Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Днеснови [re: Talitka]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 23:21



Зависи си от много работи. Съветът ми е да се ослушваш за всякакъв евентуален симптом на прималяване - ако ти се изпотят крайниците, замотае ти се главата, веднага прекрати тренировката, без значение колко остава от нея и хапни нещо малко (аз бих си имала филийка черен хляб наоколо) - само не енергийни напитки или шоколад, защото инсулинът се побърква и става по-лошо.
На твое място бих избрала по-леки тренировки - нещо, което може да прави в домашни условия, с по-малък интензитет и натоварване - хапваш достатъчно - тренираш тежко. Разтоварваш - не натоварваш. За мен е такава зависимостта.



Тема Re: Днеснови [re: Cлънчeвa]  
Автор Kontra (непознат )
Публикувано16.04.07 08:55



ясно е, че аз съм си по блъскането и не баш по гладуването, та хабер си неам ква е тая емилова, а па за режима й ептем, но мноо ме съмнява, че е чак толко красива истина, та да отебеш спорта
а иначе за след тренировка освен сладкото прости / в смисъл бързи въглехидрати са и плодовете разбира се
аз гълтам витаминчета
за да оживея след толко блъскане :)
гълтам витамини като бонбончета
е не баш толко грубо де, ма по едно Centrum всеки божи ден, а когато е мноо зор + отделно C
преди няколко месеца като ми дойде героичното вдъхновение и съвсем в началото като почнах да се осирам със спорта ми течеше кръв от носа за щяло и за не-щяло, та тогава отделно пиех и К, ма тва мина мноо бързо
то и с витамините не треа нито да се прекалява, нито да се бочат постоянно - можеш да си взимаш все едни и същи като вид витаминчета, но примерно на всеки 1 месец, дето пиеш след тва 2 седмици почивка
последно ми беше в края на март спирането на витаминчетата и настана яко зор - имаше неколко дена, дето буквално и задника ме болеше :) , ама оживях де :)

ако се окаже, че твърдо ше сменяш спорта -
щото все за студентски алкохолни драми раздуваш :), та ако си в Студентски град - мога да те водя да ставаш каратистка
аз съм си в Дружба де, ма блъскането е на 2 спирки от Ст. град, а каратистките тренировки са мнооо благи
в смисъл - блъскаш точно колкото искаш -
нема проблем цяла тренировка елегантно да размахваш ръчички даже без да се изпотиш, ма ако искаш моеш да не спреш да подскачаш, да фанеш неко гира, лицевите да ги правиш на една ръка и т.н., и накрая така да се направиш на гъз, та после и стълбите да са ти на зор :)



Тема Re: Днеснови [re: Cлънчeвa]  
Автор novali ()
Публикувано16.04.07 10:39



Вчера пих вино и ядох свинско вместо пилешко.Ще се тегля след два дена дано мръдне кантара иначе губя хъс някакси, знам че нетрябва ма така ми действа на психиката





Тема Re: Днеснови [re: Kontra]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано16.04.07 13:32



леле мале ти ме разби:))) направо имаш желязна воля и желязна психика да издържаш на толкова голямо натоварване. супер си и ще те послушам за витамините. обаче аз просто не мога като теб. айде физическа подготовка ще добия, но психическа и финансова едва ли. да не говорим, че и време трудно се намира. мен си ми стига 3 пъти седмично тае бо и 2 пъти каланетика или пилатес:) но тази седмица, заради разтоварването, няма да отеба спорта, просто мисля да покарам малко колело и да наблегна на каланетиката, вместо на силовите неща, както ме посъветва слънчева:)
днес ми е втори ден и се чувствам прекрасно:)))

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Днеснови [re: novali]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано16.04.07 14:25



сряда ли ти е деня за теглене. ако искаш можем да се теглим заедно... а иначе - не мисля че си направила чак пък такова прегрешение. ако много се тормозиш ефекта няма да е много добър. допило ти се е вино - една чашка никому не е навредила.ако само това ти е греха няма какво да се плашиш от тоя кантар. айде като се изтеглиш да споделяш резултати че и нас да надъхваш:)))

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Kontra (непознат )
Публикувано16.04.07 20:29



77 !



Тема аааааааааааах, как съм щасмихната!нови [re: Kontra]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 21:37



75 !!!:))))

п.с. "щасмихната" е нещо много силно карамелено и ванилено между "щастлива" и "усмихната".



Тема Re: аааааааааааах, как съм щасмихната!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано17.04.07 18:02



оллле за обнадеждена - нашата гордост и надежда, че е възможно:))) даваш ми сили и аз да се стягам...

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: аааааааааааах, как съм щасмихната!нови [re: Talitka]  
Автор pa$$ion (непознат )
Публикувано17.04.07 18:46



Преди една седмица се качих на кантара и като видях резултата направо се разплаках.Аз съм 176см и тежах 78кг.И от тогава на диета-резултата е 76кг.Мисля,че за една седмица е горе-долу добре!Вие как мислите?



Тема Re: аааааааааааах, как съм щасмихната!нови [re: pa$$ion]  
Автор Talitka (новак)
Публикувано17.04.07 20:16



мисля че е повече от добре: ) на каква диета си?

Когато вярвам докосвам звездите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.