Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: тopтичka]  
Авторoaбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 23:10



Толкова се радвам за теб, важното е да усетиш, че си уловила нещата в ръцете си, които не са талкова слаби- откъм сила, а не килограми.Стискам палци и се надявам да продължиш, ще има залитания в различни посоки, ще изпадаш в желание да изядеш адски ненужни и даже невкусни неща, но пак продължаваш и не спираш.


Точно в този миг, бих сторила същото...зная само колко труден е път в обратна посока, а с годините става и по-трудно и не е само до воля, а и до Търпение!

..натъжено ми е момичета, интересно..казваш си "като отслабна, ще стане това и онова, какво ли не"... е, знаете ли..нищо не стана, аз съм си пак същата, само околните виждат нещо, което на моменти е непонятно за мен.Обаче опаковката е онова нещо, което не просто продава, а и създава настроение...и продължавам, а ми се плаче..идея нямате КОЛКО.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: oaбнaдeждeнa]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано27.04.07 10:31



Поплачи си миличка, ще си поплача и аз, поне малко да ни олекне и ...отново да продължим към целта си. Колкото и рядко да се появяваш тук ми даваш невероятна сила да продължа. Благодаря и за клипчето, много ми хареса.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: oaбнaдeждeнa]  
Автор novali ()
Публикувано27.04.07 15:55



Ехей следурки кви са тия депресии бе недейте така. Никви ревове.Какво не е наред защо така???Кой ви обиди да го смачкам аз ааааааааааааа. Я си направете една шопинг терапия или извършете нещо лудо и безразсъдно отпуснете се малко. Утре ви искам тук усмихнати!!! ЯСНО???



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 18:34



, даже се и ще ви кажа защо, най-мили дами- защото, най хубаво е когато усетиш, че си била в криза и въпреки това не си посегнала към нещата, които най- много те се похапват.Към нещата, които най-много те карат с всяка хапка да се чувстваш виновна и да чакаш от "утре"-то.Та, съм най-усмихната, защото най-чувствам, че победих и поне веднъж това състояние, което най-ме кара да се чувствам зле на другия ден.
Случвало ви се е, нали?Казваш си...толкова ми е особено на сърцето и душата, ще опитам нещо сладко, още и още...а от утре ще се взема в ръце.Ама, аз най-добре знам, че от утре най е трудно.И така, вчера бе един от най-подтискащите ми дни, в които те залива силно усещането, че самодостатъчността не е качество и че най-много искаш да ти потушат вътрешните страхове.
И така, сега най се усмихвам, защото вчера мина и днес е днес, а аз не съм злоупотребила ни с парченце ненужна храна.И на мила тортичка и на новали, усмивка от тръпчинка до тръпчинка, радвам се..че сте тук, момичета



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор novali ()
Публикувано30.04.07 15:40



Така те искам напълно ОБНАДЕЖДЕНА. Утре става месец откакто стартира и освен знамената на труда искам да развееш и самочуствието си. Важно е ти да си вярваш да държиш контрола над себе си и да не забравяш, че си ОБНАДЕЖДЕНА!!!





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано01.05.07 09:55



Момичета искам да ви се похваля,днес се мерих и резултата-73,800.Много съм доволна,тъкмо нещо се бях заотказвала,но това ми дава сили да продължа.Talitke а ти къде се губиш?Нещо хич не пишеш,да не си ни оставила

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА

Редактирано от pa$$ion на 01.05.07 09:59.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pa$$ion]  
Автор Talitka (новак)
Публикувано01.05.07 21:29



не съм ви изоставила... всеки ден чета какво пишете и безумно ви се радвам. аз обаче не мърдам наникаде, и малко съм се депресирала. но това е момент през който трябва да премина явно. когато пак се стегна и мотивирам ще почна пак да пиша. дотогава няма да развалям настроението ви с неуспехите си:(

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано21.05.07 20:55



И аз запецнах на едно място,кантара не мърда и мотивацията ми постепенно си отива.
Знам,че не трябва да се отказвам,но нещо ми е много гадно напоследък.

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pa$$ion]  
Автор puhkava (непознат )
Публикувано22.05.07 00:25



И аз се чувствам така напоследък. Може би е от времето. Но трябва да се "вземем в ръце", защото скоро ще огрее пак онова жарко слънце и ще трябва да се разхвърляме по потници.


Пожелавам кураж на всички и нека не се демотивираме.



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: puhkava]  
Автор pa$$ion (амбицирана)
Публикувано24.05.07 12:20



Най-после излезнах от тази криза и сега пак с пълна мотивация продължавам напред.
Хайде момиче да продължаваме да се подкрепяме и си даваме кураж!!!

ИСКАМ-ЗНАЧИ МОГА



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.