Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема М.Търмънд  
АвторИтa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 11:17



Трябва спешно да махна 5-6кг от себе си...спешно за 2 седмици...хич не обичам така на бързо, обаче наистина ми се налага.Ако 15дена направя М. Търмънд ще успея ли?6 дни по книгата му строго режима и остналите просто като хапвам от списъка с позволените храни,отново 4-5пъти на ден по малко...15 дена....и спорт - ходя на фитнес-20мин колело,20мин кростренажор,20мин пътечка,после малко за ръце и корем.Моля ви,дано ме окуражите...



Тема Re: М.Търмънднови [re: Итa]  
АвторИтa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 12:18



Забравих да добавя че съм 58-59кг при височина 168см :)



Тема Re: М.Търмънднови [re: Итa]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 17:08



Препоръчвам ти Японското чудо - по-лесно е за спазване и няма да ти се налага да готвиш и е точно 14 дена





Тема Re: Ето тази имам предвид:нови [re: Итa]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 17:20



1 ден:
Закуска: кафе без захар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца
Вечеря: 100гр. месо, салата

2 ден:
Закуска: кафе без захар, сухар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца
Вечеря: 100гр. шунка, салата, 1ч.чаша кисело мляко

3 ден:
Закуска: кафе без захар
Обяд: зеленчуци и плодове
Вечеря: 2 твърдо сварени яйца, 100гр. шунка, салата

4 ден:
Закуска: кафе без захар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца, салата от настъргани моркови
Вечеря: 100гр. месо, салата

5 ден:
Закуска: настърган морков
Обяд: печена риба, салата от домати (най-добре около 14-14:30 часа)
Вечеря: без вечеря...

6 ден:
Закуска: кафе без захар
Обяд: до 200гр бяло пилешко месо и салата
Вечеря: 2 твърдо сварени яйца, салата от настъргани моркови

7 ден:
Закуска: кафе без захар
Обяд: до 100гр. месо, плод
Вечеря: може всичко, което си поискаш

Може да не пиеш кафето, ако по принцип не пиеш кафе, ами чаша, две минерална вода. Никаква захар, алкохол и мноооооого малко сол; оцет ябълков може, но най-добре е салата с лимон.

Този режим при мен винаги е действал, втората седмица се сваля по-малко от първата, но мисля, че общо за двете седмици ще свалиш точно 4-5кг като имаш предвид, че това един от най-разумните варианти за по-бързо сваляне, защото се набляга на белтъчини и салатки с мин. плодове и млечни храни и се води диета за ускоряване на метаболизма


Предлагам ти към физическата активност да включиш бързо ходене пеша поне час, час и половина всеки ден 2 часа след вечерята, която да не е по-късно от 18:00часа



Тема Re: М.Търмънднови [re: Итa]  
АвторJu (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 17:40



Според мен ще успееш-ние с майка ми я пазихме-и при двете резултат - 4кг за 6-те дни(само че тръгнахме от различни килограми от твоите-75 при ръст 168см)-майка ми си задържа всичко,като след това се хранеше не точно по неговата програма,а без хляб,тестени,сладки и т.н.Но ако я спазваш и след 6-те дни според мен ще имаш още по-добър резултат,особено съчетано със спорта



Тема Re: М.Търмънднови [re: Итa]  
Автор Danaya (непознат)
Публикувано08.03.07 19:01



Problemyt ti e .......,4e ........
1vo smqna na 20 min na ured ne vodi do nikakvo topene na maznini .trqbvat ti minimum 45 min postoqnno natovarvane za da otklju4i6 topeneto na maznini.Ako vzima6 dobavki uveli4va6 vyzmojnostta sled 10tata minuta da premine6 kym gorene na maznini.
moi syvet-reduvai vseki den po 50min-1 4as pootdelno uredite.
i zapo4ni da pie6 sutrin na gladno zelen 4ai s l-carnitine-1,2gr+piruvat 2gr i sledobed/predi trenirovka/ i ne qj ni6to,samo voda, 50 min sled kardio.predi tova moje malko byrz vyglehidrat/sok ot plodove-ananas ili grapefruit/.





Тема Re: М.Търмънднови [re: Danaya]  
АвторИтa (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 01:16



Ами аз затова винаги съм си мислела че първите 20мин на колелото загряват тялото и следващите 40мин на кростренажора и пътечката вече горят...ама мислех че тялото действа цялостно и натоварването на различни мускули просто работи съответните различни мускули, докато мазнините си се топят цялостно,вече след 15-20тата минута....но пък може и да не ги разбирам нещата :))
Но пък като правиш аеробика или нещо от сорта, работиш различни мускули, сменяш упражненията постоянно, не е като да скачаш 1 час по един и същи начин...
Знам ли как е, все пак мерси за съветите и споделеното мнение, ще пробвам и по твоя начин, нищо не губя :)))



Тема Re: М.Търмънднови [re: Итa]  
Авторaи cтиra... (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 10:13



ама ти си перфектна...я не се мь4и



Тема Re: М.Търмънднови [re: Итa]  
АвторИpeтo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 12:32



Погледни в книгата на М.Т. и препоръките за спорт, специфични са.



Тема Re: М.Търмънднови [re: Иpeтo]  
АвторИтa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 11:05



Днес забелязах в списъка с позволените ми храни, където са изброени рибите, че няма скумрия.Само че си купих такава преди да го видя това, и нея ям. Мисля че не е чак толкова голям проблем, но реших да се допитам и до чуждо мнение.Като я свърша ще взема от някоя от рибките в списъка, но сега с тая скумрия да се притеснявам ли или какво...според мен е по-добре от консерва риба тон примерно...Какво мислите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.