Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема My diaryнови  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано20.01.07 18:31



Обичам да спортувам , но не го правя .
Като малка постоянно ходех на различни спортове и се чуствах отлично , даже в най - дебелите си моменти обичах да се движа .
А сега от близо година си намирам всевъзможни оправдания , за това , че не спортувам .
Първо беше това , че не си бях в България , после пък , че съм много заета и така всеки ден .
Днес гледайки Made по Mtv и опитите на едно доста пълно момиче да се захване сериозно с волейбола си казах ... лелел гледай , аз съм като нея , все се захващам с нещо и все не го довършвам и само си повтарям колко много искам да го постигна , а всъщност нищо не правя по въпроса .
Накрая момичето така и не успя да постигне целта си , но поне разбра , че не трябва да се отказва .
Целта на този дневник е следната : вписване на физическата активност през деня .
Дали това ще са 10 мин на любимото ми колело , изкачване на стълбите или упражнения свалени от нета няма значение - важното е да се движа и до един , два месеца да съм във форма да вляза във фитнес залата .
Защото определено в тази форма в която съм не ми е до тежки тренировки .
Та кой е с мен ... ентусиасти за домашни тренировки ?!?
Е може и да не са домашни !




Тема Re: My diaryнови [re: fenixx]  
Автор Polito (сладострастна)
Публикувано20.01.07 18:38



Пу да съм аз! Аз си тренирам 4-5 пъти седмично, но ми се ще да си реорганизирам тренировките по някакъв начин, а мисля, че това е идеалният момент

Дано се присъединят повече хора. Успех и на теб, мацка.

Fortune favours the brave

Тема Re: My diaryнови [re: Polito]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано20.01.07 18:43



хихих моято любимка Поли !
Здрасти !
Дай си треноровката , да се засрамя , а мога и нещо да взаймствам .
Сегашната ми спортна форма е под всякаква критика , незнам дали ще успея и 5 мин на колелото да направя !




Тема Re: My diaryнови [re: fenixx]  
Автор Polito (сладострастна)
Публикувано20.01.07 19:02



Засрамих се

Виж какво си купих преди 2 седмици:


А от време на време правя това:

Иначе се опитвам да въря много пеш през деня, така или иначе работя на крак, но след седмица почвам да уча и през дните, когато съм си в къщи, ще трябва да си разбия тренировките на две - една сутрин и една вечер. Ха, да видим какво ще направя. Ти к'во тренираш кат' си в настроение?

Fortune favours the brave

Тема Re: My diaryнови [re: fenixx]  
Авторsixth (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 19:38



Вътре съм





Тема Re: My diaryнови [re: sixth]  
Авторsixth (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 19:40



от кога започваме





Тема Re: My diaryнови [re: fenixx]  
АвторAbility (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 00:58



Днес направих 100 и нещо минути на велото. Към 1000 калории ми отчета, исках и още, ама нямах силици.
Мисля, всеки ден да тренирам, но за съжаление надали ще имам възможност винаги да е по толкова.

Ще продължавам да се отчитам!





Тема Re: My diaryнови [re: Polito]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано21.01.07 14:49



Аз нали съм скръндза си дърпам от нета разни неща , но още не съм си намерила нещо подходящо за мен .
Днес спорта беше едно цялосто почистване в нас , нямам сили за повече .
Но от утре се мятам на колелото и още някой комплекс ... сега свалям няколко и като ги погледна ще реша кой !А като съм в настроение рядко ми се тренира , обикновенно правя други по приятни неща , ама ще трябва и спорта да причисля към тях !
Апетита идва с яденето , та таката и със спорта ... веднъж да почнеш !



Тема Re: My diaryнови [re: Ability]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано21.01.07 14:51



тцтц 100 минути е прекалено ... и 35 - 40 ти стигат ! Повече от това води до претренирване и горене на мускулна маса ... пусни си в гугъл за кардио тренировките да погледнеш какво се препоръчва !!!
Иначе , браво за странието ! Аз когато изкарам 100 минути ... ехеее !





Тема Re: My diaryнови [re: fenixx]  
АвторAbility (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 15:22



Благодаря ти, Фениксче!


А кое според теб е по-правилно?!
- да се опитвам да постигна 35 мин.
или
- да се опитам да постигна определен брой изразходени калории, километри и т.н.
Защото вчерашните 100 минутки (даже и повече бяха) си бяха на един бавен ход, гледайки си лижерно телевизиика!?

Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.