Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: My diaryнови [re: sixth]  
АвторAbility (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 22:37



На 22 съм.





Тема Re: My diaryнови [re: Marina]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано29.01.07 21:59



Да толкоа пъти , че ми е втръснало ... може да намериш темите от преди година с търсачката .Там всичко си пише !



Тема Re: My diaryнови [re: fenixx]  
Автор sixth (минаващ)
Публикувано30.01.07 15:59



За вчера - направих си обичайната тренировка 12 км крос, а имах и излизане така че прибавям още час разходка.
днес обаче не можах да тренирам, че бебчо ми е малко нервничък и още от 7 сутринта е ококорен.
Споделете кога обичате да тренирате, сутрин или вечер използвате ли някакви специални дрешки, имам в предвид някакви стегнати клинчета или пр.

Лично аз мога да тренирам единствено рано сутрин, около 7ч.Ставам в 6ч да пия кафенце с мъжлето ми и когато в 7 тръгне за работа, аз използвам 2-тта часа свободно време, понеже бонбончето ми се събужда към 9ч.45 мин използвам за тренировка, а останалото за баня,обличане, приготвяне на закуска и т.н.Общо взето това ми е свободното време.




Тема Re: My diaryнови [re: sixth]  
Автор Polito (сладострастна)
Публикувано30.01.07 20:26



Вчера и днес имам страшни коремни болки, поради които пропуснах тренировки



sixth, харесва ми, че използваш свободното си време за тренировки, при това толкова рано сутрин...аз обикновено тренирам привечер, между 5-7 часа. Сутрин също обичам да тренирам по малко, но за сега не намирам време. Това е от мен, дано бебчо да ти се поуспокои ;)

Fortune favours the brave

Тема Re: My diaryнови [re: fenixx]  
Авторsixth (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 18:33



Предните дни добре - крос по 15 км, вкл. и вчера , съчетано с луната, днес минус 2кг.Дано ги задържа.Днес нямаше крос, но движение като цяло не ми липсваше.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.