Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема китайски капсули за отслабваненови  
Авторнaдиaн (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 18:19



Моето решение за борбата с килограмите , засега е китайски капсули за отслабване.Опитала съм много неща , близо 15 години се боря да сваля 10 кг.
Зада не се повтарям и ако ви интересува влезте в форума по темата в бгмама



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: нaдиaн]  
Авторнeмecиc (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 19:18



И това не е решение,какво става като ги спреш и апетитът си дойде на мястото (знам,че тези капсули го претъпяват) или пък като тялото ти е изтерзано от поемането на прекалено малко храна,или смяташ да ги пиеш вечно? Освен това капсулите са доста съмнителни,с недоказан произход





Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: нeмecиc]  
АвторMapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 09:03



Като чета това доста се изкушавам и аз да се включа, но все още имам колебания. Казват, че китайците ще превземат света, ама да не са решили да почнат от българските жени.



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: Mapчeтo]  
АвторMapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 09:06



Имам предвид





Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: нaдиaн]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано07.01.07 12:05



Билките не винаги са нещо полезно. Има и токсични такива. Всеки лекар би ви посъветвал да оставите такива продукти настрана. Освен това що се отнася до китайски стоки е уместно леко недоверие - предполагам всеки си е купувал китайски обувки или дрехи, които след една седмица се разпадат. Е как да пие човек китайски капсули?



Freiheit ist die Freiheit der Andersdenkenden.

Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: steinbock]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано07.01.07 20:06



айде да не обобщаваме на тема "китайски стоки", а?

Тези китайски стоки, които се разпадат/късат/чупят и т.н., са боклуци, които струват стотинки, какво очаквате от такива стоки? Всички знаете предполагам как китайските играчки, които се продават по детските магазини, се чупят за 1 час най-много. Е, вярно е. Само че синът ми например има няколко пак китайски играчки, само че купени от чужбина - от ГОДИНИ са здрави и не са мръднали. Е, вярно не струват 2 лева, а 20-30 долара/евро поне, но мисля става ясно накъде бия. А като говорим за китайски стоки въобще, моля всички "анти-китайци", проверете си "марковите" черни и бели техники в къщи, и вижте къде са произведени - в Китай основно - което не им пречи да работят с години.

Така че всичко е въпрос за цена - нещо дето струва стотинки, няма как да бъде здраво и хубаво, ако ще и на луната да е произведено...



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: Blake]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано07.01.07 22:31



айде да смекчим тона, а?

Китайски играчки за 20-30 EUR - ми това е нормалната цена за тях в Чужбината,

но няма да си обясняваме, че разликата в цената на тези същите от 2 лв. в БГ до 20-30 EUR идва от разликата в:
- наема на магазина
- заплатата на продавачката
- разлика в осигуровките, а именно на реалната работна заплата
- отпуска за продавачката и т.н.

Както и да е, разбери че се отслабва с по-малко ядене и спорт, а не с чудотворни, но със съмнителен състав хапчета! Ако ставаше толкова лесно този клуб нямаше да съществува, не мислиш ли?

Freiheit ist die Freiheit der Andersdenkenden.

Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: steinbock]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано08.01.07 02:58



вече обясних (за тези, които са внимавали, разбира се) каква е разликата между едните и другите китайски играчки - и тя не е в наема на магазина, осигуровките и заплатите, а в това, че просто едните са направени за 2 лева и съответно се чупят за 1 час, а другите са направени за 20 евро и за живи и здрави вече няколко десетки месеца. Схващаш разликата, нали?

Като каза за наемите, заплатите и т.н. параметри в чужбинските магазини, наистина ли си мислиш, че у нас КАЧЕСТВЕНИТЕ играчки (и стоки като цяло), са по-евтини от аналогичните в чужбина??? Ще трябва да те разочаровам, не позна!

А ти като мислиш, че се отслабва със спорт и по-малко ядене, и си убедена в ефекта им, защо според теб съществува този клуб? Само ще спомена, че при мене нито спорта, нито РАЗУМНИТЕ* диети вършат някаква работа. В някои случаи има причини, които никой диетолог, фитнес-манияк или който и да било , може да разбере. Съответно има нужда от някакви "магически" съставки. Колкото до диетите - съгурен съм, че поне 80% от диетите, които се разпростарняват в този клуб, с в пъти по-вредни за здравето от някакви китайски хапчета.

Сега малко от МОИТЕ причини защо бих си купил от тези хапчета - да обърнем внимание на посочените негативни ефекти от тях.

1. Безсъние - ще ми дойде отлично, защото в момента (предимно поради наднормено тегло) ми се спи непрекъснато, особено в следобедните часове
2. Сухота в устата - в момента я имам в изобилие, особено докато спя, което се дължи на? Позна - наднорменото тегло.
3. Падане на кръвното - отлично, ако не ви е известно - наднорменото тегло обикновено води до исоко кръвно
4. Увеличаване на ходенията до тоалетната и съответната нужда да се поглъщат повече течности - на това май му викаша ускорена обмяна на веществата. Не водеше ли тя до намаляване/регулиране на теглото?
5. Липсата на апетит - ЧУДЕСНО - откога търся подобно чудо, което да реши основния ми проблем, водещ до наднорменото тегло, а именно ЗВЕРСКИЯ МИ АПЕТИТ.

А сега малко за заключение - абсолютно съм убеден, че хората (особено от женски пол), които се оплакват от "проблеми" при употребата на споменатите капсули, са от сорта на "висока съм 170 см и тежа цели 45 кг, помогнете ми да ги намаля до 40" (да обясня на по-несхватливите - подобни девойки се нуждаят от напълняване, не от отслабване). И щях да забравя - няколко (13 ли бяха или нещо от сорта) жени в Китай били умрели от употребата на некви каплули за отслабване с недоказана вреда. Моля ви, ще почина от смях, 13 от милиард и половина, сериозен процент. А питате ли се колко са умрели за същия период поради наднормено тегло, респективно инфаркт, високо кръвно, диабет и прочее болести свързани с него???

-----------------------------
* разумна диета = всякакув начин на хранене, който отговаря на енергийните нужди на организма. Диети от сорта 1 ябълка и 3 чаши чай на ден не искам да ги слагаш в "разумните"



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: Blake]  
АвторHeraтив (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 07:59



Прочетах много внимателно целия коментар в бгмама и невиждам причина да се притеснявам чак толкова че пия тези хапчета. Повечето които се оплакват от безсъние са ги почнали в дните на пълнолуние или са били пред цикъл а тогава е нормална да не спиш добре. Аз вече ги пия 4 ден и нямам никакви оплаквания. Дори безсънието което ме мъчеше преди да ги почна изчезна и спя непробудно цяла нощ. При мен единственият проблем е че съм много подута ама незнам дали е от хапчетата или ПМС. Сухота в устата се получава когато не се храниш, а на опаковката е написано 30 мин преди закуска.. Всеки човек решава по какъв начин да направи първите крачки в дългият път на отслабването.



Тема Re: китайски капсули за отслабваненови [re: Heraтив]  
АвторTepa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 08:42



Негатив,опши моля те ,как точно изглежда опаковката,какво пише на нея и от къде ги купи/ако си София/!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.