Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпросче?нови  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано28.02.07 13:15



Здравейте отслабнали и отслабващи!
Бих искала да споделя с Вас какъв е режима, който спазвам и ще се радвам да чуя коментар. Така, 1. От една седмица имам кростренажор - всеки ден се качвам и всеки ден увеличавам времето с по една минута. Към момента (снощи) тренирах 22 мин. Целта ми е да достагна 45 мин. на ден и така да задържа.
2. Преминах от 4 дни на НВД, като го съчетах и с нискокалорична храна (гледам да не преминавам 1050 - 1100 cal), ама си пия кафето със захар, и си позволявам от плодовете грейпфрут, така, че ще излязат повечко калорийките.
3. Пия L-карнитин от 4 дни (500 мг) - една капсула сутрин и две около 40 мин. преди тренировка.

Та, питането ми е тези калории ок ли са? Режимана тренажора ок ли е? и задължително ли е НВД да върви с ВМ (високо мазнинна диетка)?

Благодаря за отговорите на всички.

А иначе - ефекта до момента - не съм мерила сантиметрите, може и да си внушавам, но краката ми се променят. (към по-добро):) -2 кг.

Поздрави.



Тема Re: Въпросче?нови [re: jungle79]  
Автор Polito (сладострастна)
Публикувано28.02.07 20:18



Здравей, какви са ти ръста и килограмите? Изчислявала ли си си колко калории трябва да приемаш дневно, по принцип, защото тези калории може да са малко за теб. Поздравления за спорта и въобще мотивацията:-) Хубаво е да приемаш мазнини, нали тялото ти трябва да взима енергия от някъде, особено когато въглехидратите са сведени до минимум.
Поздрави.

Fortune favours the brave


Тема отговорченови [re: Polito]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано01.03.07 11:03



Grapefuitа не е проблем, а и спомена, че пиеш кафе, това е добре, защото ако комбинираш л-карнетина, който приемаш преди тренировка с кафе и половинка грейп, ше напраиш лудница ефект за горене... Това съм го чел във фитнес форум, и съм го пробвал - действа убийствено!
Не падай под 1000 калории на ден в никакъв случай!!!

Много добра идея е по средата на въртенето примерно при 30 минути, на 15тата, да слезеш, и без да почиваш, да правиш коремни пресички, клякания, стреч упражнения, но всичко без почивки, а после веднага да се качиш обратно на велото-кроса и да си довършиш тренировката...
Само не се предавай, и ше станеш номер едно! Нали знаеш, ако не ставаш по-силен, ставаш по-слаб...

Make money, not war!


Тема Re: Въпросче?нови [re: Polito]  
Авторjungle79 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 11:30



ръст 168, кг - 64. Цел - 55. До август примерно. Но кг. не са важни. Интересуват ме по-скоро обиколките и "агрегатното" състояние:)) Смятам, че по принцип, без да тренирам около 1500-1600 кал. ще са ми ок, за да не качвам. Истината с тренировките е , че свикваш с натоварването още на втория ден, но е АДСКИ досадно. освен това моя тренажор скърца:)



Тема Re: отговорченови [re: drishko]  
Авторjungle79 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 13:23



Допълнителни упражнения ще вкарам понататък май, защото към момента след 25 минтути на тренажора краката ми треперят и едва ме държат.
А за кафето даже ми препоръчаха да го пия с л=карнетина, но да включа и аспирин - незнамсикво се случвало тогава и се потиш като животно и гориш повече....знам ли.





Тема Аспирин + Кофеин + Л-Карнетиннови [re: jungle79]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано01.03.07 14:36



Мдам - част от комбинацията - ефедрин, аспирин и кофеин, силно е да... Кафе с грейпфурт и карнетин също е мн силно.
А и с аспирина можеш да имаш проблеми със стомаха...

Make money, not war!


Тема Re: отговорченови [re: drishko]  
АвторMapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 14:44



Би ли обяснил какво имаш предвид с комбинацията кафе + грейпфрут, защото точно това пия аз преди тренировка? В смисъл хубаво ли е, или нещо бъркам.



Тема Re: отговорченови [re: Mapчeтo]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано01.03.07 16:03



Въобще не бъркаш - много е хубаво... Искам да кажа, че има две добри комбинации - едната е аспирин, кофеин и л-карнетин, която аз не препоръчвам, защото може да имаш проблеми с корема, а и си е гадно...То към първата мое се добави и грейпфрит, ама мое и да се издрайфаш.

А другата, която лично аз ползвам е, кофеин, грейпфрут и л-карнетин, и има доста добър ефект.
Тва се приема 30-40 минути преди физ. активност, НЕМИСЛИМО е да се надявате на ефект без спорт.

Make money, not war!


Тема Re: Въпросче?нови [re: jungle79]  
Автор sixth (минаващ)
Публикувано01.03.07 19:26



Споко!Само не се отчайвай.И аз бях така отчаяна през първия месец от моя кростренажор, че за малко да го оставя, но с много воля и търпение (пък и ако си помислиш колко пари си дала за него, струва ли си да ги хвърлиш на вятъра

) свикнах и сега вече не мога без него.Почивам 1 ден седмично, най-много 2 ако се наложи нещо.Съветвам те да тренираш на фона на музика,но най-добре е ТВ че времето ти ще минава по-бързо.
Другото което исках да ти кажа, е че според мен не трябва да падаш под 1500 ккал.дневно.Когато тренирашимаш нужда от енергия, а ако не приемаш достатъчно кал. след 10-15 дни ще се предадеш и ще спреш да тренираш, защото няма да имаш сили.Въуиръжи се стърпение и давай напред! Успех!




Тема Re: Въпросче?нови [re: jungle79]  
Автор Polito (сладострастна)
Публикувано01.03.07 19:31



Здрасти, супер реална цел си си наложила, а и тренировките ти за момента си ги организирала добре. Бих те посъветвала да се храниш около 1200 калории, няма нужда да ги намаляш повече. По-нататък като изпаднеш в застой, просто ще увеличиш тренировките (а ти смяташ да го направиш за в бъдеще така или иначе). Поздрави.

Fortune favours the brave



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.