалям другите.
а вие как сте? как ви се отразиха празниците?:)

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор тopтичka ()
Публикувано12.04.07 13:43



Празниците ми се отразиха зле - килограм нагоре

И добре, че е само килограм като се сетя за количеството погълнат козунак Ще трябва вече сериозно да се взема в ръце...ако не искам да продължа да се търкаляям



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: тopтичka]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано12.04.07 14:59



ооо мила тортичке... и аз така съм благодарна че е само едно кило. че като си спомня какво беше... неща да видя вече козунак. сега като се стегнем и бързо бързо ще влезем пак в ритъм.

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор galimanda (непознат)
Публикувано12.04.07 15:01



Момичета, ужас! За дните по празниците трупнах 2кг. От 52,5кг. се заформих на 54,5кг. И сега пак старата песен на нов глас. целта ми е : При ръст 157см. - 50кг. Ще я подкарам от днес на кафе без подсладител за закуска, евентуално с някое киви, за обяд салатка , а вечер салатка с месце или само салатка.
Айде успех на всички, че времето взе да се затопля и ще трябва да се поразхвърляме.





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 15:13



На мен празниците ми се отразяват благотворно откъм възстановяване на емоционалните сили и укрепване на нервната система, а когато докарам баланс на това ниво, килограмите не ме морят чак толкова. В смисъл, че бях решила тотално да му отпусна края, обаче като гледам кантара, не ми се е отразило толкова - има някакво половин кило, дето и то не се знае какво е, що е. Виж, покрай Коледа беше кошмар, понеже тогава пък от нерви (покрай разни други работи), смяна на климата и т.н.т. ядох близо месец като гламава и качих около 4 кила, които още не мога да сваля. Ама ще ми е обеца на ухото.
Иначе днес съм на 50 гр. кашкавал сутринта (успах се и нямаше време за нищо друго), изпих 1 кафе със захар (дето по принцип пия ГОДИШНО по 2 кафета, ама на...), сега ще си правя голяма зелена салата с краставица, варено яйце и зехтин и довечера - пак такава салата, плюс пилешко. Ако изгладнея по някое време, гледам, че ми се мотае някакво кисело мляко половин кофичка, може да му видя сметката. Отивам да ям, че с тоя мизерен кашкавал вече ми е лошо, захарта ми пада ужасно.





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Cлънчeвa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано12.04.07 18:05



оффф...отвратителна съм:) преди малко ядох сладолед. ми не можах да устоя. с приятеля ми ядохме преди великден от тази кутия, ама аз тогава хапнах мн малко. и то доста остана - може би към 80 - 100 гр. и сега обикалях го, обикалях го и като му се нахвърлих. отидоха плановете ми за оризена диета...

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
АвторCaшko Koнтpaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 23:14



еми ... и аз провесих шкембето покрай празниците
в събота на тренировката да се правя на мъж, та некъв мускул отзад на гърба баш под лопатката мноо лошо го осакатих
по тоя случай за 4 дена отебах всекъв спорт, но па ходих на гости, дето щото съм вегетарианец, та ми беха готвили отделно и треаше да се увАжиме ... , а па като тръгна едно уважение - после треаше да увАжа и де що козунак имаше
та пиша чак са, щото чак са си дойдох обратно на 78-те кила
а иначе днес и аз сладолед манджих, но ... дето беше писал Зелазни ...
" Тъжно е, ала така се получи " :)

от утре съм си обещал по-сериозно отношение :)
Талитке, мноо съм разочарован от тебе - нема лъжа, нема измама - 79 звучеше 100 пъти по-академично от 80
а за протокола искам да кажа, че ние хубу си споделяме, обаче лятото дойде, та мацки, аре стегайте се !



Тема Зелазни, а?нови [re: Caшko Koнтpaтa]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 00:11



Мдам, фен съм му => автоматично съм и фен и на тебе :)
При мен стягането вече започна. Факт. Днес всичко беше по план, само един локум ме издъни (ама не 1 парченце...), но на фона на освинването досега, си броя деня за успешен.



Тема Кантарчето!!!нови [re: Cлънчeвa]  
Автор novali (непознат )
Публикувано13.04.07 12:43



Бе хора кога ще се теглим??? "Слънчева" към тебе имам специално отношение, ти хубаво ме гледаш от високо ма тактично спести че се фръцкаш и с едно кило под мен

Айде след една седмица демек в срядата да дадеш отчет на килата пак!!!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Caшko Koнтpaтa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано13.04.07 14:20



трябва да отбележа, че и аз бях разочарована от себе си...но за щастие след злощастния сладолед изкарах деня на 1 ябълка и малко сушени кайсии, а като сложиш и тае бо-то, дето здраво се изпотих, и малко секс и днес отново се завърнах в академичното лоно на 79 килограмовите

.
преди малко хапнах вкусна салатка с хляб и маслини. и сега съм сита и доволна от себе си. за първи път подправям салатката с лимонов сок вместо оцет и супер много ми хареса, даже накрая си изпих останалия сос:) вече само така ще правя, а за който не е пробвал, престрашете се. 100 пъти по-вкусно е.

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Днеснови [re: Talitka]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 22:09



Абе... не беше оптимален ден, но поне ми дойде добре на психиката. Сутринта си започна добре - кашкавалче и краставица, ама после - 1 вафла и... Хепи. Прекрасна салата и пиле с гъбки (но гарнитурата беше печен картоф). Все хубави работи, ама количествата им са...

. Та така. И после някакви бисквити (това преди малко), дето неизбежно ще се отразят в задържане на вода. Но и утре е ден, а днес си направих сумати подаръци (т.е. майка ми, де) - 2 разкошни блузи, едната от които ще събира много погледи. Мдам, дам, дам...
Освен това си пробвах летните работи от миналата година, тъй като имам брилянтни попадения измежду тях. От 4 чифта дънки, 1 панталон, 2 поли и 3 рокли, само една рокля не ми стои добре. Останалите са си както преди, въпреки, че имам няколко килограма отгоре. Изобщо, днес беше позитивен и слънчев ден, а и Хепито го посещавам веднъж месечно, така че не е фатално.
Вие с какво ще се похвалите, дами и господине?



Тема Re: Днеснови [re: Cлънчeвa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано15.04.07 16:09



то и аз вчера бях добре като се изключат няколкото чаши вино и соленото мезе късно вечерта. ама какво да се прави ... трябва да се пие, както казват моите приятели:)
но това не е толкова важно колкото, че с една приятелка направихме група за режима на емилова. ние ще го направим само една седмица + една седмица захранване. след празниците не съм напълняла, но се усещам затлачена със всичките козунаци, шоколади и меса, които оплюсках. и така реших се ... днес е ден първи и засега върви добре, ще видим за по нататък:) пожелайте ми успех

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Днеснови [re: Talitka]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано15.04.07 23:06



мн съм доволна от себе си днес. удържах фронта... и то дори не ми беше много гладно. ама утре ще е големия зор, щото ще ходя на тае бо, пък и целия ден ще ми е много натоварен. ако се изморя много няма да ходя вече на тае бо. ще си избера по лека тренировка докато не приключа разтоварването.
вие какво мислите по въпроса?

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Днеснови [re: Talitka]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 23:21



Зависи си от много работи. Съветът ми е да се ослушваш за всякакъв евентуален симптом на прималяване - ако ти се изпотят крайниците, замотае ти се главата, веднага прекрати тренировката, без значение колко остава от нея и хапни нещо малко (аз бих си имала филийка черен хляб наоколо) - само не енергийни напитки или шоколад, защото инсулинът се побърква и става по-лошо.
На твое място бих избрала по-леки тренировки - нещо, което може да прави в домашни условия, с по-малък интензитет и натоварване - хапваш достатъчно - тренираш тежко. Разтоварваш - не натоварваш. За мен е такава зависимостта.



Тема Re: Днеснови [re: Cлънчeвa]  
Автор Kontra (непознат )
Публикувано16.04.07 08:55



ясно е, че аз съм си по блъскането и не баш по гладуването, та хабер си неам ква е тая емилова, а па за режима й ептем, но мноо ме съмнява, че е чак толко красива истина, та да отебеш спорта
а иначе за след тренировка освен сладкото прости / в смисъл бързи въглехидрати са и плодовете разбира се
аз гълтам витаминчета
за да оживея след толко блъскане :)
гълтам витамини като бонбончета
е не баш толко грубо де, ма по едно Centrum всеки божи ден, а когато е мноо зор + отделно C
преди няколко месеца като ми дойде героичното вдъхновение и съвсем в началото като почнах да се осирам със спорта ми течеше кръв от носа за щяло и за не-щяло, та тогава отделно пиех и К, ма тва мина мноо бързо
то и с витамините не треа нито да се прекалява, нито да се бочат постоянно - можеш да си взимаш все едни и същи като вид витаминчета, но примерно на всеки 1 месец, дето пиеш след тва 2 седмици почивка
последно ми беше в края на март спирането на витаминчетата и настана яко зор - имаше неколко дена, дето буквално и задника ме болеше :) , ама оживях де :)

ако се окаже, че твърдо ше сменяш спорта -
щото все за студентски алкохолни драми раздуваш :), та ако си в Студентски град - мога да те водя да ставаш каратистка
аз съм си в Дружба де, ма блъскането е на 2 спирки от Ст. град, а каратистките тренировки са мнооо благи
в смисъл - блъскаш точно колкото искаш -
нема проблем цяла тренировка елегантно да размахваш ръчички даже без да се изпотиш, ма ако искаш моеш да не спреш да подскачаш, да фанеш неко гира, лицевите да ги правиш на една ръка и т.н., и накрая така да се направиш на гъз, та после и стълбите да са ти на зор :)



Тема Re: Днеснови [re: Cлънчeвa]  
Автор novali ()
Публикувано16.04.07 10:39



Вчера пих вино и ядох свинско вместо пилешко.Ще се тегля след два дена дано мръдне кантара иначе губя хъс някакси, знам че нетрябва ма така ми действа на психиката





Тема Re: Днеснови [re: Kontra]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано16.04.07 13:32



леле мале ти ме разби:))) направо имаш желязна воля и желязна психика да издържаш на толкова голямо натоварване. супер си и ще те послушам за витамините. обаче аз просто не мога като теб. айде физическа подготовка ще добия, но психическа и финансова едва ли. да не говорим, че и време трудно се намира. мен си ми стига 3 пъти седмично тае бо и 2 пъти каланетика или пилатес:) но тази седмица, заради разтоварването, няма да отеба спорта, просто мисля да покарам малко колело и да наблегна на каланетиката, вместо на силовите неща, както ме посъветва слънчева:)
днес ми е втори ден и се чувствам прекрасно:)))

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Днеснови [re: novali]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано16.04.07 14:25



сряда ли ти е деня за теглене. ако искаш можем да се теглим заедно... а иначе - не мисля че си направила чак пък такова прегрешение. ако много се тормозиш ефекта няма да е много добър. допило ти се е вино - една чашка никому не е навредила.ако само това ти е греха няма какво да се плашиш от тоя кантар. айде като се изтеглиш да споделяш резултати че и нас да надъхваш:)))

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Kontra (непознат )
Публикувано16.04.07 20:29



77 !



Тема аааааааааааах, как съм щасмихната!нови [re: Kontra]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 21:37



75 !!!:))))

п.с. "щасмихната" е нещо много силно карамелено и ванилено между "щастлива" и "усмихната".



Тема Re: аааааааааааах, как съм щасмихната!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано17.04.07 18:02



оллле за обнадеждена - нашата гордост и надежда, че е възможно:))) даваш ми сили и аз да се стягам...

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: аааааааааааах, как съм щасмихната!нови [re: Talitka]  
Автор pa$$ion (непознат )
Публикувано17.04.07 18:46



Преди една седмица се качих на кантара и като видях резултата направо се разплаках.Аз съм 176см и тежах 78кг.И от тогава на диета-резултата е 76кг.Мисля,че за една седмица е горе-долу добре!Вие как мислите?



Тема Re: аааааааааааах, как съм щасмихната!нови [re: pa$$ion]  
Автор Talitka (новак)
Публикувано17.04.07 20:16



мисля че е повече от добре: ) на каква диета си?

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: аааааааааааах, как съм щасмихната!нови [re: Talitka]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано17.04.07 20:49



На разделно хранене

"Това,което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си!"


Тема супер!нови [re: pa$$ion]  
Автор Talitka (новак)
Публикувано18.04.07 11:42



това наистина е най-доброто решение:) супер. и аз съм така на разделно и .
само от време на време съм на разни разтоварващи дни. сега например съм на чай и плодове, само вчера бях на гости и хапнах салата. жалко че се падна точно на новолунието:( резултата е минус почти 2 кила:))) сега ако ги запазя до края на седмицата ще съм повече от щастлива...

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Отчетнови [re: Talitka]  
Автор novali ()
Публикувано18.04.07 13:09



Кантара показа 65.300

За една седмица един килограм за мен това е нищо, защото имам на предвид че теглото варира с 1-2кг. Но няма да се отчайвам стягам се и другата седмица пак ще докладвам



Тема Re: Отчетнови [re: novali]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано20.04.07 17:53



Аз мисля от понеделник да започна няколко дни на ориз и ябълки.Прочетох,че има добър ефект.

"Това,което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си!"


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Kontra (непознат )
Публикувано25.04.07 11:40



76 !



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Kontra]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано25.04.07 17:02



Аз на първи съм решила да се меря.Стискайте палци да са добри резултатите!!!



Редактирано от pa$$ion на 25.04.07 17:03.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pa$$ion]  
Автор Talitka (новак)
Публикувано26.04.07 00:37



аз само да се от4ета 4е съм тука:)
поздравления за успехите на тези които имат такива

и успех на тези които предстои да ги отчетат (защото passion вярвам че има напредък, който ще видим на първи). аз съм тук. чета всеки ден вашите писания но нямам настроение да пиша защото няма никакъв напредък напоследък. е не съм се отпуснала ама не съм се и много стегнала. следващия път като пиша ще е само с добри новини.
а вие продължавайте - успех на всички и много любов..

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автортopтичka (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 09:22



86 - бавно надолу, но да се надявам, че с постоянство ще е невъзвратимо... Успех на всички





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: тopтичka]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано26.04.07 11:08



Момичета,няма за какво да се притеснявате и да бързате,колкото по-бавно толкова по-трайно.

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА


Тема Re: Отчетнови [re: novali]  
Автор novali ()
Публикувано26.04.07 14:33



64.800 още по-зле от предната седмица ма и доста се отклоних от режима доволна съм защото мислех че даже ще съм качила





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: тopтичka]  
Авторoaбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 23:10



Толкова се радвам за теб, важното е да усетиш, че си уловила нещата в ръцете си, които не са талкова слаби- откъм сила, а не килограми.Стискам палци и се надявам да продължиш, ще има залитания в различни посоки, ще изпадаш в желание да изядеш адски ненужни и даже невкусни неща, но пак продължаваш и не спираш.


Точно в този миг, бих сторила същото...зная само колко труден е път в обратна посока, а с годините става и по-трудно и не е само до воля, а и до Търпение!

..натъжено ми е момичета, интересно..казваш си "като отслабна, ще стане това и онова, какво ли не"... е, знаете ли..нищо не стана, аз съм си пак същата, само околните виждат нещо, което на моменти е непонятно за мен.Обаче опаковката е онова нещо, което не просто продава, а и създава настроение...и продължавам, а ми се плаче..идея нямате КОЛКО.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: oaбнaдeждeнa]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано27.04.07 10:31



Поплачи си миличка, ще си поплача и аз, поне малко да ни олекне и ...отново да продължим към целта си. Колкото и рядко да се появяваш тук ми даваш невероятна сила да продължа. Благодаря и за клипчето, много ми хареса.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: oaбнaдeждeнa]  
Автор novali ()
Публикувано27.04.07 15:55



Ехей следурки кви са тия депресии бе недейте така. Никви ревове.Какво не е наред защо така???Кой ви обиди да го смачкам аз ааааааааааааа. Я си направете една шопинг терапия или извършете нещо лудо и безразсъдно отпуснете се малко. Утре ви искам тук усмихнати!!! ЯСНО???



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 18:34



, даже се и ще ви кажа защо, най-мили дами- защото, най хубаво е когато усетиш, че си била в криза и въпреки това не си посегнала към нещата, които най- много те се похапват.Към нещата, които най-много те карат с всяка хапка да се чувстваш виновна и да чакаш от "утре"-то.Та, съм най-усмихната, защото най-чувствам, че победих и поне веднъж това състояние, което най-ме кара да се чувствам зле на другия ден.
Случвало ви се е, нали?Казваш си...толкова ми е особено на сърцето и душата, ще опитам нещо сладко, още и още...а от утре ще се взема в ръце.Ама, аз най-добре знам, че от утре най е трудно.И така, вчера бе един от най-подтискащите ми дни, в които те залива силно усещането, че самодостатъчността не е качество и че най-много искаш да ти потушат вътрешните страхове.
И така, сега най се усмихвам, защото вчера мина и днес е днес, а аз не съм злоупотребила ни с парченце ненужна храна.И на мила тортичка и на новали, усмивка от тръпчинка до тръпчинка, радвам се..че сте тук, момичета



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор novali ()
Публикувано30.04.07 15:40



Така те искам напълно ОБНАДЕЖДЕНА. Утре става месец откакто стартира и освен знамената на труда искам да развееш и самочуствието си. Важно е ти да си вярваш да държиш контрола над себе си и да не забравяш, че си ОБНАДЕЖДЕНА!!!





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано01.05.07 09:55



Момичета искам да ви се похваля,днес се мерих и резултата-73,800.Много съм доволна,тъкмо нещо се бях заотказвала,но това ми дава сили да продължа.Talitke а ти къде се губиш?Нещо хич не пишеш,да не си ни оставила

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА

Редактирано от pa$$ion на 01.05.07 09:59.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pa$$ion]  
Автор Talitka (новак)
Публикувано01.05.07 21:29



не съм ви изоставила... всеки ден чета какво пишете и безумно ви се радвам. аз обаче не мърдам наникаде, и малко съм се депресирала. но това е момент през който трябва да премина явно. когато пак се стегна и мотивирам ще почна пак да пиша. дотогава няма да развалям настроението ви с неуспехите си:(

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано21.05.07 20:55



И аз запецнах на едно място,кантара не мърда и мотивацията ми постепенно си отива.
Знам,че не трябва да се отказвам,но нещо ми е много гадно напоследък.

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pa$$ion]  
Автор puhkava (непознат )
Публикувано22.05.07 00:25



И аз се чувствам така напоследък. Може би е от времето. Но трябва да се "вземем в ръце", защото скоро ще огрее пак онова жарко слънце и ще трябва да се разхвърляме по потници.


Пожелавам кураж на всички и нека не се демотивираме.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: puhkava]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано24.05.07 12:20



Най-после излезнах от тази криза и сега пак с пълна мотивация продължавам напред.
Хайде момиче да продължаваме да се подкрепяме и си даваме кураж!!!

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pa$$ion]  
Автор novali ()
Публикувано24.05.07 15:03



Мръдна ти кантара или се надъха сам? Казвай че и аз съм зациклила





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано24.05.07 20:09



Не,кантара си седи на същото място,но нищо чудно,защото напоследък бях много несериозна.Просто вчера обикалях по магазините и осъзнах,че не ми става нищо,което ми харесва.След това забелязах в гърдероба една рокля,с която преди две години изглеждах страхотно,а сега едвам се намъквам в нея,а ципа абсурд да го закопчая и така...Това ми е мотивацията-да влезна в тази рокля и ще съм щастлива.

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pa$$ion]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано24.05.07 20:57



И аз преживях депресията на дъждовното време и намалих временно физическото натоварване, но сега излизам от него с пълна сила. Важното е да не се отказваш, дори и да преживееш временно забавяне - както и да се мотивираш да не кръшкаш. За три седмици съмс топил 6 килограма и се надявам да ги направя 7 до края на месеца. До края на лятото няма да ме познае никой ;)

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Бях 90 кг, тежа 84 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано24.05.07 23:07



За 3 седмици-6 килограма е супер!!!На какъв режим си?

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор novali ()
Публикувано25.05.07 16:04



Миии то така е лесно и аз да виждам, че кантара се движи надоло няма и да си помисля да кривна от правия път ама като зациклих яко


Незнам вече как да го стимулирам тоя метаболизъм. И като се има в предвид че съм на половината от това което искам да постигне направо ми се реве



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано25.05.07 18:19



Нормално е да има застой,знам колко е гадно,ама ако се откажем става още по зле,така че давай напред и все по някое време ще почнат да намаляват килцата.

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.