Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Убедих се: Не се отслабва с диета за това......нови  
АвторCтoянoв (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 10:50



Както и да се отслабне с дадена диета ако не се промени начина на живот килцата се връщат като добър приятел.
За това реших:
СМЕНЯМ НАЧИНА СИ НА ЖИВОТ. Колата ще стои в гаража, ще отивам и се връщам от работа пеша, Ще ям всичко както до сега, но наполовина, след вечеря ще правя едночасова разходка, а в почивните дни туризъм, разходки и др. Ще обръщам повече внимание на децата и ще играя баскет с тях.
Изобщо всеки свободен час-ДВИЖЕНИЕ. Сега съм 110кг. до 6месеца ще стана 85. Това е целта ми и ще я постигна, А НА БАС.
Ще ви информирам периодично.



Тема Re: Убедих се: Не се отслабва с диета за това......нови [re: Cтoянoв]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано10.03.07 10:54



Браво !
И да ти кажа при мъжете килограмите се свалят много по - лесно . Едва ли ще ти трябва 6 месеца , за да си стигнеш целта .
Чакаме първите резултати !





Тема Re: Убедих се: Не се отслабва с диета за това......нови [re: Cтoянoв]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано10.03.07 11:17



Абсолютно си прав за всичко!
След като си решил твърдо да смениш начина си на живот, вярвам, че ще успееш! Искено ти завиждам за мотивацията, моята нещо куца!
Ще се радвам да споделяш успехите си с нас!





Тема Re: Убедих се: Не се отслабва с диета за това......нови [re: Cтoянoв]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.03.07 11:26



Браво, дерзай! Сигурен съм, че ще успееш. Ако пък искаш малко по бързи резултати, просто пропускай вечерното хранене - ябълка, пакет солети, такива работи... Много бързо ще ти подейства :)



Тема Re: Убедих се: Не се отслабва с диета за това......нови [re: mizrahi]  
Авторero (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 20:38



Поздравления и успех





Тема Re: Убедих се: Не се отслабва с диета за това......нови [re: ero]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 14:46



Браво!!!

Желая ти успех!!!



Тема Re: Убедих се: Не се отслабва с диета за това.....нови [re: Cтoянoв]  
Автор Polito (сладострастна)
Публикувано11.03.07 20:01



Успех, ще чакаме с нетърпение да ни разказваш как протича всичко свързано с новият ти начин на хранене и движение!

Fortune favours the brave


Тема Re: Убедих се: Не се отслабва с диета за това.....нови [re: Polito]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано11.03.07 20:15



И не забравяй - постоянство му е майката. Апропо, има нещо, което се препоръчва от психолози и фитнес инструктори. Понеже хранителният режим, който ще си наложиш все пак ще е рестриктивен, може да си правиш 1 разтоварващ ден в седмицата, когато да си хапваш и от забранените неща, ама по малко :)

Редактирано от mizrahi на 11.03.07 20:16.



Тема Re: Убедих се: Не се отслабва с диета за това...... [re: Cтoянoв]  
АвторCтoянoв (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 08:55



Благодаря на всички
Може и да не ви се вярва, но след като чета написаното от вас мотивацията ми се повишава значително.
Отново благодаря
След една седмица ще пиша за първи впечатления



Тема Re: е това за колата...нови [re: Cтoянoв]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано27.03.07 16:55



Е аз ако оставим колата в гаража, оставям цялата охрана без работа - кой ще псувате по сфетофарите? Кой ше сочите с пръст?
А моа па да накарам 2-те G-класи да карат пред мен, аз с колело, и третата да ми прави заслон...

Make money, not war!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.