Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 29.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Минавам на плодове и азнови  
Авторazka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 09:44



Здравейте!
Теглото ми е да се чудиш да се смееш или да плачеш, днес се качих на кантара и установих нещо, което не ми е приятно :) ахаха напълняла съм 5 кг
Сега трябва да сваля цели 13 :) как ще стане като не обичам диетите не знам, но гаджето е виновно само по ресторанти ме води :))) Почнах работа и нямам време да ям качествено, а и сама на ми се ходи да обядвам. Срам ме е. Искам да стана пак 50 кг, а сега съм 63. Нямам време и за спорт, изморявам се от работата, реших, че най-добре е да съм на чайчета и плод. Ако има някой с мен ще се радвам . И пускам тази тема най-вече да се мотивирам иначе не бих издържала. Ще се радвам да ме питате как върви, а ако някой я прави с мен още по-добре. Знам, че има такива теми, но реших да я пусна и аз, за да е нещо като дневник. Айде няма да пиша, че стана много дълго. Двайте ми кураж!



Тема Re: Минавам на плодове и азнови [re: azka]  
Автор deena (непознат)
Публикувано08.02.07 11:13



Присъединявам се и аз

Аз имам да свалям около 10кг също



Тема Re: Минавам на плодове и азнови [re: deena]  
Авторazka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 14:12



За колко врмее мислиш да я караш тази диета? За сега съм ок да видим до довечера дали няма да прегреша :)
Успех и на теб!



Тема Re: Минавам на плодове и азнови [re: azka]  
Автор deena (непознат)
Публикувано08.02.07 15:27



Не знам колко сще изкарам, но със сигурност не повече от 10 дни, че после ми е много проблемно захранването



Тема Re: Минавам на плодове и азнови [re: deena]  
Авторazka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 09:50



На мен също захраването м ие много трудно защото след диета се чувствам много гладна.:)
Вчера минах отлично, аз ще видя колко дни ще я правя, не искам да се заричам след малко почвам с плодовете:)
Така като пиша си мисля, че ще имам силите да я изкарам до край :)



Тема Re: Минавам на плодове и азнови [re: azka]  
Автор deena (непознат)
Публикувано09.02.07 10:58



Аз също съм доволна от вчера
Ще видим днеска как ще се справя





Тема Присъединявам се и аз!нови [re: azka]  
Авторglamour girl (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 11:01



Макар и с малко закъснение и аз се присъединявам към "плодовата" група!
Започвам с вас от днес -пия си кафето и отивам да си заредя хладилника с плодове.
Ще се радвам да обменяме опит и резултати

,и се надявам,че заедно ще ни е по-лесно!
Доколкото прочетох и вие не сте решили колко време ще спазвате режима(така ми звучи някакси по-нестресиращо отколкото диета ).Аз лично се надявам да издаржа до началото на март(заедно сас захранването имам предвид),защото на 04.03 си патувам кам БГ,за кратка почивка,и много ми се иска да се отарва от натрупаните пред и следпразнични килограми !Нямам нереални представи за кг.,от които искам да се отърва,но се надявам да са поне 5!
Е,стига толкова засега,за да не ви втръсне от мен преди да сме почнали!
Пожелавам ви успех и ще чакам с нетърпение да споделяте как върви!

П.С:Забравих само да попитам на какви плодове ще карате?При мен,предвид сезона,се очертават основно ябълки и киви.



Тема Re: Минавам на плодове и азнови [re: deena]  
Авторazka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 12:07



Аз вчера за мъничко и щях да си вечерям като бял човек, но се сетих :)
Много се радвам, че има кой да ме бута иначе не бих се справила :)))))))



Тема Re: Присъединявам се и аз!нови [re: glamour girl]  
Авторazka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 12:11



Здрасти, glamour girl
радвам се, че групата се увеличава.
Аз не казвам колко дни искам, тъй като знам, че няма да издържа ако ги кажа, затова си и и мълча:)
Аз смятам, че ако я караш до март месец ще са повече от 5, но това завиви от това, колко натрупани мазнини имаш. Аз свалям по-бавно понеже не съм пухкаво дебела, даже и не съм дебела де, но искам да си върна нези килограми в който обличах всичко и изглеждах добре, е някой ме харесват повече по-закръглена:)
Плодовете, които ям са - ябълки, киви, портокали, мандарини(без тях не мога просто) и грейпфурти.



Тема Re: Минавам на плодове и аз [re: azka]  
АвторMaлko cлoнчe (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 21:49



Днес ми е 14-ден на плодове,но се държа! Искам да ги направя 20 но да видим. Не остана -до другият четвъртък. После почва изкушаващото захранване-него винаги ми най-трудно да го направя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.