Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 20.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема какво мислите за този режим  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 22:38



ами и аз реших, че пролетта дойде, лятото наближава и сега му е времето да стана по-хубава

та ще се радвам да ме посъветвате дали така ще се получи и какви резултати бих могла да очаквам. за обяд съм си избрала месо (пилешка пържола или риба) и зеленчуци, а на вечеря мисля салатка, препечена филийка бонус и чаша мляко преди лягане. два дни в седмицата към вечерята бих добавила и варено яйце;)))
двоумя се дали да закусвам и какво - плод (ябълка, портокал) или паничка мюсли? а може би фрешче?

значи аз съм висока 1.72 и тежа 70кг. искам да сваля 15кг... пък да видим докъде ще я докарам.

та, какво мислите за режима? мисля също да карам велоергометър по 40минути 5 дни в седмицата и на ден по принцип извървявам около два часа общо. някакви съвети, така ще се получи ли?



Тема Re: какво мислите за този режимнови [re: Лили]  
Авторmatabo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 22:53



Vajnoto e ti da si vqrva6 i da si uporita!


Presledvai celite si!
Uspeh!!!



Тема щом имаш воля - няма начин да не успееш!нови [re: Лили]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано16.03.07 08:06



Успех ти желая, макар да ми се струва, че режимът ти е от драстичните. Винаги закусвай. Купичка овесени ядки, например. Ако искаш можеш ти да си направиш домашно мюсли. 5с.л. овесени ядки се накисват от вечерта в 5-6 супени лъжици вода. На сутринта добавяш 1 ябълка (аз лично добавям половин, просто защото не обичам ябълки) и около 20 гр. стафиди (или някакъв друг плод, може и пресен). Можеш, ако не можеш да я ядеш неподсладена, да си сложиш и 1-2 ч.л. мед. Невероятно питателна и здравословна закуска става. Сушените плодове можеш да замениш със същото количество ядки, нарязани на ситно - орехи, лешници, но сурови.
Когато започнах да отслабвам, инструкторът ми каза, че който иска да сваля - винаги закусва. Послушах го и е факт. Продължавам да следвам този принцип.
Успех ти желая! Дерзай!
"Няма невъзможни неща" - прави са хората

Никога не е късно да постъпиш правилно.



Тема Браво за смелото решение :)нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор Talitka (непознат)
Публикувано21.03.07 01:25



е това със закуската е въпрос до човека. аз например не мога да ям нищо сутрин. просто стомаха ми не иска да поеме нищо друго освен може би някакъв плод. така че мога да ти кажа само че за всеки човек е индивидуално и само ти можеш да намериш вярното решение. пробвай различни комбинации и наблюдавай тялото си.
а иначе поздравления че се ориентираш към подобие на разделно хранене. това е много добро


казвай как напредваш и успех

Когато вярвам докосвам звездите.

Тема Re: Браво за смелото решение :)нови [re: Talitka]  
Авторpuhkava (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 10:40



Вярно е че зависи от човека. Познавам хора, които не могат без закуска (и то обилна и калорична). Аз също като Talitka не мога да закусвам (после цял ден ходя като отровена и не се чувствам добре). Първото ми ядене за деня е към 14ч. и то предимно плодове. Ако спортуваш, предполагам, че ще ти е необходима закуска. Постъпи така, както смяташ, че е най-добре за теб.



Тема Re: щом имаш воля - няма начин да не успееш!нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Авторlora (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 13:47



i kakva dieta ti prepory4a instruktora?



Тема Не ми препоръча нищо, защото не съм го питаланови [re: lora]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано21.03.07 14:07



Аз самата си смених режима на хранене и .. се получи, сега съм 50 кг. Като почнах от много... октомври 2005та бях 76. Сега от повече от 6 месеца задържам 50-те кг.

Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.


Тема Re: Не ми препоръча нищо, защото не съм го питаланови [re: Жeнcтвeнaтa]  
АвторTapa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 09:15



Може ли да споделиш режима, с който си свалила тези килограми и името на инструктура си.
Аз съм 70кг и искам да сваля поне 10, но не ми се подлага на разни диети, защото от опит знам, че ефектът от тях е временен.



Тема Re: какво мислите за този режимнови [re: Лили]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.03.07 09:40



Добре е. Ако искаш обаче по бързи резултати просто пропусни вечерята а хапни повече на закуска и на обяд. Велоергометъра е ок., но ако изпиеш 2 хапчета Л-карнитин един час преди това, резултатът ще е още по бърз.



Тема Re: какво мислите за този режимнови [re: Лили]  
Автор mming (непознат )
Публикувано22.03.07 23:57



Здравейте и от мен! аз също все още не съм си купила книгата, но видях, че я има в повечето онлайн книжарници... Благодарение на ellina получих "предварителна" информация за диетата. От понеделник се мъча и аз, но не съм съвсем стриктна... Пия си кафето с мед и малко мляко, а от време на време похапвам и семки. Голям срам, ама просто не мога да устискам на 2 яйца и малко филенце за цял ден. Знам отлично, че не е добре да се гладува, но при мен ситуацията в момента е такава, че нямам особен избор. Нямам кантар вкъщи и не мога да кажа дали съм свалила нещо за 4 дни, но панталончетата леко се поотпуснаха, което все пак е добър знак. Надявам се да имам успех! Иначе за главоболието, за което някои от вас пишат обяснението е, че организмът започва да отделя токсини, които причиняват главоболие и световъртеж, а ако си пушач (като мен), при това сериозен положението е още по-неприятно... Е, все пак с общи усилия ще се справим, нали?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.