Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: pepa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано06.04.07 22:22



аз все си мисля, че щом човек се чувства добре в кожата си няма смисъл да се мъчи, а само да се поддържа на това положение... но разбира се това е мое мнение...

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано06.04.07 22:29



момичета, 79кг съм. стягай те се че ви дишам във врата



Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: съвет..нови [re: pepa]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 16:34



Сега е Великден и ще можеш един, два дена да ядеш каквото си искаш (полезно е!), а после примерно по едно яйце със салата 5 пъти и така 2 дена, т.е. не наблягай на плодовете, а на белтъците - бяло месо и яйца. Това ще засили метаболизма ти - белтък и салатка (зелена или домати и краставици) Така поне 1-2 седмици и ще видиш за какво ти говоря





Тема Re: съвет..нови [re: -]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано08.04.07 22:04



благодаря за съвета


аз май инстинктивно така правя. днес си хапвах месце и салатки, но и козунак, а от утре ще съм само на салатки и яйца... и таратор, че такова ми се яде...хихи.

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:20



Мацки (и момък), и аз съм с вас, ако приемате още народ.
Възраст - 21 години. Към момента - 169 см, 65.5 кг. Миналата година по това време бях 57 кг, на Коледа се оказах над 68. Ошашках се, няма какво да се лъжем. Все отлагах вземането в ръце, ама тия килограми няма да изчезнат сами. Така де, пробвах - не изчезват. Не съм някаква анорексична лигла, дето иска да стане 45 кила, 57-8 ме устройват идеално на тоя ръст, така че целта е 8-9 килограма в минус, не бързам за никъде, юни ме устройва идеално (че даже и юли). Ще ми се да пробвам с НВД, свалям много лесно с нея, ама ми е гадничка... Айде, да действаме - аз лично зареждам плейлиста и се мятам на велото.
Успех на всички!



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Cлънчeвa]  
Автор novali ()
Публикувано11.04.07 16:51



И аз стартирам от днес. 168см. 66.5кг. 33г. Целта ми е 60 а идеала 57кг.Мойта диетка е сутрин плод на обяд и вечер месо със салата.





Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: novali]  
АвторCлънчeвa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 16:58



Стига бе, мацка... ние май сме си плюли в устите, клавиатурите и кантарите. Само дето те водя с 1 см :) :) :)
И аз мисля да направя нещо такова като твойто, само закуската да е 2 яйца със зеленчук (с една дума, НВД). Давай да се хващаме здраво и да се почва, че никога не съм била толкоз кила...
Впрочем, в момента аз, дето съм толкова смотана в готвенето, си пека пиле с масълце в пликче и така мирише, че усещам как накрая ще омахам и пликчето :)



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Cлънчeвa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано12.04.07 11:30



мн се радвам че има повече съмишленици. аз лично не издържам на неваглехидратна далго време, но всеки организъм е различен и ... абе радвам се за вас:) дръжте ни в течение как варви.
а аз искам да се оплача от великден...пак съм 80:(не можах да устоя на козунака, а то едно прегрешение води до друго. а и мама, която не ме беше виждала отдавна, беше заредила хладилника до прасване с любимите ми неща. един ден целия бях на ролери, 3-4 поредни дни по 14 км. с колелото минавах, и като сложиш и дългя shoping tour вчера...и пак. яденето си каза думата. едното килце пак ми се лепна. но днес още не съм яла и всичко което има за ядене в мойта квартира е 4 портокала. така че сварявам малко ориз и портокалите и ето ти разтоварващ ден. като отида следобеда и на тае бо:)надявам се така до 2 дни да изгоря килцето и да започна да свалям другите.
а вие как сте? как ви се отразиха празниците?:)

Когато вярвам докосвам звездите.


Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: Talitka]  
Автор тopтичka ()
Публикувано12.04.07 13:43



Празниците ми се отразиха зле - килограм нагоре

И добре, че е само килограм като се сетя за количеството погълнат козунак Ще трябва вече сериозно да се взема в ръце...ако не искам да продължа да се търкаляям



Тема Re: Ако и вие търсите подкрепа...нови [re: тopтичka]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано12.04.07 14:59



ооо мила тортичке... и аз така съм благодарна че е само едно кило. че като си спомня какво беше... неща да видя вече козунак. сега като се стегнем и бързо бързо ще влезем пак в ритъм.

Когато вярвам докосвам звездите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.