Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pa$$ion]  
Автор novali ()
Публикувано24.05.07 15:03



Мръдна ти кантара или се надъха сам? Казвай че и аз съм зациклила





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано24.05.07 20:09



Не,кантара си седи на същото място,но нищо чудно,защото напоследък бях много несериозна.Просто вчера обикалях по магазините и осъзнах,че не ми става нищо,което ми харесва.След това забелязах в гърдероба една рокля,с която преди две години изглеждах страхотно,а сега едвам се намъквам в нея,а ципа абсурд да го закопчая и така...Това ми е мотивацията-да влезна в тази рокля и ще съм щастлива.

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pa$$ion]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано24.05.07 20:57



И аз преживях депресията на дъждовното време и намалих временно физическото натоварване, но сега излизам от него с пълна сила. Важното е да не се отказваш, дори и да преживееш временно забавяне - както и да се мотивираш да не кръшкаш. За три седмици съмс топил 6 килограма и се надявам да ги направя 7 до края на месеца. До края на лятото няма да ме познае никой ;)

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Бях 90 кг, тежа 84 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано24.05.07 23:07



За 3 седмици-6 килограма е супер!!!На какъв режим си?

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор novali ()
Публикувано25.05.07 16:04



Миии то така е лесно и аз да виждам, че кантара се движи надоло няма и да си помисля да кривна от правия път ама като зациклих яко


Незнам вече как да го стимулирам тоя метаболизъм. И като се има в предвид че съм на половината от това което искам да постигне направо ми се реве



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано25.05.07 18:19



Нормално е да има застой,знам колко е гадно,ама ако се откажем става още по зле,така че давай напред и все по някое време ще почнат да намаляват килцата.

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.