Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 28.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Към какво се стремите...нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.02.07 22:01



Питам ви, как всеки от вас си представя перфектната форма, която иска да достигне, защото много често хората не знаят къде да спрат и накрая доста момичета предимно, свършват в болницата с анорексия...

За мен лично идеалната форма е тогава, когато се чувствам най работоспособен... Естествено, плочките на корема са хубаво нещо, макар че невинаги са задължителни :)))



Тема Re: Към какво се стремите...нови [re: mizrahi]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 08:47



представям си стегнато стройно тяло 50 кг и искам да го постигна. за целта трябва да сваля 13 кг:( би ми се искало поне първите няколко да хвръкнат по бързичко. и започвам от днес. толкова дебела не съм била от...зимата миналата година:( постоянно качвам и свалям едни и същи кила.



Тема Аз и в нашият форум мърморя често ;-)нови [re: mizrahi]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.02.07 09:54



Искам да сваля под 80, за да се чувствам добре. Сега съм 90 при 182-3 см.

Имам приличен релеф под мазнинките. Спортувах (някога) упорито. Сега когато остане време и средства. С времето ставаме капризни и не ни стигат 2 гирички. Искаме зала





Тема Re: Аз и в нашият форум мърморя често ;-)нови [re: martyr]  
Автор sixth (минаващ)
Публикувано22.02.07 10:04



Режима на хранене и спорт започва да се превръща в някаква идея фикс за мен.Не знам вие как сте, но аз се чувствам добре и много енергична само ако ако съм спазила на 100% заплануваното за деня.Говоря за хранителен режим и спорт.А дните, когато не тренирам трябва да съм ги определила предварително за да се настроя психически.Много ми е гадно когато например съм се настроила за усилена сутрешна тренировка, а бебо ми се събуди още в 7 ч и всичко отива по дяволите.Тогава съм адски изнервена през целия ден.Но ако например , както миналата седмица бях на сватба, но си го знаех отдавна и тогава нито изядения бонбон, нито изпития алкохол (2 питиета) , нито нетренирането през деня успяха да ми развалят доброто настроение.




Тема Re: Към какво се стремите...нови [re: mizrahi]  
Автор deena (непознат)
Публикувано22.02.07 10:36



Zdravosloven nachin na jivot



Da se hranq redovno bez da preqjdam i bez da gladuvam, s kachestvena hrana. Da sportuvam redovno i da sym shtastliva

Svalqneto na kg (imam si gi 10 v +) shte e stranichen jelan efekt tova pone se nadqvam da uspeq da postigna



Тема Re: Аз и в нашият форум мърморя често ;-)нови [re: martyr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.02.07 13:38



Хех, 10 кила не се свалят толкова трудно за спортист като тебе :) Като начало можем да чукнем едно басче - ако спреш да ядеш след 12 ч. на обед и правиш по една кардио-тренировка вечер, за 2 месеца ще си ги свалил килцата : )))



Тема Бяло вино и пилешка пържоланови [re: mizrahi]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.02.07 13:49



със салата вечер

. Не може без вечеря. И без друго готвя за гаджето. Изкушавам се и хапвам солидно.



Тема Re: Аз и в нашият форум мърморя често ;-)нови [re: sixth]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано22.02.07 15:14



Но ако например , както миналата седмица бях на сватба, но си го знаех отдавна и тогава нито изядения бонбон, нито изпития алкохол (2 питиета) , нито нетренирането през деня успяха да ми развалят доброто настроение.

Много ми е инетресно, ако пък се наложи да изядеш два бонбона или да изпиеш 4 питиета, каво ли ще стане тогава, не дай си боже да дишаш с отворена уста и да глътнеш муха без да искаш, тогава какво .... О боже килограмите и отпунатото тяло се върнали отведнъж !....абе хора каква е тази мания не разбирам





Тема Re: Аз и в нашият форум мърморя често ;-)нови [re: lvaylo]  
Автор sixth (минаващ)
Публикувано22.02.07 15:33



Всъщност можех да изям и много повече, а също така и да изпия, но просто вече не изпитвам нужда да го правя.Нито спазвам някаква специална диета нито нищо.Ако ми се яде нещо просто го ям!Но с тази разлика , че свикнах да намалям количествата на сладките неща които поемам, а алкохол така или иначе повече не мога да изпия, защото не ми е от любимите неща.
А и все пак темата е относно това към което се стремим, а аз се стремя да науча тялото си да се задоволява от по-малко храна.А за кг -нямам какво да връщам, трайно съм се вкопчила в нормалните ми кг, но искам да ги понамаля с около3-4.






Тема Re: Аз и в нашият форум мърморя често ;-)нови [re: sixth]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано22.02.07 15:57



аз се стремя да науча тялото си да се задоволява от по-малко храна
Според мен това означава, че на теб все пак ти се иска да си похапнеш повечко, но се стремиш да "научиш" тялото си на по-малко, демек тук имаме налице съзнателно ограничение от някой видове храна, като сладко, тестено, газирано, като последните две аз ги добавих, но съм сигурен, че и тях ограничаваш...ето тук според мен е ключа за палатката, да ядеш каквото ти душа сака, без ограничения, но наред с това да запаваш добрата си фигура, а в твоя случай и настроението

, а ти се ограничаваш именно заради това, от страх да не напълнееш, и ядеш малко "забранени" неща, понеже ще ти равалят настроението, поради гузна съвест, че правиш нещо не както трябва, но в повечето случаи, както твоя с бонбона и 2-те питиета си е чиста параноя........




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.