Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нощно хранененови  
Автор impulce (runaway)
Публикувано25.01.07 09:15



Привет на всички!


Искам да ви помоля за съвет - гаджето ми има проблем с килограмите, едър мъж е и от известно време започна стремително да качва, в момента е към 120кг. Обича да си похапва, пробвахме разни режими - беше ходил при Байкова и имаше наистина ефект, но му липсва воля. За спорт - нещо се опъва, мисля, че просто го домързява - не, че толкова няма време. Работата му е такава, че липсва всякакво движение.
Има и нещо друго - става посред нощ да си похапва. Ей това не мога да го разбера.Аз като заспя, с топ да гърмиш, не можеш да ме събудиш - а чак да стана да си хапвам, странно ми е малко...но се и притеснявам.
Помагайте.
Мерси предварително.

Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Re: Нощно хранененови [re: impulce]  
Автор Blake (член)
Публикувано25.01.07 09:58



Кое точно не можеш да разбереш, да ти обясня? Аз например съм даже и повече от 120 кг. Е, не ям нощем, но гладен не мога да заспя, нито да работя, нито да правя нио смислено. Предполагам при него положението е същото - особено ако вечеря по-рано. Ако добавим и един секс преди лягане - ето ти причина да посети хладилника задължително.



Тема Re: Нощно хранененови [re: Blake]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано25.01.07 10:13



Не мога да си обясня следното - вечеряме към 19 или 20ч., секс - да, заспиваме към 24...и в 1 или 2 той е скочил и се е лепнал на хладилника.


После...що имам шкембе?Все си мисля, че каквато и обмяна да имаш...през нощта човек трябва да почива, стомахът му също. Или?
Струва ми се нездравословно, махни, че е 120 кила, той и е 2 метра, ама това не е оправдание, нали така?Защо само жените да трябва да пазят форма, аз как намирам време за спорт, опитвам се да се храня нормално и не ям през нощта, м?Та затова и питам тука - да му намеря някой режим, който да му е ок и да видя дали не е някакъв здравословен проблем това с нощната храна..

Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Не искам да те плаша,нови [re: impulce]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано25.01.07 11:08



но го изпрати да му измерят кръвната захар. Не е нормално нощното хранене.

Наблюдавай го и колко вода пие и колко често уринира. Нормално е 2 литра на ден, до 2.5 - 3 през лятото. Виж дали повечето сланинки се трупат около корема.

Обикновено Диабет от 2-ри тип се развива при доста пълни хора. Ако го овладеете навреме няма да има усложнения.



Тема Re: Нощно хранененови [re: Blake]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано25.01.07 11:28



Е, не ям нощем, но гладен не мога да заспя, нито да работя, нито да правя нио смислено.

Blake, мисля, че на глад се свиква, знам, че не можеш да повярвяш, но е така, при мен например беше същото, стърже ти корема, причернява ти, понякога ти се завива и свят, ако спортуваш гладен, което при мен е задължително.....сега се чувтвам значително по-добре, съдя по това, че от 4 месеца качвам един и същи стръмен баир в една гора, в началото ми ставаше лошо (при 97 кила) причерняваше ми, а сега едва ли не го качвам бягайки (77 килца) и до сега не съм съжалил нито за миг, че поотслабнах, да мъкнеш толкова излизашен товар е отчайващо, а до колкото вечер и аз трудно заспивам гладен, но сега си позволявам да хапвам преди лягане, но малко, а заспя ли веднъж, не ствам да ям посреднощ



Тема Re: Нощно хранененови [re: lvaylo]  
Автор Blake (член)
Публикувано25.01.07 14:22



е, то и аз не ставам през нощта - легна ли - с топ не можеш да ме дигнеш, освен ако трябва до тоалетната да ходя... Преди лягане ми се случва да хапна често-често...

За по-малкото кг знам - доста по-комфортно е. Установих го последния път, когато свалих 14 кг за месец и половина. Е, после си ги върнах, но някъде за около година и половина - 2, а след това отказах и цигарите, и айде дръж още 20 кила набързо...

Иначе за свикването - може и да свикна с глада, но дотогава сигурно ще ме уволнят, щото гладен не мога да правя нищо смислено, камо ли да работя...
Освен това, личното ми мнение е, че от глада по-голям тормоз за организма няма...



Тема Re: Нощно хранененови [re: Blake]  
АвторMapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 15:24



Все едно слушам съпруга ми. Само, че той "хапва", но според мен си е втора вечеря към 12 или 1,00 ч. през ноща преди лягане. Но при него има един друг фактор - мързела. Така, че легне ли повече не става дори за ядене. То пък и това оставаше - да похапва до сутринта.



Тема Re: Не искам да те плаша,нови [re: martyr]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано25.01.07 22:34



Хм, така като се замисля, май всичко е налице. С изключение на водата - заместваме я с безалкохолно. Още по - зле..

Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...



Тема Re: Нощно хранене [re: lvaylo]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано25.01.07 22:35



Поздравления!



Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Re: Нощно хранененови [re: Mapчeтo]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано25.01.07 22:37



Това с полягването е задължително просто. От масата - на леглото.
Много вреден навик, мисля. Не зная вече какво да правя, започнах да се притеснявам, а предполагам, че с възрастта свалянето ще става все по - трудно.



Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.