Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор galimanda (непознат)
Публикувано12.04.07 15:01



Момичета, ужас! За дните по празниците трупнах 2кг. От 52,5кг. се заформих на 54,5кг. И сега пак старата песен на нов глас. целта ми е : При ръст 157см. - 50кг. Ще я подкарам от днес на кафе без подсладител за закуска, евентуално с някое киви, за обяд салатка , а вечер салатка с месце или само салатка.
Айде успех на всички, че времето взе да се затопля и ще трябва да се поразхвърляме.





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 15:13



На мен празниците ми се отразяват благотворно откъм възстановяване на емоционалните сили и укрепване на нервната система, а когато докарам баланс на това ниво, килограмите не ме морят чак толкова. В смисъл, че бях решила тотално да му отпусна края, обаче като гледам кантара, не ми се е отразило толкова - има някакво половин кило, дето и то не се знае какво е, що е. Виж, покрай Коледа беше кошмар, понеже тогава пък от нерви (покрай разни други работи), смяна на климата и т.н.т. ядох близо месец като гламава и качих около 4 кила, които още не мога да сваля. Ама ще ми е обеца на ухото.
Иначе днес съм на 50 гр. кашкавал сутринта (успах се и нямаше време за нищо друго), изпих 1 кафе със захар (дето по принцип пия ГОДИШНО по 2 кафета, ама на...), сега ще си правя голяма зелена салата с краставица, варено яйце и зехтин и довечера - пак такава салата, плюс пилешко. Ако изгладнея по някое време, гледам, че ми се мотае някакво кисело мляко половин кофичка, може да му видя сметката. Отивам да ям, че с тоя мизерен кашкавал вече ми е лошо, захарта ми пада ужасно.





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Cлънчeвa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано12.04.07 18:05



оффф...отвратителна съм:) преди малко ядох сладолед. ми не можах да устоя. с приятеля ми ядохме преди великден от тази кутия, ама аз тогава хапнах мн малко. и то доста остана - може би към 80 - 100 гр. и сега обикалях го, обикалях го и като му се нахвърлих. отидоха плановете ми за оризена диета...

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
АвторCaшko Koнтpaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 23:14



еми ... и аз провесих шкембето покрай празниците
в събота на тренировката да се правя на мъж, та некъв мускул отзад на гърба баш под лопатката мноо лошо го осакатих
по тоя случай за 4 дена отебах всекъв спорт, но па ходих на гости, дето щото съм вегетарианец, та ми беха готвили отделно и треаше да се увАжиме ... , а па като тръгна едно уважение - после треаше да увАжа и де що козунак имаше
та пиша чак са, щото чак са си дойдох обратно на 78-те кила
а иначе днес и аз сладолед манджих, но ... дето беше писал Зелазни ...
" Тъжно е, ала така се получи " :)

от утре съм си обещал по-сериозно отношение :)
Талитке, мноо съм разочарован от тебе - нема лъжа, нема измама - 79 звучеше 100 пъти по-академично от 80
а за протокола искам да кажа, че ние хубу си споделяме, обаче лятото дойде, та мацки, аре стегайте се !



Тема Зелазни, а?нови [re: Caшko Koнтpaтa]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 00:11



Мдам, фен съм му => автоматично съм и фен и на тебе :)
При мен стягането вече започна. Факт. Днес всичко беше по план, само един локум ме издъни (ама не 1 парченце...), но на фона на освинването досега, си броя деня за успешен.



Тема Кантарчето!!!нови [re: Cлънчeвa]  
Автор novali (непознат )
Публикувано13.04.07 12:43



Бе хора кога ще се теглим??? "Слънчева" към тебе имам специално отношение, ти хубаво ме гледаш от високо ма тактично спести че се фръцкаш и с едно кило под мен

Айде след една седмица демек в срядата да дадеш отчет на килата пак!!!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Caшko Koнтpaтa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано13.04.07 14:20



трябва да отбележа, че и аз бях разочарована от себе си...но за щастие след злощастния сладолед изкарах деня на 1 ябълка и малко сушени кайсии, а като сложиш и тае бо-то, дето здраво се изпотих, и малко секс и днес отново се завърнах в академичното лоно на 79 килограмовите

.
преди малко хапнах вкусна салатка с хляб и маслини. и сега съм сита и доволна от себе си. за първи път подправям салатката с лимонов сок вместо оцет и супер много ми хареса, даже накрая си изпих останалия сос:) вече само така ще правя, а за който не е пробвал, престрашете се. 100 пъти по-вкусно е.

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Днеснови [re: Talitka]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 22:09



Абе... не беше оптимален ден, но поне ми дойде добре на психиката. Сутринта си започна добре - кашкавалче и краставица, ама после - 1 вафла и... Хепи. Прекрасна салата и пиле с гъбки (но гарнитурата беше печен картоф). Все хубави работи, ама количествата им са...

. Та така. И после някакви бисквити (това преди малко), дето неизбежно ще се отразят в задържане на вода. Но и утре е ден, а днес си направих сумати подаръци (т.е. майка ми, де) - 2 разкошни блузи, едната от които ще събира много погледи. Мдам, дам, дам...
Освен това си пробвах летните работи от миналата година, тъй като имам брилянтни попадения измежду тях. От 4 чифта дънки, 1 панталон, 2 поли и 3 рокли, само една рокля не ми стои добре. Останалите са си както преди, въпреки, че имам няколко килограма отгоре. Изобщо, днес беше позитивен и слънчев ден, а и Хепито го посещавам веднъж месечно, така че не е фатално.
Вие с какво ще се похвалите, дами и господине?



Тема Re: Днеснови [re: Cлънчeвa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано15.04.07 16:09



то и аз вчера бях добре като се изключат няколкото чаши вино и соленото мезе късно вечерта. ама какво да се прави ... трябва да се пие, както казват моите приятели:)
но това не е толкова важно колкото, че с една приятелка направихме група за режима на емилова. ние ще го направим само една седмица + една седмица захранване. след празниците не съм напълняла, но се усещам затлачена със всичките козунаци, шоколади и меса, които оплюсках. и така реших се ... днес е ден първи и засега върви добре, ще видим за по нататък:) пожелайте ми успех

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Днеснови [re: Talitka]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано15.04.07 23:06



мн съм доволна от себе си днес. удържах фронта... и то дори не ми беше много гладно. ама утре ще е големия зор, щото ще ходя на тае бо, пък и целия ден ще ми е много натоварен. ако се изморя много няма да ходя вече на тае бо. ще си избера по лека тренировка докато не приключа разтоварването.
вие какво мислите по въпроса?

Когато вярвам докосвам звездите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.